Skocz do zawartości
Mativ610

Nowa Topka i Noscope

3 odpowiedzi w tym temacie

Mativ610    1

Witam chciałbym abyście rozważyli pomysł dodatkowych punktów za noscope np: 22  za ciało a za trafienie w głowę 27. 

Topka śmierci odpalana komendą "death  lub smierc (z ! lub bez to już wy decydujcie). Na serwerze po śmierci są naliczane ujemne punkty które są odejmowane od ranku. Zadaniem tej "topki" było by zliczanie owych ujemnych punktów i np tak by to mogło wyglądać :  Mativ610 (-10391p). Topka mogła by być fajnym "licznikiem". Sam często się zastanawiam ile punktów mam już odjętych. Topka śmierci jest pomysłem śmiesznym i o to chodziło. Chciałbym aby weszła ale żeby nikt nie brał jej na serio. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CamerDisco    102
22 godziny temu, Mativ610 napisał:

Witam chciałbym abyście rozważyli pomysł dodatkowych punktów za noscope np: 22  za ciało a za trafienie w głowę 27. 

Topka śmierci odpalana komendą "death  lub smierc (z ! lub bez to już wy decydujcie). Na serwerze po śmierci są naliczane ujemne punkty które są odejmowane od ranku. Zadaniem tej "topki" było by zliczanie owych ujemnych punktów i np tak by to mogło wyglądać :  Mativ610 (-10391p). Topka mogła by być fajnym "licznikiem". Sam często się zastanawiam ile punktów mam już odjętych. Topka śmierci jest pomysłem śmiesznym i o to chodziło. Chciałbym aby weszła ale żeby nikt nie brał jej na serio. 

Odrzucam, jest to tylko niepotrzebne przetrzymwanie kolejnych danych, na hlstatsach znajdziesz informację ile masz śmierci, btw. dzisiaj będzie reset rang na wszystkich serwerach.

21 godzin temu, kHRYSTAL napisał:

Ogólnie, fajną opcją do dodania do top12 byłoby dodanie jakie jest KDR danego gracza.

done

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej