Skocz do zawartości
Bartilele

Podpowiadanie na serwerze only AWP kHRYSTAL :<

7 odpowiedzi w tym temacie

kHRYSTAL    2

Oj, nie widziałem jeszcze w życiu tak fałszywego człowieka XD

Napisałem on jest obok domku, domek ma cztery ściany, więc mógł być dosłownie wszędzie, to jest aż takie podpowiadanie? Do tego jeszcze z nim się chwile wcześniej strzelałeś, żałosne  w sumie. Co nie znaczy, że mój błąd, ale nie była to podpowiedź idealna i nie mówiłem Ci ciągle gdzie jest dany gracz. Miłej nocy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Smugg    27

Z tego co widzę obaj Panowie macie straszne ciśnienie i nie wiem czy trwający event nie potęguje tego efektu.

Mam dość czytania tego przerzucania się wzajemnymi oskarżeniami, dlatego wygraliście po -50% kontrybucji do eventu.

Aby uniknąć dalszych nieporozumień oraz nieprzyjemności sugeruję zacząć zachowywać się jak cywilizowane jednostki, jeżeli są jeszcze jakieś niejasności to zapraszam na PW.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bartilele    0

fajnie ze mam -50% kontrybucji skoro ja nic nie zrobilem. Dobra czyli admini mają przywileje i moga sobie łamac regulamin a jak normalny gracz złamie to juz ban na 1 dzien. Miłego wieczoru

Edytowane przez Bartilele

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Smugg    27
19 minut temu, Bartilele napisał:

fajnie ze mam -50% kontrybucji skoro ja nic nie zrobilem. Dobra czyli admini mają przywileje i moga sobie łamac regulamin a jak normalny gracz złamie to juz ban na 1 dzien. Miłego wieczoru

Zdecydowanie poniższe tematy nie były napisane przez ciebie tylko twojego złego brata bliźniaka. Admini nie mają przywilejów, czytaj ze zrozumieniem co zostało napisane powyżej. Salomonowy wyrok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord Yabol    123

§ 2 ust. 10 Regulaminu Gracza CS:GO AWP Only

Dnia 25.09.2016 o 13:47, Lord Yabol napisał:

Dostawanie/podawanie info przez chociażby TS3 czy Max-Playowego Discorda może zakończyć się karą dla osoby dostającej i podającej info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej