Skocz do zawartości
Pridestalker

STARY FILM ZE SPOTKANIA

1 odpowiedź w tym temacie

Nowy gracze pewnie nie pamiętają, ale starsi na pewno. I tutaj takie zapytanie czy ma ktoś link do filmu ze spotkania serverowego? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Tematy

• Blokada nałożona, zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:   3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
    •  
      1. Twój nick: kajgert ale wtedy miałem SN|OP|EK
      2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:168676060
      3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1%3A1%3A168676060&Submit=Szukaj   4. Data zdarzenia: 7.07.2017
      5. Opis zdarzenia: brak mutacji, czekałem to pół roku żeby przejść tą mutacje i wydaje mi się że ją już przeszedłem. 
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej