Skocz do zawartości
iLLegal

Peleportacja graczy

5 odpowiedzi w tym temacie

iLLegal    0

Witam. Zgłaszam się o usunięcie teleportacji  graczy/zamiana graczy . Co to ma być? Po co takie coś? doświadczeni gracze bugują graczy w ścianach potem zabijają. Po co nanosuit (perk) skoro telerpotują prosto w molotow? Proszę w języku innych graczy o usunięcie tego typu zdarzeń. Nowym graczom psuje to gre, a stary daje zabawe. Gdzie tu sprawiedliwość ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iLLegal    0

*Teleportacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AdventuRico    30

Jednym słowem: Gracze nie widzą problemu z tym, że klasa kamikadze zamienia miejscami. Sytuacje w.w, które mają miejsce możecie zgłaszać przez komendę !calladmin. Jeśli czytałeś regulamin serwera to powinieneś wiedzieć, że nie ma tam nic na temat rzucania wszelakich granatów przed użyciem mocy klasy, ponieważ doszliśmy do wniosku z @edu, że takie coś nie utrudnia rozgrywki.

 

Odnośnie perku nanosuit i zamiany miejsc: Można śmiało to nazwać losowa grą, bo jeśli jest 10 graczy w jednej drużynie to szanse na zamianę miejscem z graczem, który ma nanosuit jest 1/10, czyli 10%, a moim zdaniem jest toto mało. Klasa była nerfiona już, jeśli chodzi o DMG zadawany przez nią, więc nie wiem czy jest sens usuwania jej skoro, w nowej edycji pojawiła się z buffem, który okazał się trochę za op. Kamikadze miał wcześniej 1 tp na 3 rundy, ale nikt nie grał tą klasą więc dostała to co widzisz. 

 

Kończąc uważam, że klasa powinna zostać na serwerze, bo nie widzę powodu by ją usunąć, ponieważ za bugowanie w ścianach dajemy stosowne kary i pilnujemy tego, aby zapobiec takim sytuacją. Oczywiście możesz się nie zgadzać ze mną w tej kwestii, ale nie wywołuj kłótni i niepotrzebnych nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iLLegal    0

Nie wywołuje kłótni i problemów. Chodzi o to że 4 razy pod rząd byłem teleportowany mając nano... Teleportuje mnóstwo "stałych graczy" do ścian i nie można nic wtedy zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 1. Twój nick oraz SteamID: TheCzesio666 , STEAM_0:0:141290180 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9164 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Jestem aktywny, uprzejmy i odpowiedzialny. Chcial bym zeby gracze przestrzegali regulaminu i byli kulturalni. Poza tym uwazam ze brakuje administratorow na serwerze... 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 16.00-20.00 a weekendy 13.00-21.00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem 2 miesiące i znam większosc komend SM 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiscie 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×