Skocz do zawartości
JaniaQ

Podanie o admina

3 odpowiedzi w tym temacie

JaniaQ    1

1. Twój nick oraz SteamID: JaniaQ ,  STEAM_0:1:99358215

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1505

3. Twój wiek: 27 lat

4. "Dlaczego ty?": Pomogę reszcie załogi w utrzymaniu porządku na serwerze, myślę ze przyda się tez ktoś starszy na serwerze jako admin. 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: tak posiadam używam gdy jest taka potrzeba.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: po godzinie 17 w tygodniu w weekendy jak czas pozwoli.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: w 1.6 byłem adminem. podstawę znam.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mKs    1

TAK i NIE

TAK :

-Wiek

-Widzę go prawie zawsze gdy ja jestem.

-Miły

NIE :

-Jest już trochę adminów z tego co wiem ( Ale moge sie mylić )

Gdyby było mniej adminów na serwerze cod to było by same TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 1. Twój nick oraz SteamID: TheCzesio666 , STEAM_0:0:141290180 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9164 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Jestem aktywny, uprzejmy i odpowiedzialny. Chcial bym zeby gracze przestrzegali regulaminu i byli kulturalni. Poza tym uwazam ze brakuje administratorow na serwerze... 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 16.00-20.00 a weekendy 13.00-21.00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem 2 miesiące i znam większosc komend SM 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiscie 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×