Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Warunkowo ściągam bana na main koncie z racji tego, że dość często obserwowałem twoją grę i nie widziałem nic podejrzanego oraz podobne zdanie mają admini wyżej udzielający się. Ban na altkoncie zostaje.
 3. znaczy z tym nonprime to jest tak ze nie kupilem prime tylko dostalem w tamtym roku za stopnie i dlatego tak pokazuje
 4. Jak będzie dostępne demo wszystko rozpiszę, co do Prime, na serwerze był przedrostek NonPrime(?), były rundy w których wodziłeś za głową przez ścianę i beng, ledwo pick i bania. Było to kilkukrotnie. Oglądałem Cię przez minimum połowę mapy. Ewentualnie prosiłbym któregoś z pełnoprawnych administratorów o pomoc w rozpisaniu demka.
 5. Po oglądnięciu dema przez @Tomex @ParUfa @MlodyHasan stwierdzają że gracz jest odpalony, moje akcje zostały sprawdzone również przez wyżej wymienionych i uznają mnie jako czystego. Dziękuje za cierpliwość, pozdrawiam.
 6. Ban nadany z polecenia @Artur
 7. 1. Twój nick: szefuncio 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:461921620 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:461921620&advType=steam 4. Data zdarzenia: dzisiaj ok 12 5. Opis zdarzenia: gralismy dd2 czasami siadaly mi smieszne glowy i permik. mam prime, nie uzywam wspomagaczy 1.5k godzin przegrane w csa. szkoda ze z bomby ban bo gram legit a serwer fajny nie wiem czy ban za to ze mam 14 lat i robie oro na ffa ale ja 3/4 zycia to spedzilem na graniu w csa przeciez ja nawet nie wiem jak zycie wyglada ja do kosci
 8. Last week
 9. Jeszcze co do tego nospreada, że jest prezentem od administracji i mogloby go nie byc to w takim razie po co jest vip w ogole? Vote na nospread to praktycznie jedyna zaleta posiadania vipa
 10. @belzebub Dzień dobry, Dziękuję za zgłoszenie i podane informacje. Sprawa zostanie przeanalizowana i zostaną wyciągnięte konsekwencje, o których poinformujemy w odpowiedzi. Jednocześnie, w przypadku pojawienia się nowych dowodów w sprawie, proszę o dołączenie ich w tym temacie. W tym celu, temat pozostaje otwarty. Jednocześnie informuję, osoby postronne, że generowanie postów pozostających poza przedmiotem tematu i naruszających postanowienie regulaminu, spowoduje wyciągnięcie konsekwencji przewidzianych ww. regulaminem. Z poważaniem, Aneril.
 11. W takim razie przyjmuje na okres testowy Zgłoś się do mnie po komendy
 12. Witam Znam go jest bardzo aktywny na serwerze, czat poprawiony. Jestem na TAK "bo od marca to ja grzeczny chlopak jestem :D"
 13. Witam Znam go jakiś czas, jest pomocny oraz miły i miło się z nim rozmawia (chat / Voice dobre) Jestem na TAK
 14. Hejka Znajomy chłopak rozważny (czat okey/ słownictwo okey) Jestem na TAK
 15. Witam Sesje okej, Czat został poprawiony Jestem na TAK. @MlodyHasan @[email protected]@ThoreQ @PaszaPapito
 16. 1. Twój nick oraz SteamID: niko STEAM_0:1:146945477 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=170 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Chciałbym być adminem, ponieważ chciałbym uczestniczyć w rozwijaniu się serwera oraz zapobieganiu wszystkich oszustw. 5. Tak posiadam i korzystam. 6. w tygodniu
 1. Load more activity

Announcements

×
 • Create New...