Skocz do zawartości
igik367

Zmiana Archanioła oraz Virusa

6 odpowiedzi w tym temacie

igik367    5

Chciałbym zaproponować zmianę w następujacych klasach:

Archanioł:

-zwiększenie szansy na zrespienie sojusznika po zabiciu wroga na 1/1

Nie wiem jak to się dzieje ale miałem po 16, 20 fragów i ani razu nie udało mi się zrespić sojusznika. Myślę, żę ta zmiana byłaby dobra w porównaniu do innych klas mega premium, ponieważ grając archaniołem nie czuję go jako klasa Mega Premium.

Wirus:

-zmiana jego umięjętności:

Po trafienu wroga odwraca odwraca jego sterowanie(tak jak przy użyciu mocy błyska).

Sądzę, żę ta zmina dałaby więcej popularności wirusowi i także moglibyśmy się poczuć jak prawdziwy wirus.

Co do statystyk i broni klas to powinny zostać te co obecnie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yedy    7

1/1 w archaniele to przesadą moim zdaniem on potrzebuje zmiany ale w czymś innym. Co do Virusa to dobry pomysł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3

Zmiana archanioła - jeżeli to zostanie wprowadzone to serwer zejdzie na "psy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdventuRico    30

Moim zdaniem zmiana archanioła nie powinna wejść w życie, ale za to Virus jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiciusiaa    17
Napisano (edytowane)

29618280233853816007.jpg

Myślę, że Archaniołowi można zmienić to odradzanie na 1/2 na spokojnie (fajny dodatek), bo jednak wiem z doświadczeń z Mistrzem, że te prawdopodobieństwa (przykładowo zrespienie się na respie przeciwnika) są śmieszne. Jakby tak pomyśleć.. jednak to odradzanie nie jest takie szkodliwe dla graczy. :) Więcej zabawy! 

57207530833297855071.jpg

A co do Virusa, to uważam, że ma bardzo fajne umiejętności.. 1/4 na zniknięcie przeciwnikowi z ekranu na 3s daje bardzo dużo możliwości na zabicie go. Granat z WH także dodaje mu pazura, a na dodatek ma to 1/10 na insta.. jedyne co zapewne odpycha to ten mag7, który posiada także taka klasa jak Błysk, którego przedstawiam na dole. 

Uważam, że Twoja propozycja, żeby Virus odwracał sterowanie przeciwnika pogorszy go. Sądzę, że to mógłby być pomysł na zupełnie inną klasę. Jeśli w ogóle. 

Podsumowując, Virus jest bardzo fajny z tym znikaniem przeciwnikowi (czyli obecnie) jak na moje oko. Tylko nie rozumiem faktu, czemu jako klasa MEGA PREMIUM ma tylko 1/4, skoro zupełnie standardowa i darmowa klasa jak Bandyta po dostaniu DMG staje się lekko widoczny i szybki na 7s. Takiego Bandytę naprawdę ciężko zabić, widząc jedynie jego kałacha.. jeszcze jak ma Betonowe Ciało, to już porażka trafić mu w głowę, gdy ten przykładowo jest daleko. 

Może inna broń dana Virusowi zwabiłaby graczy do większej przychylności dla tej klasy? A może wystarczy go zostawić takim, jakim jest.. bo wyobrażam sobie, że nie jest najgorszy, gdy nabije się na nim levele. 

67733515053027404478.jpg

/EDIT Plus pewnie nie opłaca się edytować pluginu z tym odwracaniem sterowania po zadaniu DMG przeciwnikowi.. 

Edytowane przez Kiciusiaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    177

Archaniołowi zwiększyłem szansę na 1/3, Virus natomiast ma następujące zmiany:

-1/8 z Maga

-Dodane MP9, można podnieść z ziemi po spawnie i z niego 1/20 na instakilla

-Czas zniknięcia zwiększony do 4 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej