Skocz do zawartości
Kurus

Podanie o Admina

4 odpowiedzi w tym temacie

Kurus    0

1. Twój nick oraz SteamID: Kuruś STEAM_1:0:169028350

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=319

3. Twój wiek: 14 wiem że ma być 16+ ale mam mutację

4. "Dlaczego ty?": Jestem aktywnym graczem ale irytują mnie młodsze osoby nadużywające mikrofonu. Dlatego chciałbym zostać adminem.Na serwerze jest jak się nie mylę 2 adminów jak dla mnie jest to za mała ilość jak na serwer gdzie w godzinach popołudniowych jest pełen serwer.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W weekend Rano i popołudniu a w tygodniu zależy o której kończę szkołę ale to raczej godziny 18/20.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie znam ale mogę się nauczyć 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurus    0

Halo trochę ponad te 72 godziny minęło 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iLLegal    0

Jestem na nie 
Powód: 14lat no to co że mutacja, ale bedziesz chciał sie popisać przed młodszymi graczami i sie wywyższać. Znam to z innych serwerów.

To tylko moja opinia
Ps. Nie komentuj swojego podania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FarQ    248

Przepraszam za opóźnienie. Trochę rozważaliśmy nad tym podaniem, jednakże jestem zmuszony je odrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • [Ban za nic] COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE [ Only DD2/MIR ] boom123   1.Nick:boom123 2.Steam ID:STEAM_1:0:134874908 3.sourcebans:http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:134874908&advType=steamid&Submit# 4.Data:22.01.2018 5.Gram na serwerze posiadam range supreme zaczolem sobie strzelac glowy .sprawdazac miejscówki jak to na supreme przystalo mówili ze ja jakiś odpalony obecni na serwie ale ja się nie przejmowałem i gralem swoje  minęła 1godz. Zostaje wyrzucony z sesji i otrzymuje komunikat zostales zbanowany porsze się udac na strone source ban i tak dalej.Nigdy nie uzywalem zadnych wspomagaczy tlko czysty skill i 2k godz w cs gg proszę o rozpatrzenie taj sprawy. 
    • Za młody, rzadkie i krótkie sesje na serwerze. Odrzucam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: ERIx STEAM_0:1:235080478 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5679 3. Twój wiek: 13 (po mutacji i umiem się zachować do osób które nie są pełno letnie i są dorosłe) 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ jestem miły i spokojny i staram się coś z kimś na spokojnie wyjaśnić niż z przekleństwami i obrazami. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: różnych przez co nie mogę zbytnio podać. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam podstawowe komendy SM i mam doświadczenie w administracji serwerem bo jak mój kolega miał admina na jednym serwerze a ja miałem wolny czas to za niego wchodziłem na serwer i pilnowałem go czy nie ma cheaterów i innych. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
    • Wpadłem na pomysł żeby co 3-4 rundy była taka runda w której każdy będzie mógł wykonywać No Scopy albo każdy będzię mógł tylko zabijać z noża :)   Myślę, że pomysł się przyjmie ^^    Pozdrawiam administracje CHEDAR !!!
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×