Skocz do zawartości
kgr

Podanie na admina

8 odpowiedzi w tym temacie

kgr    1

1. Twój nick oraz SteamID: Kg[r] STEAM_1:0:48844755

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7719

3. Twój wiek:24

4. "Dlaczego ty?": Witam,gram w csa od 7-8 lat licząc czasy z cs 1.6. Jestem sumiennym czlowiekiem,który lubi pomagać innym osobom.Skladam podanie,ponieważ chciałbym pomóc serwerowi jak i wam w utrzymaniu porzadku.Często są sytuacje,które wymagają zmutowania bądź zbanowania jakiegos gracza ale akurat wtedy brakuje admina. Często w poznych godzinach tak sie dzieje.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 15-22 w weekendy od 8-22/23

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:bylem adminem ponad 3 razy i znam znajomosc komend SM

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):jestem

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: znam zasady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ploszi    3

Jestem na nie

-Mało godzin na serwerze

-Sesje 

-Tylko 5 dni grania

Pograj z nami dluzej to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
N3dex    0

był reset statystyk jak się nie mylę wiec jak mozesz uwazac ze mało godzin jak nie ma pełnego wykazu chyba ze sie myle to sory :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mlodyy    41
Godzinę temu, N3dex napisał:

był reset statystyk jak się nie mylę wiec jak mozesz uwazac ze mało godzin jak nie ma pełnego wykazu chyba ze sie myle to sory :P

Reset był na początku grudnia, przez cały miesiąc zdążył zrobić całe 3 godziny, ode mnie na NIE, za mała aktywność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kgr    1

Moja nie obecność była związana wyłącznie sprawami z wyjazdem do pracy i brakiem możliwością grania ale już wszystko gra.  Szkoda że Młody jestem rozliczany z jednego mięs. Postaram się bardziej na udzielać w grze i na forum i złożę podanie jeszcze raz . Myślę że temat do zamknięcia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ploszi    3

Reset był 11 listopada prawie 2 miesiace 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    248
29 minut temu, Ploszi napisał:

Reset był 11 listopada prawie 2 miesiace 

Dokładnie. 

Podanie odrzucone. Zbyt krótki czas na serwerze, dodatkowo zbyt krótkie sesje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• [Ban za nic] COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE [ Only DD2/MIR ] boom123   1.Nick:boom123 2.Steam ID:STEAM_1:0:134874908 3.sourcebans:http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:134874908&advType=steamid&Submit# 4.Data:22.01.2018 5.Gram na serwerze posiadam range supreme zaczolem sobie strzelac glowy .sprawdazac miejscówki jak to na supreme przystalo mówili ze ja jakiś odpalony obecni na serwie ale ja się nie przejmowałem i gralem swoje  minęła 1godz. Zostaje wyrzucony z sesji i otrzymuje komunikat zostales zbanowany porsze się udac na strone source ban i tak dalej.Nigdy nie uzywalem zadnych wspomagaczy tlko czysty skill i 2k godz w cs gg proszę o rozpatrzenie taj sprawy. 
    • Za młody, rzadkie i krótkie sesje na serwerze. Odrzucam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: ERIx STEAM_0:1:235080478 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5679 3. Twój wiek: 13 (po mutacji i umiem się zachować do osób które nie są pełno letnie i są dorosłe) 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ jestem miły i spokojny i staram się coś z kimś na spokojnie wyjaśnić niż z przekleństwami i obrazami. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: różnych przez co nie mogę zbytnio podać. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam podstawowe komendy SM i mam doświadczenie w administracji serwerem bo jak mój kolega miał admina na jednym serwerze a ja miałem wolny czas to za niego wchodziłem na serwer i pilnowałem go czy nie ma cheaterów i innych. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
    • Wpadłem na pomysł żeby co 3-4 rundy była taka runda w której każdy będzie mógł wykonywać No Scopy albo każdy będzię mógł tylko zabijać z noża :)   Myślę, że pomysł się przyjmie ^^    Pozdrawiam administracje CHEDAR !!!
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej