Skocz do zawartości
iLLegal

[Odwołanie] [Cod Mod] iLLegal

2 odpowiedzi w tym temacie

iLLegal    0
Napisano (edytowane)

1. Twój nick:  iLLegal CSGO-SKINS.COM
2. Twój Steam ID:   

STEAM_1:0:54127338

3. Link do sourcebans:  http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=iLLegal&advType=name

4. Data zdarzenia:  01-04-18 21:37
5. Opis zdarzenia:  Odwołuje się od tego 2tyg bana. Został on niesłusznie nadany.  Już wczoraj się rozpisałem na forum, chyba wystarczy ( Pisałem po prostu prawdę jak było i nie potrzebnie zareagowałem agresją gdy mogłem napisać to na spokojnie ) . Dodam że tam obrazy nie było. Przekleństwa zostały oznaczone  gwiazdką ( * ).. I moje pytanie. Co ma Forum wspólnego do gry na serwerze? Proszę o usunięcie 2 tygodniowego bana.  I przywrócenie tego co był przedtem czyli ( 5 godzin ) .Dlaczego koloswyy ( czy jakoś tak ) nie dostał bana  tego samego dnia za bugowanie graczy w ścianie za pomocą teleportacji? Admin wtedy był Furnick i mu jakoś bana nie dał, tylko Mi. Bo to właśnie przez niego była spina, powiedziałem kilka słów na niego żeby tak nie robił itd, to dopiero jak 8-9 razy zbugował gracza w tym mnie 4 razy w ścianie, to wtedy napisał na czacie że nie buguje już i po chwili wszedł admin i mnie nagrodził banem.   Dzięki pozdrawiam :) 

Edytowane przez iLLegal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Smugg    33

Jako że na bany od zarządu odpowiada Zarząd+ to pozwoliłem sobie skasować poprzedni znajdujący się tutaj post, którego autorem nie była osoba reprezentująca zarząd.

Wracając do tematu, poprzedni ban na 5h został nadany przez admina i zdążył on już wygasnąć. Odnosząc się do bana na 2 tygodnie - staramy się utrzymywać względną kulturę  pośród graczy zarówno na serwerach i na forum. Jeżeli ktoś po otrzymaniu krótkiego bana piszę odwołanie w tonie pretensjonalnym, wulgarnym oraz prowokacyjnym to w większości przypadków jedynie potwierdza iż nadany ban był słuszny i taka osoba powinna chwile 'odpocząć i ochłonąć' od przebywania z innymi graczami na jednym serwerze, tak aby nie wyładowywała swoich frustracji na bogu ducha winnych osobach (lub ich rodzinach).

Podsumowując, jako iż jest to pierwszy ban/przewinienie warunkowo  go uchylam, oznacza to iż w przypadku następnej kary, zostanie do niej dodatkowo doliczne 14 dni.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zostawiam otwarty temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej