Skocz do zawartości
Snieguu

Podanie Na Admina Śnieżek <3

3 odpowiedzi w tym temacie

Snieguu    0

1. Twój nick oraz SteamID:Śnieżek <3 SteamID:STEAM_1:1:108823553

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=621

3. Twój wiek:16 za 8 dni 17 :D

4. "Dlaczego ty?":Ponieważ myślę że jestem Dojrzały jak na Swój wiek Gram Na Serwerze Trochę czasu i 'Administratora" (Admina) Widzę Bardzo rzadko A Grono Osób na "Haxach" na serwerze Sie szerzy :d Lub Ludzi co mają po 12/14 lat bez mutacji i Wydzierają się /Obrażają ludzi  na serwerze Przez Mikrofon :) bądz Przez Czat :) Admina Posiadałem już nie raz na Ponad 5 Sieciach Serwerów CS:GO Przez okres 6 Miesięcy dopóki Serwer nie Upadł :) Miałem Pozytywne O mnie Zdanie jestem Kulturalny Wobec Graczy Co można Sprawdzić w Zapiskach z  Czatu :D Umiem Pomóc innym Graczą Co Potrzebują Pomocy Lub Są nowi na serwerze :) na Serwerze Spędzam z 2/3 Godzinny dziennie Zależy od dnia w weekendy Dłużej :d Ogarniam Cały Regulamin Admina Oraz Pełne Wymagania Które Są Do Mnie Kierowane :) dziękuje I Pozdzrawiam :D

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak Posiadam Oraz Korzystam :D

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:14-17 Weekend 10-15

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Tak Znam Sie na tym Oraz Posiadam Podstawowe Informacje O SM Modzie :) 7/10 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak Należę Oraz Powiązałem Konto Steam z MaxPlay :)

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak Zapoznałem sie :) 

Edytowane przez Snieguu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majker69    1

Zbyt krótki staż na serwerze,jesteś z nami zaledwie od 5dni,daj się poznać bardziej,takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Majker69

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej