Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. pozdrawiam wszystkich za Only AWP to były super przezyte chwile
 3. Last week
 4. siema alpen jak tam twoja audica?
 5. Earlier
 6. kiedy domena wam wygasa?
 7. Koniec pięknej historii... dziękuje wszystkim za wspólny czas by rozwijać wszystko wokół MP. CSS/CSGO HARDCORE na zawsze !!!
 8. Dzięki za te kilka lat które spędziłem na Naszej Serwerowni. Mam nadzieję że kiedyś będzie reaktywacja. Cytując "To był naprawdę niezły czas!"
 9. Dziękuję Wszystkim po kolei i każdemu z osoba za te (prawie) cudowne dwa lata z tego wszystkiego nie wiem co napisać, zatem po prostu pożegnam się, liczę wgłębi serca, że będzie reaktywacja Naszej (bo to dzięki Nam, tej cudownej społeczności Max-Play był tak długo) ukochanej sieci, jeszcze raz chciałbym podziękować Wszystkim za miło spędzony czas.
 10. Grałem tutaj jeszcze za gówniarza, chociaż nadal ciężko mi uwierzyć, że to było niecałe 6 lat temu. Wydawało mi się, że minęło więcej... Mam teraz zonk, bo pamiętam, że kupowałem tutaj od forumowicza cs:go, a ten wyszedł w 2012. Dziwna sprawa, ale mniejsza o tym Grałem głównie w cs:s, potem trochę go. Jeszcze później powstało pełno aren, 4funów, a FFA (hardcore) przestało chyba istnieć. Trochę pograło się w tf2, głównie stajnia. Pamiętam, jak mieli wtedy wprowadzić ACTA, były ogólnokrajowe protesty, które nic nie dały, bo i tak to podpisali. To były czasy... Pamiętam, jak zbieraliśmy hajsik n
 11. Dzięki wielkie wszystkim za ten wspólnie spędzony czas. Mam nadzieję, że będzie jeszcze reaktywacja i to nie jest jeszcze koniec, bo mega szkoda tracić taką społeczność.
 12. Mnóstwo wspomnień z lat 2010-2014
 13. Ja również dziękuje 2018 rok wspominam bardzo dobrze dzięki tej serwerowni
 14. Szkoda, że tak to się kończy, ale dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas na serwerach
 15. No coż , szkoda że sie to tak skonczyło ale chyba innego wyjscia nie ma , coś sie kończy cos sie zaczyna :< . Przesiedziałem tutaj 9 lat i będzie cięzko zaaklimatyzować sie na nowej serwerowni o ile znajdę jakąś fajną
 16. Ale szkoda :(( Tak dużo dawno temu bylo grane, tyle fajnych wspomnien... Fakt faktem od dawna tez juz nie wchodze bo życie prywatne itd. ale szkoda ze juz nie będe miał z tylu glowy myśli, że w każdym momencie moge sobie wbić. Dzieki wszystkim, było naprawde fajnie i trzymajcie sie tam wszyscy.
 17. :{{{{{{{{{{{{{{ kozak serwer, szkoda i jeszcze raz szkoda
 18. Bardzo smutna informacja Dziękuję całej administracji, graczom za spędzony wspólnie czas, liczę że jeszcze uda nam się wspólnie pograć Tak samo jak CypriaNeeX mam nadzieję,że będzie w przyszłości reaktywacja serwera.
 19. Kurcze niesamowita szkoda najlepsza serwerownia !🤗 Dzieki za te chwile !!🥰
 20. Kurczaki, jak to czytałem to miałem nadzieje że to jakiś żart ale do 1 kwietnia jeszcze daleko Wielka szkoda
 21. Dziękuję każdemu za ten piękny czas Powodzenia wam wszystkim na drogach życiowych i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda się razem zagrać.
 22. Również chciałbym podziękować wszystkim za tak piękny spędzony czas razem na serwerach. Na pewno będzie tego brakowało. Dziękuje również za danie mi szansy jako administrator jednego z serwerów, myślę że pomimo tak krótkiego czasu spisałem się dobrze. Życzę wszystkim jak najlepiej do zobaczenia w przyszłości.
 23. Dziękuje wszystkim za te piękne prawie dwa lata w admintracji!!! Dziękuję również graczom za wspólną i do zobaczenia w przyszłości!
 24. Dzięki wszystkim za wspólną grę
 25. Powiem, że było mega fajnie, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Do zobaczenia w realu
 26. Bardzo dziękuję wszystkim graczom i adminom (zwłaszcza serwera surf) za współpracę oraz miło spędzony czas. Będę bardzo miło wspominał ten serwer i mam nadzieję na jego przyszłą reaktywację. Swoją przygodę na serwerze zaczynałem jako mało doświadczony gracz, myślący tylko o tym jak fajnie będzie zagrać po szkole. Cieszę się, że mogę skończyć ją jako Senior Admin, przed którym już tylko 1,5 roku do matury. Mam nadzieję, że każdy w pewien sposób powiązany z serwerem usiądzie kiedyś i przypomni sobie stare czasy grania w CSGO we wspaniałej atmosferze w tryby, które najbardziej lubił. Jeszcze raz
 27. Cześć! Po ponad 10 latach działania nadeszła decyzja o zamknięciu się. Jak to mówią, wszystko się kiedyś kończy W tym przypadku po tylu latach jest brak chęci na dalsze działania, jeśli chcemy żeby serwery były na super poziomie to trzeba non stop przy nich tak naprawdę pracować i poprawiać rzeczy/dodawać nowości, a niestety po czasie chęci spadają, jak i czas na to wszystko. Serwery będą włączone do 10 grudnia, forum prawdopodobnie nieco dłużej. Dziękuję całej administracji za tyle lat praca, w szczególności @Aneril @Lord Yabol @FarQ @HarexD @Negroo - to oni w ostatnich miesiącach zwłaszcza
 1. Load more activity
×
 • Create New...