Skocz do zawartości
Hejterski

Podanie na admina

2 odpowiedzi w tym temacie

Hejterski    0
Napisano (edytowane)

Witam składam podanie na administratora serwera Max-Play.pl FFa

1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:220417657

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: sig.php?player_id=2353&background=random

3. Twój wiek: 15

4. "Dlaczego ty?": Dlaczego ja? Jestem często online na serwerze ponieważ gram for fun. I denerwuje mnie typ gracza cheater np jak dziś Don't Cry który powinien dostać od razu bana na serwerze.

Większość graczy wpisała !calladmin i go reportowała lecz dopóki nie wyszedł z serwera strzelał szalone główy i miał Wallhack obserwował go nawet Albert Einstein i stwierdził również że ma WH i aimlocka.

Dlatego chciałbym zostać administratorem aby na serwerze było zero cheaterów. 

Codziennie uczęszczam do szkoły w aleksandrowie łódzki i uprawiam piłkę nożną. 

Mam wielu wspaniałych kumpli i przyjaciół którzy by chętnie zagrali na waszym serwerze.

Moja opinia na serwerze jest pozytywna i rzadko spotykam się aby ktoś o mnie mówił złe słowa lub mnie reportował przez !calladmin

Umiem również odróżnić cheatera od zwykłego czystego gracza na serwerze jestem miły i kulturalny, również według mnie na serwerze nie ma zbyt często administratorów aby panował porządek.

A ja na tej roli sprawował bym się idealnie!

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i korzystam z niego do podania informacji na serwerze lub rozmawiania z graczami.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu od 15:00 - 19:00 w dni wolne 9:00 - 14:00

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Moje doświadczenie jest umiarkowane znam podstawowe komendy byłem również adminem na starym serwerze kolegi gdzie grało wiele osób.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Moje konto jest połączone z grupą steam dla darmowego jednodniowego VIP :D Również konto na forum jest połączone z kontem steam.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się z regulaminem forum i serwera.

Pozdrawiam Hubert!

Miłego dnia życzę!

Edytowane przez Hejterski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    250
9 minut temu, Hejterski napisał:

Umiem również odróżnić cheatera od zwykłego czystego gracza na serwerze jestem miły i kulturalny, również według mnie na serwerze nie ma zbyt często administratorów aby panował porządek.

sprawdzałem graczy, których zgłaszaliście i nie potrafisz odróżnić cheatera od dobrego gracza. 

10 minut temu, Hejterski napisał:

Moja opinia na serwerze jest pozytywna i rzadko spotykam się aby ktoś o mnie mówił złe słowa lub mnie reportował przez !calladmin

to, że ktoś cię nie reportuje na calladmin nie ma znaczenia. Twoja opinia na serwerze nie jest do końca pozytywna, a ty sam wywalasz falę shitstormu na innych graczy, co już cię de klasyfikuje na stanowisko administratora na FFA.

Dodatkowo rzadko, kiedy jesteś na serwerze dłużej niż 1h.

Podanie odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej