Skocz do zawartości
Lord Yabol

Regulamin Gracza CS:GO CoD Mod

1 odpowiedź w tym temacie

Lord Yabol    157

§1. ZASADY OGÓLNE.
1. Regulamin obowiązuje każdego gracza wchodzącego na serwer. Oznacza to, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia NIKOGO z jego przestrzegania.
2. Na serwerze panuje zakaz reklamowania innych stron i serwerów gier.
3. Mikrofon powinien być ustawiony w sposób przyjazny dla uszu innych. Nikt nie chce słuchać trzeszczenia i dźwięków odkurzacza w tle.
    3a. Mikrofonu nie wolno używać przed mutacją. 

    3b. Używanie mutatorów jest zakazane i może zostać ukarane permmutem.
4. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem zostaną rozwiązywane przez administrację.
5. Zakazuje podszywania się pod administrację i stałych graczy.

6. Nick gracza musi być czytelny, cenzuralny i możliwy do przeczytania.
    6a. Nick gracza musi zawierać MINIMUM 3 litery z alfabetu łacińskiego.

7. Spam oraz flood czatu jest karalny.

8. Spamowanie na [email protected] może zakończyć się banem.


 
§2. ZASADY ROZGRYWKI.
1. Zabrania się świadomego używania błędów gry.
2. Rozgrywka na mapie trwa maksymalnie 30 minut.
3. Obowiązuje zakaz używania modyfikacji wpływających na rozgrywkę.
4. Zabrania się używania cheatów.
5. Na serwerze panuje obowiązek przestrzegania zasad kultury.
    5a. Wypowiedzi nie powinny zawierać nadmiaru wulgaryzmów.
    5bWypowiedzi nie mogą zawierać treści dyskryminujących.
    5cZabrania się propagowania treści pornograficznych oraz związanych z nielegalną działalnością.

   5e. Obrażanie uczuć religijnych, seksizm itp. może zostać ukarane permbanem, ban musi jednak zostać poprzedzony ostrzeżeniem. To jest właśnie to ostrzeżenie

   5f. Szanuj przeciwnika. Poinformowanie oponenta, że był "ez" może zostać ukarane silencem na tydzień lub więcej. Tak samo - tylko banem - może się skończyć "teabagowanie".

6. Granie na serwerze z wysokim pingiem może zostać ukarane kickiem. "Przestań ssać pornuchy" cytując klasyka.

7. Zakazuje się stackowania drużyn.

8. Unikanie walki, chowanie się przez całą rundę lub trollowanie może zakończyć się karą.

9. Dostawanie/podawanie info przez chociażby Discorda czy Max-Playowego TS3 może zakończyć się karą dla osoby dostającej i podającej info.

10. Wchodzenie na tekstury  zakończy się karą.

11. Obraźliwe lasery/nametagi będą karane banem.

12. Zakaz blokowania wejść na bombsite minami/laserami oraz stawiania ich na podłożonej/upuszczonej bombie oraz w miejscach gdzie są niemożliwe do zniszczenia oraz za obiektami przez, które przechodzą. To samo tyczy się blokowania wejść do pomieszczeń z zakładnikami oraz w wentach i bezpośrednio przy wejściach/wyjściach. 

13.Gracze są zmuszeni do wykonywania celów mapy po upływie 1min 30sek czasu. Niestosowanie się, będzie karane.

14. Podawanie zarówno fałszywych jak i prawdziwych informacji o położeniu przeciwnika będzie karane mutem/gagiem w zależności od formy komunikacji.

15. Zakaz spamowania perkiem Bezlik Ammo.

16. Zakaz zabijania z respa do respa przed upływem 15 sekund.

17. Zakaz używania spadochronu, mocy spidermana i camera, tarczy SWAT oraz perków: buty austronauty, moduł odrzutowy i skoczek do ratowania hostów na mapie cs_assault, cs_assault_gc.

18. Zakazuje się kampieniem karłem bs-ie i przy hostach, tyczy się to też perku peleryna kucacza oraz używania tarczy SWAT.

19.Zakaz kampienia w jednym miejscu, po zabiciu 3 graczy, gracz musi zmienić miejsce.

20. Jeśli jest mniej niż 5 graczy w ct, gramy na wcześniej umówiony BS.

21. Zabrania się teleportowania graczy za pomocą klasy kamikadze w wentach i w lasery oraz blokowania w ścianach itp.

22. Zakaz używania tarczy SWAT podczas rozbrajania bomby.

23. Zakaz używania umiejętności archanioła przed rozpoczęciem się rundy (freezetime).

DŁUGOŚĆ KARY W RAZIE ZŁAMANIA WW. ZASAD WYBIERA ADMIN W ZALEŻNOŚCI OD INDYWIDUALNEGO PRZYPADKU

 


§3. ZASADY ADMINISTRACJI.
1. Administracja ma obowiązek przestrzegania regulaminu oraz egzekwowania go na innych.
2. Administracja jest dla graczy i ma obowiązek czynnego pomagania.

 

 

§4. Prywatność. (przeklejone z regulaminu forum)

1. Administracja sieci serwerów pod nazwą Max-Play.pl przestrzega przed umieszczaniem przy pomocy któregokolwiek z elementów składowych sieci, swoich danych osobowych, wizerunku lub jakichkolwiek informacji mogących umożliwić identyfikację użytkownika.
2. Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność i konsekwencje spowodowane dobrowolnym umieszczeniem swoich zdjęć lub podawaniem do nich linków oraz za wykonanie jakichkolwiek czynności umożliwiające identyfikację.

3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za dobrowolne przekazanie osobom trzecim danych umożliwiających identyfikację użytkownika za pomocą któregokolwiek elementu składowego sieci serwerów pod nazwą Max-Play.pl lub poza nimi oraz późniejsze wykorzystanie przez te osoby udostępnionych danych.

4. Dane umożliwiające identyfikację użytkownika, zamieszczone bez jego zgody, zostaną usunięte po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika będącego właścicielem danych.
5. Publikowanie wizerunku lub danych umożliwiających identyfikację użytkownika serwisu Max-Play.pl na innych portalach internetowych bez ich uprzedniej zgody jest zabronione.

6. Zabronione jest podszywanie się pod innych użytkowników.
7. Złamanie tego paragrafu będzie skutkowało permanentnym banem na wszystkie usługi sieci.

8. W celu zgłoszenia naruszenia prywatności należy napisać PW @Smugg i @Aneril.

 

§5. Zachowanie na forum.

REGULAMIN SERWERA NIE OBOWIĄZUJE NA FORUM - FORUM POSIADA ODDZIELNY REGULAMIN, DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KTÓRYM GORĄCO ZACHĘCAM WSZYSTKICH GRACZY COD MODA I NIE TYLKO. PRZYPADKI KARYGODNEGO ZŁAMANIA REGUŁ PANUJĄCYCH NA FORUM MOGĄ ZAKOŃCZYĆ SIĘ NIE TYLKO WARNEM/BANEM NA  FORUM, ALE RÓWNIEŻ NA SERWERY MAX-PLAY.

 

made by @Trooyka

updated mostly by @Lord Yabol

a little bit of update by @FarQ

 

Edytowane przez Blacky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • Nie jesteśmy zainteresowani twoją kandydaturą.
  • 1. Twój nick oraz SteamID: Spoko Ziom3k hellcase.com i STEAM_0:1:210420690 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=205 3. Twój wiek: 16 (za 1 tyg. ) 4. "Dlaczego ty?": Miałem doświadczenie , na wielu serwerach np.: W GTA V , GTA SA i na 2 serwerach w CS:GO ( niestety nie pamiętam nazwy). Gdy mam trochę wolnej chwili to staram sie grać w CS:GO ale nie tylko gram jeszcze w World of tanks  ( w World of Tanks gram profesjonalnie i wygrałem 93 turnieje) . Gdy ktoś mnie zdenerwuje (lekko mówiąc) to staram się mu wytłumaczyć że nie może tak robić i wytłumaczyć mu zasady serwera na przykład. Myśle że na serwerze nie mam z nikim zatargów a może i wręcz przeciwnie :D . Pozdrawiam 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i korzystam  6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram od godz. 15 do 20 , ale czasem też od 20 do 23 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komendy znam , mniej więcej , ale mógłbym się nauczyć  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę , oczywiście  9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
  • Jutro zostanie opisane demko z danej mapy. Zrobiłbym to dzisiaj, ale nie jestem w stanie, bo aktualnie znajduję się poza domem i nie mam dostępu do komputera. Jeśli wrócę szybciej do domu to zrobię to jeszcze dzisiaj, ale nie mówię nic na 100%. Muszę obejrzeć to demko, bo jest to dzwina sytuacja, gdzie w ciągu niecałych 10 min zostałeś 8 razy reportowany.
  • Skoro ty nic o tym nie wiesz to ja jestem w stanie nawwt zasugerować iż korzystasz z bota który zabija i expi postać kiedy Ty śpisz albo jesteś w szkole. Takie boty można znaleźć np. na overwatch-ach.
  • Dostałeś łacznię 12 reportów co jest bardzo dużą ilością. Sprawdzając demko z 1 mapy nie zauważyłem aima ale dziwny movement i celowanie przez ściany prosto we wrogów. Na drugim to samo z aimem tylko stwierdziłem wh.   Edit: Ogólny poziom graczy jest bardzo niski? Co prawda grają silvery i goldy ale grają również wysokie rangi. Przykład? The cache, gracz który ma suprema bo spadł z ge mi pisze o Tobię iż mierzysz w każdego przez ściany i znasz każdy ich ruch. Niskie rangi powiadasz? Dodatkowo nie podjąłem tej decyzji sam, mam gnm czyli twoim zdaniem niską rangę i spytałem się innego admina co o Tobie sądzi. Efekt jest widoczny.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×