Skocz do zawartości
Gromek

Podanie na Administratora x2

2 odpowiedzi w tym temacie

Gromek    2

Czas trochę poprawiony, więc można spróbować.

 

1. Twój nick oraz SteamID: Knackles, STEAM_0:0:50133830

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10860

3. Twój wiek: 21

4. "Dlaczego ty?": Gram w godzinach wieczornych 17-23 (W weekendy dłużej) i zauważyłem, że w tych godzinach nie przesiadują żadni administratorzy na serwerze (czasami widywałem Administratora Mlody). Często też na serwerze siedzą młodsze osoby które krzyczą do mikrofonu przeszkadzając innym w grze. Moją osobistą pobudką jest chęć sprawdzenia się na tym stanowisku.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jak już wyżej wspomniałem, zazwyczaj w godzinach wieczornych, po pracy. 17-23

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: To byłby pierwszy mój raz na tym stanowisku. Komendy znam, ale nie mogę stwierdzić że wszystkie (zawsze można się douczyć, prawda?).

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak i tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZosiazMarsa    61

Przyjmuję na okres testowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ten dział.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
    • Emmmm... Silence minąłby jutro o 16, więc nie wiem czemu nie napisałeś odwołania wcześniej. To twoja pierwsza blokada, a do tego jesteś stałym graczem, więc odwołanie zostaje rozpatrzone pozytywnie.   Zamykam.
    • https://steamcommunity.com/id/C9shrouddm/ sourceban - BRAK http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=18654 Zostalem zmutowany jakiś 1 miesiąc temu , chcialbym prosic o unmuta . Gdyż nie moge  komunikowac sie z teammatami . Dostalem muta na pisanie i rozmawianie na czacie głosowym. Muta nie ma w historii sourseban. Mam 1 miejsce z 80 tyś punktów  na serverze FFA oraz range Global Elite. Ten server jest moim ulubionym i chcialbym jeszcze miec szanse na komunikacje na tym serverze prosze o roważenie unmuta.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×