Skocz do zawartości
flowus

Podanie Na Admina

4 odpowiedzi w tym temacie

flowus    0
Napisano (edytowane)

1. Twój nick oraz SteamID: pvrr | shitplayer   Steam_ID: 0:1:418111491

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: sig.php?player_id=8837&background=random

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Umiem odróżnić cheata od skilla. Nie wyzywam i nie przeklinam (jestem kulturalny). Łatwo nawiązuje znajomośći. Na serwerze nie widuje administratorów, a ja przydał bym się znakomicie. Co każde wejście na serwer poziom chetów oraz '' dzieci' ' krzyczących w mikrofon zwiększa się a nikt z tym nic nie robi 4 reporty pod !calladmin nic nie dają admini i tak nie wbijają

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 14-24 a w weekendy 11-04 w nocy

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Admin w cs 1.6 arena 1v1. Znam podstawowe komedy admina.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak połączyłem komto steam oraz należe do grupy.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z regulaminem serwera i forum.

Pozdrawiam: 

pvrr

Edytowane przez flowus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kaperfaper    0

Jestem na Tak

+wiek
+kultura
+godziny
żadnego admina na serwerze nie ma

Pozdrawiam:
                                                                                                                                                                 Kaper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edu    52

Zabawne, że jeszcze tydzień temu miałeś 14 lat. :thinking:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie jesteśmy zainteresowani twoją kandydaturą.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Spoko Ziom3k hellcase.com i STEAM_0:1:210420690 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=205 3. Twój wiek: 16 (za 1 tyg. ) 4. "Dlaczego ty?": Miałem doświadczenie , na wielu serwerach np.: W GTA V , GTA SA i na 2 serwerach w CS:GO ( niestety nie pamiętam nazwy). Gdy mam trochę wolnej chwili to staram sie grać w CS:GO ale nie tylko gram jeszcze w World of tanks  ( w World of Tanks gram profesjonalnie i wygrałem 93 turnieje) . Gdy ktoś mnie zdenerwuje (lekko mówiąc) to staram się mu wytłumaczyć że nie może tak robić i wytłumaczyć mu zasady serwera na przykład. Myśle że na serwerze nie mam z nikim zatargów a może i wręcz przeciwnie :D . Pozdrawiam 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i korzystam  6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram od godz. 15 do 20 , ale czasem też od 20 do 23 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komendy znam , mniej więcej , ale mógłbym się nauczyć  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę , oczywiście  9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
    • Jutro zostanie opisane demko z danej mapy. Zrobiłbym to dzisiaj, ale nie jestem w stanie, bo aktualnie znajduję się poza domem i nie mam dostępu do komputera. Jeśli wrócę szybciej do domu to zrobię to jeszcze dzisiaj, ale nie mówię nic na 100%. Muszę obejrzeć to demko, bo jest to dzwina sytuacja, gdzie w ciągu niecałych 10 min zostałeś 8 razy reportowany.
    • Skoro ty nic o tym nie wiesz to ja jestem w stanie nawwt zasugerować iż korzystasz z bota który zabija i expi postać kiedy Ty śpisz albo jesteś w szkole. Takie boty można znaleźć np. na overwatch-ach.
    • Dostałeś łacznię 12 reportów co jest bardzo dużą ilością. Sprawdzając demko z 1 mapy nie zauważyłem aima ale dziwny movement i celowanie przez ściany prosto we wrogów. Na drugim to samo z aimem tylko stwierdziłem wh.   Edit: Ogólny poziom graczy jest bardzo niski? Co prawda grają silvery i goldy ale grają również wysokie rangi. Przykład? The cache, gracz który ma suprema bo spadł z ge mi pisze o Tobię iż mierzysz w każdego przez ściany i znasz każdy ich ruch. Niskie rangi powiadasz? Dodatkowo nie podjąłem tej decyzji sam, mam gnm czyli twoim zdaniem niską rangę i spytałem się innego admina co o Tobie sądzi. Efekt jest widoczny.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej