Skocz do zawartości
yuggiTYTANZZZ

Dostane tego un muta ?

2 odpowiedzi w tym temacie

[Mute bez ostrzezenia][Max-play.pl arena 1v1][yuggiTYTANZZZ]

1. Twój nick: yuggiTTTANZZZ
2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:112503065
3. Link do sourcebans: np.http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=yuggi&Submit=Szukaj

4. Data zdarzenia:02-1018 19:35
5. Opis zdarzenia: Dlaczego moj mut zostal zmieniony na permanentny bo nie do konca wiem. Jak w ogole mozna dac mute permanentnego a zmutowany nawet nie woe za co dostal bo nikt mu tego nie przedstawia, smieszy mnie to, ale jednoczesnie smuci ze jestes tak prymitywni. Zbanujcie 3/4 servera najlepiej bo kazdy moze miec gorszy dzien, ale wy uwazacie ze nie no jak to tak wyzywac, dac komus ostrzezenie blee po co to lepiej od razu wpierdzilic perma niech wie kto ma tu wladze. Wczesniej jeden z adminow czy tam opiekunow nie wiem do konca kto napisal ze nie zgadza sie z moim zdaniem ze "Moim zdaniem troche admini na tym servie za bardzo wczuli sie w swoja role i mysla chyba ze sa panami servera". Na to odpowiedzial  "A moim zdaniem to dobrze, że prawidłowo egzekwują kary przewidziane przez regulamin dla ludzi, którzy nie umieją się zachować. Poza tym, jest to tylko przejawem tego, że należycie wykorzystują daną sobie władzę i wypełniają swoje obowiązki". Nie mowie ze nie mial racji, ale popatrzmy na to z innej strony ktos mogl miec zly dzien w pracy, szkole to nie ma znaczenia nie siadalo mu w cs'ie a ze jest impulsywny to czasem przeklnal, wyzwal nie mial w tym zadnych zlych intencji po prostu sie zdenerwowal ludzka rzecz. Po czym wbij Wielki krol servera admin i sobie mysli ooo ten wyzywa po co ostrzezenie dam mu perma przeciez moge bo mam uprawnienia niezgodne jest to z regulaminem to dam. Ciekawy czy ktos z was nie mial zlego dnia i nie wyzywal bo spotkalem sie na tym serverze z takimi adminami co najpierw oni wyzywali od botow a jak ktos im odpowiedzial to dawali muty/permy. A wiadomo ze nie kazdym chce se zakladac konta na forum zeby rozmawiac z "debilami". Ja mialem taka sytuacje ze zabijalem caly czas adminka plakal ze mam lagi i takie tam mowil ze slaby jestem i tylko dlatego zabijam bo lagi pozniej spadlem troche nizej spotkalem go znowu i wygralem a ten mnie na specta przeniosl. Wkurzylem sie i zaczolem mu mowic ze jest jakis niedorozwiniety czy co ze przenosi gracza jak z nim wygra do spectow i chyba wtedy dostalem muta, ale nie jestem pewny. Moglbym jeszcze wiele tutaj napisac jednak mysle ze moja "lektura" nie pojdzie na marne i cos przemyslicie nie mowie ze wszyscy, ale niektorym by sie przydalo. Z perspektywy czasu moge stwierdzic ze i tak nic tw osoby nie zrozumia bo sa takimi osobami ktorzy nigdy nie popelnili zadnego bledu. POZDRAWIAM PS. Świrus to ze ktos coe zabija nie znaczy ze ma wh moze pomysl ze sa gracze lepsi od ciebie w sumie to polowa serwera. hahah!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    191

Ile jeszcze części będzie miał twój esej pt. "zwyzywałem admina od cweli i pedałów bo mnie zabił a teraz projektuję na wszystkich innych płacz i tilt"?

Wyłożenie ci metodyki działania administratorów, sensu roboty, jaką wykonują i sposobów egzekwowania regulaminu nie miałoby nawet sensu, biorąc pod uwagę, że nie widzisz niczego złego w swoim postępowaniu i tłumaczysz je słowami "bo miałem gorszy dzień". Martwi mnie, że to ja muszę ci to powiedzieć, ale nikogo nie obchodzi twój "gorszy dzień".

Grając na serwerach MP masz zachowywać się przyzwoicie i nie ma od tego odstępstw, tak samo ja nie mogę nadać 20 bezpodstawnych banów bo dostanę kopa w rzyć od przełożonych. Nie jesteś dla nikogo żadną ofiarą bezdusznego systemu, na jaką się kreujesz, tylko zwykłym recordem w SB prowadzącym do tylko kolejnego frustrata, który zdecydował wyładować się na innym graczu i został ukarany.

Co do ww. przewin adminów: dowody. Tyle i aż tyle, zważywszy na to, że pewnie wymyśliłeś to na poczekaniu.

Do tematu tego silenca już nie wrócimy.

Odrzucone.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej