Skocz do zawartości
Zydson

Podanie o Admina *$Żydek$*

3 odpowiedzi w tym temacie

Zydson    0

1. Twój nick oraz SteamID:*$Żydek$*  STEAM_0:0:116465625
2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=409

3. Twój wiek: w maju 15 lat

4. "Dlaczego ty?":Coraz częściej zauwarzam jak gracze  przypadkowo trafiają na wsz serwer i
robią z niego pokazówkę.Zaczynją puszczać muzykę i nie tylko spotkałem się że są nerwowi i 
zaczynają wyzywać każdego gracza który odezwie się przez czat głosowy.Chciał bym aby takie 
osoby zostały tępione na serwerach społeczniściowych.Oczywiście gram na serwerze jurz chyba
jakieś 4 mies i zobaczyłem tam wszytkie typy gracz. Prosze o przyjęcie podania pod względem 
teoretyczny. Dziękuje :)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak ale tylko w potrzebie np Przyciszenia 7-latka

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:Godziny popołudniowe do godz 20-21 .

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Nrazie nie ale poszukam w necie xd :)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):TAK

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZosiazMarsa    62

No czat bardzo kolorowy, nie powiem. Niestety, z taką postawą jedyne, co możesz otrzymać, to silence. Brak znajomości regulaminu bije w oczy.

 

Odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 1. Twój nick oraz SteamID: TheCzesio666 , STEAM_0:0:141290180 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9164 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Jestem aktywny, uprzejmy i odpowiedzialny. Chcial bym zeby gracze przestrzegali regulaminu i byli kulturalni. Poza tym uwazam ze brakuje administratorow na serwerze... 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 16.00-20.00 a weekendy 13.00-21.00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem 2 miesiące i znam większosc komend SM 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiscie 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×