Skocz do zawartości
NoLimiT

Podanie na Admina

5 odpowiedzi w tym temacie

NoLimiT    0

1. Twój nick oraz SteamID:  кαωкα (tutaj była reklama w nicku strony), ID: STEAM_1:1:215828362

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1921 

Grałem jeszcze na nicku NoLimiT tam miałem ok. 50h na 100% tylko nie mogę znaleźć, ponieważ na stroonce z HLstatsX nie pokazuje mi tego nicku na serwerze, lecz już pisałem podanie raz i kazano mi więcej H wbić.

3. Twój wiek: 15

4. "Dlaczego ty?": Na serwerze gram może nie długo, lecz chciałbym nieść pomoc graczą, którzy potrzebują jej w chwilach np. gdy nie ma admina a są jakieś sprzeczki lub ktoś gra nie uczciwie itp. Jestem miłym graczem, nie toleruje chamstwa oraz "Pocisków" które słyszę na serwerze na kogoś rodzica "Np. Twoja stara siada na butle od vanisha". Ale może też od razu tutaj się przedstawie.. Mam na imię Sven, uczęszczam do 2 gimnazjum im "Mikołaja Kopernika nr 5" w niewielkim miasteczku Krotoszyn. Wychowałem się w rodzinie spokojnej, która nie wyśmiewa się z ludzi biedniejszych, ponieważ może to się każdemu z nas przydarzyć. Jak wspominałem wyżej, jestem osobą tolerancyjną, miłą, spokojną i uczciwą. Moim hobby jest Motoryzacja. W wolnych chwilach jeżdżę na Crossie, po jeździe na crossie idę pomagać wujowi który ma Gospodarstwo. Z mojej strony to już wszystko, mam nadzieje że nie zajęło to wam dużo czasu, chodzi o czytanie tego małego referatu :).

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, używam go w nagłych wypadkach, ponieważ mój głos przez aktualny mikrofon jest takjakbym przechodził mutacje, a w realu już po mutacji.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowych tj. 15-16, w weekendy gram od rana, gdy tylko mój internet na to pozwala ;D

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nigdy w CS:GO na serwerze nie Adminowałem, lecz komendy ogarniam, są one podobne jak w CS 1.6 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak połączyłem i należę do grupy steam.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, mam nadzieje że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Majker69    13

Stanowcze Nie,krótki staż,za młody kandydat,używa wyzwisk,przekleństw,wspomniałeś w podaniu:

"Jestem miłym graczem, nie toleruje chamstwa oraz "Pocisków" które słyszę na serwerze na kogoś rodzica "Np. Twoja stara siada na butle od vanisha"

"Wychowałem się w rodzinie spokojnej, która nie wyśmiewa się z ludzi biedniejszych, ponieważ może to się każdemu z nas przydarzyć. Jak wspominałem wyżej, jestem osobą tolerancyjną, miłą, spokojną i uczciwą."

Mijasz się z prawdą drogi graczu NoLimiT. Pare przykładów twojej kultury:

-wezwij admina bo kurwa typowi zaraz tak dokurwie .

-bo dzieci sie wydzieraja jak pojebane.

-rucham ci rodzine xd.

-chujciv na matula.

-a ide z tad w chuj xd.

Dodam że należy Ci się blokada czatu oraz mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NoLimiT    0

Dobrze, po rusku napisalem czyli inne znaczenie po 1.

po 2. Twoja sytuacja gdy ktos ci po rodzinie cisnie itp?

po 3. Obrazali na mikro

po 4. Cytowalem niektore ich slowa nie dalem dla danej osoby wiec wiesz..

po 5. Nikt nie jest idealnym czlowiekiem, zapamietaj 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Clem    0

NoLimiT widzę że,się nie znasz na regulaminie.

Nie ważna czy te wulgaryzmy napisałeś dlatego że,ktoś ci obrażał rodzine itp,ale wciąż to są wulgaryzmy.

A wiesz że jak wchodzisz automatycznie na serwer akceptujesz jego regulamin bez względu na to czy te słowa by specjalnie napisane czy też "obronnie" napisane.

Te twoje "obronne słowa" to wciąż wulgaryzmy.My moim zdanie gdybym był w twojej sytuacji po prostu bym się nie odzywał i nie pisał tych wulgaryzmów tylko poprosić jakiegoś admina który jest online po to by dał im mute,gag,ban itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    251

-za młody kandydat

-brak zahamowań

-toksyczny

-brak umiejętności wykorzystania zakładki skargi na forum

Nie potrzebujemy w administracji takich graczy jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
    • https://steamcommunity.com/id/C9shrouddm/ sourceban - BRAK http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=18654 Zostalem zmutowany jakiś 1 miesiąc temu , chcialbym prosic o unmuta . Gdyż nie moge  komunikowac sie z teammatami . Dostalem muta na pisanie i rozmawianie na czacie głosowym. Muta nie ma w historii sourseban. Mam 1 miejsce z 80 tyś punktów  na serverze FFA oraz range Global Elite. Ten server jest moim ulubionym i chcialbym jeszcze miec szanse na komunikacje na tym serverze prosze o roważenie unmuta.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej