Skocz do zawartości
iLLegal

[Odwołanie] [Cod Mod] iLLegal

2 odpowiedzi w tym temacie

iLLegal    0
Napisano (edytowane)

1. Twój nick:  iLLegal CSGO-SKINS.COM
2. Twój Steam ID:   

STEAM_1:0:54127338

3. Link do sourcebans:  http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=iLLegal&advType=name

4. Data zdarzenia:  01-04-18 21:37
5. Opis zdarzenia:  Odwołuje się od tego 2tyg bana. Został on niesłusznie nadany.  Już wczoraj się rozpisałem na forum, chyba wystarczy ( Pisałem po prostu prawdę jak było i nie potrzebnie zareagowałem agresją gdy mogłem napisać to na spokojnie ) . Dodam że tam obrazy nie było. Przekleństwa zostały oznaczone  gwiazdką ( * ).. I moje pytanie. Co ma Forum wspólnego do gry na serwerze? Proszę o usunięcie 2 tygodniowego bana.  I przywrócenie tego co był przedtem czyli ( 5 godzin ) .Dlaczego koloswyy ( czy jakoś tak ) nie dostał bana  tego samego dnia za bugowanie graczy w ścianie za pomocą teleportacji? Admin wtedy był Furnick i mu jakoś bana nie dał, tylko Mi. Bo to właśnie przez niego była spina, powiedziałem kilka słów na niego żeby tak nie robił itd, to dopiero jak 8-9 razy zbugował gracza w tym mnie 4 razy w ścianie, to wtedy napisał na czacie że nie buguje już i po chwili wszedł admin i mnie nagrodził banem.   Dzięki pozdrawiam :) 

Edytowane przez iLLegal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smugg    45

Jako że na bany od zarządu odpowiada Zarząd+ to pozwoliłem sobie skasować poprzedni znajdujący się tutaj post, którego autorem nie była osoba reprezentująca zarząd.

 

Wracając do tematu, poprzedni ban na 5h został nadany przez admina i zdążył on już wygasnąć. Odnosząc się do bana na 2 tygodnie - staramy się utrzymywać względną kulturę  pośród graczy zarówno na serwerach i na forum. Jeżeli ktoś po otrzymaniu krótkiego bana piszę odwołanie w tonie pretensjonalnym, wulgarnym oraz prowokacyjnym to w większości przypadków jedynie potwierdza iż nadany ban był słuszny i taka osoba powinna chwile 'odpocząć i ochłonąć' od przebywania z innymi graczami na jednym serwerze, tak aby nie wyładowywała swoich frustracji na bogu ducha winnych osobach (lub ich rodzinach).

 

Podsumowując, jako iż jest to pierwszy ban/przewinienie warunkowo  go uchylam, oznacza to iż w przypadku następnej kary, zostanie do niej dodatkowo doliczne 14 dni.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości, zostawiam otwarty temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 1. Twój nick oraz SteamID: TheCzesio666 , STEAM_0:0:141290180 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9164 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Jestem aktywny, uprzejmy i odpowiedzialny. Chcial bym zeby gracze przestrzegali regulaminu i byli kulturalni. Poza tym uwazam ze brakuje administratorow na serwerze... 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 16.00-20.00 a weekendy 13.00-21.00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem 2 miesiące i znam większosc komend SM 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiscie 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×