Skocz do zawartości
Mativ610

Ostatnia Próba

3 odpowiedzi w tym temacie

Mativ610    1
Napisano (edytowane)

1.Twój nick oraz SteamID: Mativ610 STEAM_ID 0:0:96600668

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=179

3. Twój wiek: 19 lat

4.  Jestem użytkownikiem waszych serwerów już jakieś dobre parę miesięcy. Administracja mnie zna i pamięta kilka ''dram" z moim udziałem. Administratorem byłem dwa razy na tym serverze i dwa razy się średnio spisałem. Naruszając waszą dobroć i zaufanie (Jeszcze raz przepraszam za tamto miałem dobre intencje). Podczas swojej "Kadencji" używałem sposobu do 3 razy sztuka czyli 2 ostrzeżenia a za 3 kara. Teraz kiedy nie mam admina próbuje dalej jak i wtedy pomagać utrzymywać porządek na serverze. Jestem w stałym kontakcie z administracją servera i jak coś się dzieje niezgodnego z regulaminem informuje ich o tym. Jednak nie zawsze są dostępni i to co się dzieje to przekracza pojęcie. Ludzie wyzywają się lub używają wspomagaczy typu WH, Aim idt itp. Jestem zdeterminowany i nie lubie jak ktoś psuje mi oraz innym graczom rozgrywkę. Jestem więc zmuszony prosić o ostatnią szansę. I jestem przekonany że tym razem was nie zawiodę.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:  TAK posiadam / korzystam 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:  Zazwyczaj popołudniu, wieczorem i często po północy 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komędy znal  byłem administratorem 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):  TAK należe /jest połączone 

Edytowane przez Mativ610

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Majker69    1
Napisano (edytowane)

Jestem na Tak.Widzę jak się starasz,próbujesz odbudować to co zrujnowałeś,zauważyłem również że poprawiłeś swoją asertywność,której ci brakowało.

Zalety:

-Posiada kulturę,

-Sesje +

-Staż +

-Wiek +

-Komendy/regulamin +

Jestem za powierzeniem Ci szansy.

Edytowane przez Majker69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    158
9 minut temu, Majker69 napisał:

-Komendy/regulamin +

NT

Już dwa razy udało ci się koncertowo zawalić sprawę, więc raczej spasujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej