Skocz do zawartości
absolutezero

[Odwołanie][Cod Mod] xyz

6 odpowiedzi w tym temacie

Napisano (edytowane)

1. Twój nick: xyz
2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:175920780
3. Link do sourcebans:

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:175920780&advType=steamid

4. Data zdarzenia: 01-17-18 16:58, na server probowalem wejsc około 1 w nocy
5. Opis zdarzenia: gram > wychodze > parę godzin później próbuję wejść na server, ale nieskutecznie

@Edit:

@Dagenothic ciężko nie zauważyć, jednak interesowałby mnie unban.

@Edit2:

@Furnick 

1. Ogólny poziom graczy jest niesamowicie niski, więc 12 reportów nie powinno być zaskakujące. 

2. Celowo mierzyłem przez ściany, gdy miałem perk Cheat. 

3. Zalecam sprawdzenie demka administratorowi z wyższą rangą.

4. Dostawałem reporty głównie za aima.

5. Ci gracze są przewidywalni, rushują co rundę ten sam korytarz, kampią w tym samym pokoju, itp. więc weźcie to pod uwagę.

6. Dziwny movement i mierzenie przez ściany - nie mogę się wypowiedzieć, bo nic o tym nie wiem.

@Edit3:

@Furnick

1. Silvery i goldy to zdecydowana większość i to oni mnie reportowali.

2. B1zZard? Nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem. Chodził w każdej rundzie w te same miejsce i ginął w ten sam sposób nie wierzę, że jest wyżej niż MGE.

3. Jak można to jaką kolega admin ma rangę? Nie ździwiłbym się jeżeli poniżej eagla.

4. Boty poruszają się schematycznie, a ich ruchy można bez problemu odróżnić od ruchów człowieka. Wymagałbym od adminów trochę wiedzy na ten temat, skoro sprawują rolę sędziów.

5. Czekam na jakieś sensowne argumenty, demka itp. 

@Edit4:

Ehhh... w końcu sensowna odpowiedź. Poczekam, jeżeli macie wątpliwości.

Edytowane przez absolutezero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dagenothic    2

Dostałeś permanentnego bana za Wallhack.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3
Napisano (edytowane)

Dostałeś łacznię 12 reportów co jest bardzo dużą ilością. Sprawdzając demko z 1 mapy nie zauważyłem aima ale dziwny movement i celowanie przez ściany prosto we wrogów. Na drugim to samo z aimem tylko stwierdziłem wh.

Edit: Ogólny poziom graczy jest bardzo niski? Co prawda grają silvery i goldy ale grają również wysokie rangi. Przykład? The cache, gracz który ma suprema bo spadł z ge mi pisze o Tobię iż mierzysz w każdego przez ściany i znasz każdy ich ruch. Niskie rangi powiadasz? Dodatkowo nie podjąłem tej decyzji sam, mam gnm czyli twoim zdaniem niską rangę i spytałem się innego admina co o Tobie sądzi. Efekt jest widoczny.

Edytowane przez Furnick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3
15 godzin temu, absolutezero napisał:

@Dagenothic 

@Furnick 

6. Dziwny movement i mierzenie przez ściany - nie mogę się wypowiedzieć, bo nic o tym nie wiem.

Skoro ty nic o tym nie wiesz to ja jestem w stanie nawwt zasugerować iż korzystasz z bota który zabija i expi postać kiedy Ty śpisz albo jesteś w szkole. Takie boty można znaleźć np. na overwatch-ach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blacky    20

Jutro zostanie opisane demko z danej mapy.

Zrobiłbym to dzisiaj, ale nie jestem w stanie, bo aktualnie znajduję się poza domem i nie mam dostępu do komputera. Jeśli wrócę szybciej do domu to zrobię to jeszcze dzisiaj, ale nie mówię nic na 100%. Muszę obejrzeć to demko, bo jest to dzwina sytuacja, gdzie w ciągu niecałych 10 min zostałeś 8 razy reportowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blacky    20

Po obejrzeniu demka z mapki gdzie dostałeś reporta, stwierdzam iż nie masz żadnych wspomagaczy, a gracze zgłaszali Cię za zabójstwo z noża lub po twoim zgonie. Co z tym idzie bana ściągam i przepraszam za kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej