Skocz do zawartości
Lord Yabol

Wiosna z Max-Play!

1 odpowiedź w tym temacie

Lord Yabol    220

331fb4cc09427.png

Regulamin: 

§1. Zasady ogólne

1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "Wiosna z Max-Play". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania.

2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja.

3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta.  

4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim.

5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official.

6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl.

7. Aktualny ranking jest dostępny na serwerze - należy użyć komendy !dailystats. Ponadto wyniki można sprawdzić na stronie http://event.max-play.pl/. Informacje o Daily można otrzymać po użyciu komendy !today. Komenda !mydaily pokaże Daily ukończone dotychczas.

8. W sytuacji, gdy na którymś miejscu znajdą się 2 lub więcej osoby ex aequo, zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez turniej 1v1 rozgrywany systemem szwajcarskim z wetem map z puli 3 dostępnych.

9. Sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl w skład którego wchodzi forum internetowe może ogłaszać konkursy, gdzie zwycięzca/y otrzymuje/ą nagrody rzeczowe, które wymagają dostarczenia.

10. Przystąpienie do konkursu równoznaczne jest z zaakceptowaniem faktu, że wymagane będzie udostępnienie danych osobowych umożliwiających dostarczenie nagrody rzeczowej.

11. Zgodnie z polityką prywatności, dane osobowe wymagane do dostarczenia nagrody rzeczowej usuwane są po jej wysłaniu.

12. W przypadku rezygnacji z podania danych umożliwiających wysyłkę, następuje ponowny wybór zwycięzcy.

§2. Zasady rozgrywki

1. Event polega na uczciwym wykonywaniu daily. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play.

2. Zakazuje się używania cheatów i innych programów third-party tego typu, w tym również makro i skryptów na bhop.

§3. Postanowienia końcowe

1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie ten dział.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
    • https://steamcommunity.com/id/C9shrouddm/ sourceban - BRAK http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=18654 Zostalem zmutowany jakiś 1 miesiąc temu , chcialbym prosic o unmuta . Gdyż nie moge  komunikowac sie z teammatami . Dostalem muta na pisanie i rozmawianie na czacie głosowym. Muta nie ma w historii sourseban. Mam 1 miejsce z 80 tyś punktów  na serverze FFA oraz range Global Elite. Ten server jest moim ulubionym i chcialbym jeszcze miec szanse na komunikacje na tym serverze prosze o roważenie unmuta.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej