Skocz do zawartości
Shayy

Unmute my pls

2 odpowiedzi w tym temacie

Shayy    0

Chce dodac czm to jest nie fer inni mają 5 lat gadająi muta nie dostają a ja dostalem muta za odpowiedzenie czesc i dostalem muta za Bra mutacji .Przepraszam za za duzo zgloszen . Nie musze miec unmuta ale powini byc niektórzy fer. Admin areks powiedzial jak gralem na kolegi koncie ze cytuje 'muta bym dostał tylko za naduzywanie czatu glosowego ja mg dostac unmuta to tu są informacje

Twój nick:Shayy_csgo-skins.com

Twój Steam ID:STEAM_1:0:176235316

Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=Shayy_&Submit=Szukaj

Data zdarzenia:10-01-17 18:22

Opis zdarzenia:Brak mutacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord Yabol    135
25 minut temu, Shayy napisał:

Chce dodac czm to jest nie fer inni mają 5 lat gadająi muta nie dostają

Prosimy o zgłaszanie takich przypadków administracji/pisanie skarg.

Nie istnieje taki powód do nałożenia blokady voice jak "nadużywanie czatu głosowego bez mutacji". Albo masz mutację i możesz używać mikrofonu na naszych serwerach, albo jej nie masz. Przepraszam za admina, który nie był w stanie udzielić ci poprawnej informacji na ten temat.

Temat zamykam, ponieważ poniekąd sam powiedziałeś, iż mutacji jeszcze nie przeszedłeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:   3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
    •  
      1. Twój nick: kajgert ale wtedy miałem SN|OP|EK
      2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:168676060
      3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1%3A1%3A168676060&Submit=Szukaj   4. Data zdarzenia: 7.07.2017
      5. Opis zdarzenia: brak mutacji, czekałem to pół roku żeby przejść tą mutacje i wydaje mi się że ją już przeszedłem. 
    • Temat był poruszany tysiąc razy, nie.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej