Skocz do zawartości
Wabol

Podanie o administratora

5 odpowiedzi w tym temacie

Wabol    0

1. Twój nick oraz SteamID: Waboł STEAM_1:0:37019202

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2284

3. Twój wiek: 16 lat

4. "Dlaczego ty?": Na serwerze jestem praktycznie cały czas, Dobrze się dogaduję z każdym graczem na serwerze, jestem rozpoznawalny także w razie problemu gracze wiedzą do kogo mogli by napisać, Zgłaszam podanie o admina ponieważ od czasu do czasu spotykam osoby nie przestrzegające regulaminu. Znam większość administracji ale pisanie o przyjście na serwer i załatwienie sytuacji czasami jest problematyczne (wolał bym to robić sam zamiast prosić za każdym razem innego admina o przyjście na serwer tylko w celu rozwiązania sytuacji) Zawsze doradzę graczom jeśli czegoś nie wiedzą (podstawowe komendy, co robi jaka klasa itp) Doświadczenie z cod modami mam duże ze względu na długi czas grania w cs 1.6, Jestem kulturalny i nikogo nie wyzywam (można nawet sprawdzić historie czatu).

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście że tak, Staram się utrzymać pozytywny klimat na serwerze :)

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 14-22/23

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem adminem kilka razy (nigdy na max-play) podstawowe komendy znam

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Furnick    1

Powiem szczerze - Waboł jest dobrym i miłym graczem, powinien dostać testa bo pomaga nawet bardziej graczom niż niektórzy test admini. Nie siedzi cicho cały czas jak niektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NeXoL    0

Jestem na Tak ( wiem że nie mam nic do gadania )

Jest miły ogarnięty a co najważniejsze jest pomocny. Pomaga nowym graczom tak jak to napisał kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mKs    1

Jestem na TAK

- Na serwerze jest pozytywny

- Dobrze dogaduje się z innymi graczami

-"Podstawowe Komendy znam" ban/kick/slay/slap jezeli chodzi Ci o to, to mysle ze  w chwili obecnej wystarczy bo to jest najbardziej potrzebne.

-Zawsze jak wchodze na serwer to go widze.

Mysle ze sobie poradzi w roli Admina. 

Jeszcze raz na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FarQ    248

test nadany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • [Ban za nic] COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE [ Only DD2/MIR ] boom123   1.Nick:boom123 2.Steam ID:STEAM_1:0:134874908 3.sourcebans:http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:134874908&advType=steamid&Submit# 4.Data:22.01.2018 5.Gram na serwerze posiadam range supreme zaczolem sobie strzelac glowy .sprawdazac miejscówki jak to na supreme przystalo mówili ze ja jakiś odpalony obecni na serwie ale ja się nie przejmowałem i gralem swoje  minęła 1godz. Zostaje wyrzucony z sesji i otrzymuje komunikat zostales zbanowany porsze się udac na strone source ban i tak dalej.Nigdy nie uzywalem zadnych wspomagaczy tlko czysty skill i 2k godz w cs gg proszę o rozpatrzenie taj sprawy. 
    • Za młody, rzadkie i krótkie sesje na serwerze. Odrzucam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: ERIx STEAM_0:1:235080478 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5679 3. Twój wiek: 13 (po mutacji i umiem się zachować do osób które nie są pełno letnie i są dorosłe) 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ jestem miły i spokojny i staram się coś z kimś na spokojnie wyjaśnić niż z przekleństwami i obrazami. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: różnych przez co nie mogę zbytnio podać. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam podstawowe komendy SM i mam doświadczenie w administracji serwerem bo jak mój kolega miał admina na jednym serwerze a ja miałem wolny czas to za niego wchodziłem na serwer i pilnowałem go czy nie ma cheaterów i innych. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
    • Wpadłem na pomysł żeby co 3-4 rundy była taka runda w której każdy będzie mógł wykonywać No Scopy albo każdy będzię mógł tylko zabijać z noża :)   Myślę, że pomysł się przyjmie ^^    Pozdrawiam administracje CHEDAR !!!
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×