Skocz do zawartości
kHRYSTAL

[Odwolanie][AWP]khrystal

4 odpowiedzi w tym temacie

kHRYSTAL    2
Napisano (edytowane)

1. Twój nick: kHRYSTAL :<
2. Twój Steam ID: nie wiem czy potrzebne
3. Link do sourcebans: np. 

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:196175667&advType=steamid&Submit

4. Data zdarzenia: tday
5. Opis zdarzenia: Jakiś gracz, osądził mnie o autobh i napisał, że mam dać link do skryptu, ironicznie napisałem, ---. Uznano to za reklamę cheatów? Naprawdę? Jeśli w nicku, gracz by miał napisane ---, czy swoją stronę z cheatami, problemów by nigdy nie było, a mnie zbanowano perm za ironiczne napisanie ---. 

Edytowane przez Lord Yabol

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mlodyy    37

Oczywiście, że byłby problem, jasno w regulaminie pisze, że jest zakazane reklamowanie jakichkolwiek cheatów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kHRYSTAL    2
Napisano (edytowane)

Reklama, a napisanie ironicznie i wyśmianie gracza o jego posądzanie mnie o wspomagacze do skakania. Czysty żart, którego nie bierze się na poważnie, chyba, że ktoś jest mało myślący.

 

 

PS Deluxe: Młody, nie nabijaj tu postów, bo sprawa Cie ani troszkę nie dotyczy. 

Edytowane przez kHRYSTAL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lord Yabol    135

Reklamowanie stron z cheatami, tak na serwerach, jak i na forum, jest zabronione.

W tym sensie każdy przypadek wklejenia linku do takiego serwisu, jak również podanie jego nazwy na czacie lub voice jest naruszeniem regulaminu. 

 

Gdybyś wspomniał nazwę tego typu site'a w luźnej rozmowie na voice, przez przypadek, to byłbym skłonny przymknąć na to oko. W omawianej sprawie jednak zostałeś poproszony przez jednego z graczy o podanie linku do swojego ABHa (bez - już w tym momencie zbędnego - wgłębiania się czy takiego masz, czy nie), co skwapliwie uczyniłeś. Coś takiego jest traktowane jako reklama i zostało adekwatnie ukarane.

 

Temat uważam za wyczerpany. Zamykam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Tematy

 • Posty

  • 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:   3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
  • 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
  •  
   1. Twój nick: kajgert ale wtedy miałem SN|OP|EK
   2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:168676060
   3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1%3A1%3A168676060&Submit=Szukaj   4. Data zdarzenia: 7.07.2017
   5. Opis zdarzenia: brak mutacji, czekałem to pół roku żeby przejść tą mutacje i wydaje mi się że ją już przeszedłem. 
  • Temat był poruszany tysiąc razy, nie.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×