Skocz do zawartości
Furnick

Serwer Gmod

5 odpowiedzi w tym temacie

Furnick    3

Fajnie byłoby zobaczyć i pograć na serwerach Garry's Mod sieci Max-Play gdyż ta gra daje wiele możliwości. Od serwerów star wars do serwerów TTT. Dobrze wykonane serwery w gmodzie są oblegane a więc gdyby zrobiła to doświadczona serwerownia myślę, że zyskałaby nowych graczy. Serwery CS GO są fajne lecz nie każdy gra w CS'a a Gmod to dobra gra na wyluzowanie się bądź po prostu pogranie z kolegami i ma wielu graczy.  Mam nadzięję, że pomysł się przyjmie albo powstaną chociaż serwery do innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dagenothic    4

Miesiąc temu była już tak propozycja, więc myślę, że szanse jak już jakieś są, to niewielkie. Niemniej jak dla mnie pomysł miałby szansę wypalić, jeśliby znalazło się kogoś kto jest zaznajomiony z tą grą i mógłby prowadzić ten serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdventuRico    30
1 godzinę temu, Dagenothic napisał:

mógłby prowadzić ten serwer.

Otóż to. Pamiętajmy, że trzeba też mieć aktywną administrację na serwerze, a nie zawsze się taką znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3
8 godzin temu, AdventuRico napisał:

Otóż to. Pamiętajmy, że trzeba też mieć aktywną administrację na serwerze, a nie zawsze się taką znajdzie.

Społeczność Max-Play to dobra społeczność i raczej znalazły się by odpowiednie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    173

Taka propozycja już była, nie.

Argumenty możesz znaleźć w innym temacie w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie ten dział.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
    • https://steamcommunity.com/id/C9shrouddm/ sourceban - BRAK http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=18654 Zostalem zmutowany jakiś 1 miesiąc temu , chcialbym prosic o unmuta . Gdyż nie moge  komunikowac sie z teammatami . Dostalem muta na pisanie i rozmawianie na czacie głosowym. Muta nie ma w historii sourseban. Mam 1 miejsce z 80 tyś punktów  na serverze FFA oraz range Global Elite. Ten server jest moim ulubionym i chcialbym jeszcze miec szanse na komunikacje na tym serverze prosze o roważenie unmuta.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej