Skocz do zawartości
kHRYSTAL

Podanie o administratora.

2 odpowiedzi w tym temacie

kHRYSTAL    2

1. Twój nick oraz SteamID: kHRYSTAL:<     0:1:196175667

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=507

3. Twój wiek: 18.

4. "Dlaczego ty?":  Moim głównym celem kandydatury jest fakt, że na serwerze rzadko pojawiają się administratorzy i podczas gry często jest bałagan, czy to przez osoby które nie posiadają mutacji i się udzielają przez czat głosowy, ale także przez osoby starsze, które obrażają lub drwią  z innych  użytkowników serwera. Pomijając czat głosowy, sporym problemem jest zwykły czat, ponieważ gracze nawzajem sobie ubliżają, a to nie powinno mieć miejsca. Najmniejszą grupą łamiących regulamin serwera są cziterzy, którzy także się pojawiają, ale wiadomo w mniejszych ilościach niż wyżej wymienione sytuacje.  Mogę także dodać, że jestem bardzo aktywnym graczem serwera, dziennie spędzam po 2/3 godzinki dziennie, a jak mam dobry dzień i wenę na dobre strzelanie, to do 6 godzin,  ale oczywiście nieraz zdarzy się nie wejść, lub wejść ale na krótszy czas niż zwykle. Zdaję sobie sprawę, że na początku mojej przygody z siecią trzy lub cztery razy byłem wulgarny na czacie, aczkolwiek uważam, że odkupiłem swoje winy nieskazitelnym zachowaniem oraz częstą pomocą innym graczom w różnych sytuacjach. Na koniec, mogę powiedzieć, że jestem osobą bardzo  rozpoznawalną na serwerze i  administratorzy jak i gracze chyba znają moje zachowanie. 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam oraz korzystam gdy jest okazja.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Są to zróżnicowane przedziały czasu. Nieraz z rana, nieraz popołudniu i wieczorem.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem dwa razy administratorem w innych sieciach, myślę, że zdawałem swój egzamin.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak.

Edytowane przez kHRYSTAL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FarQ    235

Admin testowy nadany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej