Skocz do zawartości

3 odpowiedzi w tym temacie

veaaavli    0

1. Twój nick oraz SteamID: veaaavli Steam_ID: 0:1:418111491

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=8837

3. Twój wiek: 14 lat mutacje przechodzę I TU JEST DOPISEK 15 lat mam 14 lutego.

4. "Dlaczego ty?": Na serwerze gram długo (moja ranga na nim mge) nie widziałem jeszcze ani razu admina na serwerze. Serwer jest pełen cheatów i dzieci które cos krzyczą do mikrofonu lub puszczają piosenkę. Potrafię odróżnić dobrego gracza od hacksa (cheatera). 14 lat to mało głos miałem dziwny ale mutacje przechodzę. Dogadam się z każdym bez problemu. Nie zdażyło mi się obrazić kogoś na serwerze. Myślę że jak na 14 lat spisał bym się rewelacyjnie.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam mikrofon korzystam z niego.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W soboty i niedziele 10-04 w nocy (oczywiscie nie ciagle) w dni robocze 14-23

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komedny podstawowe znam niektóre (ale z chęcia sobie przypomne). Byłem adminem na serwerze cs 1.6 przez około 4 mieś.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak wszystko zrobione.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z regulaminem forum jak i serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
veaaavli    0
Napisano (edytowane)

Myśle Że przydałbym się wam bardzo. nie jestem, juz takim dzieckiem na co wskazuje wiek. Jestem ograniety łatwo nawiązuje znajomosci, nie wyzywam. Adminów na serwerze nie widuje. Mam doświadczenie w cs go - około 1,200h w cs 1.6 około 400h na serwerze jstem aktywny. Jeśli chcecie możecie mnie w jakis sposób przetestować. Obiecuje że bede się starał wchodzić na serwer często. Naprawde zaufajcie mi nie zawiode was pomimo mojego wieku.

Na administratora moge nawet płacić składki 10-20zł miesięcznie.

Pozdrawiam :

Damian

Edytowane przez veaaavli
Dodatek w postaci składek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1. Twój nick oraz SteamID: TheCzesio666 , STEAM_0:0:141290180 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9164 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Jestem aktywny, uprzejmy i odpowiedzialny. Chcial bym zeby gracze przestrzegali regulaminu i byli kulturalni. Poza tym uwazam ze brakuje administratorow na serwerze... 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 16.00-20.00 a weekendy 13.00-21.00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem 2 miesiące i znam większosc komend SM 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiscie 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej