Skocz do zawartości
Furnick

Podanie na Admina serwera Cod Mod

2 odpowiedzi w tym temacie

Furnick    1

1. Twój nick oraz SteamID: Furnick  STEAM_1:0:181955790

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=788

3. Twój wiek: Nareszcie 15

4. "Dlaczego ty?": Chciałbym zostać adminem by pomagać w rozwoju serwera codmod oraz pomagać administracji w trzymaniu porządku na serwerze :D Jestem często na serwerze, potrafię zachować kulturę i opanować emocje :) Chciałbym również pomagać i doradzać graczom na serwerze doradzając nowym jak i oczyszczać serwer z graczy którzy niszczą innym grę łamiąc regulamin.  

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W weekendy od 9-11 do 16-22 a w dni powszednie 16-17 do 20-21

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem moderatorem na serwerze TTT w grze Garry's Mod. Posiadałem własny serwer w Garry's Modzie. Komendy średnio znam ale jeżeli podanie zostanie przyjęte to na pewno znajdę czas na nauczenie się ich :)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Jak najbardziej 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Owszem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edu    52

Przyjmujemy na okres testowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej