Skocz do zawartości
SWIRUS

Podanie na Administratora

3 odpowiedzi w tym temacie

SWIRUS    2

1. Twój nick oraz SteamID: ŚWIRUS / STEAM_0:0:176256905

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=224

3. Twój wiek: 20

4. "Dlaczego ty?": Siema cześć, dlaczego ja? Proste, jestem sympatycznym miłym graczem, nie wyzywam, lubię się pośmiać - na serwerze gram ponad tydzień, może to mało może nie, też parę dni temu zauważyłem że zresetowały się statystyki na HLstatsX, i od nowa nabijam staż na serwerze ale napisze tak, na serwerze poznałem wielu miłych sympatycznych graczy, których polubiłem no i oni polubili mnie.. Ale trafiają się też niektóre osoby które chyba nie znają kultury, po przegranych rundach przeklinają wyzywają, zwracam im uwagę że nie ładnie to tak wyzywać innych graczy za to że przegrał rundę, trafiają się też dzieci przed mutacją, które nadużywają mikrofonu trzeszczą nim - to trochę denerwujące po zwróceniu im uwagi nie reagują, inni gracze też się wściekają, a miła atmosfera na serwerze to klucz do sukcesu. Chciałbym wprowadzić na serwer porządek no i oczywiście wspomnianą miłą atmosferę. No i tutaj schodzimy na półkę z cheater'ami, no tak, wejdzie jakiś typek z wh/aim, i nikt nic nie może na to poradzić.. A jako iż ja wchodzę na serwer tak od 15 może i później to też siedzę z 3 godzinki czasami więcej jak jest czas, to widzę co się dzieje, i chciałbym powstrzymać ludzi którzy bawią się w boga gry i używają wh/aim.. Podoba mi się serwer, i naprawdę wspaniali ludzie na nim grają. Dlatego chciałbym wspomóc serwer i pomóc na serwerze jako Administrator. Jeżeli jest okazja to warto próbować. 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: zależy, ale tak to od 16 - 22 zazwyczaj jestem dostępny

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Oj ostatni raz kiedy pełniłem funkcję administratora to było kilka dobrych lat temu na 1.6. Ale szybko się uczę. :)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FarQ    235

Kandydat przyjęty na okres testowy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej