Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sugestie

Sign in to follow this  

20 topics in this forum

1. Unmute

• 1 reply
    • 154 views
    • 4 replies
    • 271 views
  2. Taki mały plan..

• 8 replies
    • 1,141 views
  3. Kolor chatu

• 5 replies
    • 308 views
  4. Non-prime

• 2 replies
    • 551 views
  5. AntyRush

• 1 reply
    • 1,022 views
  6. Zbędne pluginy

• 3 replies
    • 788 views
  7. Odwołanie

• 1 reply
    • 1,910 views
  8. Lagujący serwer..

• 8 replies
    • 2,042 views
  9. Zmiany na lepsze.

• 3 replies
    • 1,472 views
  10. Silence ban na czacie

• 1 reply
    • 1,116 views
  11. Witam

• 1 reply
    • 1,910 views
    • 14 replies
    • 1,744 views
  12. Kilka zmian.

• 2 replies
    • 1,450 views
  13. VIP psc

• 1 reply
    • 1,618 views
  14. Witam

• 1 reply
    • 1,274 views
  15. Mapa.

• 2 replies
    • 2,621 views
  16. Antirush.

• 2 replies
    • 1,442 views
  17. WIECEJ ADMINOW

• 2 replies
    • 1,462 views
  18. VIP

• 1 reply
    • 3,881 views
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• @Kiusafaa awansuje na testa za ten wyskok.   @FarQ jeśli będzie miał ochotę to obejrzy demo i wyda ostateczny werdykt. Ja obejrzałem większość Mirage i DD2 do samego bana i nie widziałem nic co wskazywałoby na wspomagacze, o WH (które jest w większości przypadków obvious) nie wspominając.   Ściągam i zamykam.
    • Powiedzialem ci za co dostales bana. Ogladalem cie nie jednokrotnie i chce zeby admini przejrzeli jeszcze raz demko. Dla mnie grasz nie czysto i chce zeby sprawa zostala wyjasniona, bez powodu bym cie nie banowal. Pozdrawiam Demko wyraznie pokazuje ze cie nie obrazilem i admin jeden to samo potwierdzi ;) to ty mnie w tym momencie obrazasz gdzie ja ani razu cie nie obrazilem. Prosze @FarQocen demko z dd2, bo dla mnie gracz czysty nie jest.  A po 2 to 1 bana nie dostales odemnie tylko od innego admina zeby nie bylo ze sie ciebie uczepilem 😉 pozdrawiam
    • Jeśli się tak przyczepiłeś do tego - to kiedyś długo grałem w CS 1.6, w samego CS:GO mam ok 300-400h - dla ciebie jest to dowód na to że czituję? Twoja postawa zniechęciła mnie i tak już do tego serwera i na niego nie zawitam, bo czuję że nie dałbyś mi spokoju, mimo że grałem czysto. A co do obrazy, to wyglądało to jednak inaczej, nie rób z siebie takiego świętego, bo bije od ciebie niedojrzałością.
    • Po 1 powiedz mi w jaki sposob cie obrazilem? Powiedzialem ze twoj profil jest podejrzany, ze sklamales ze masz "doswiadczenie w serie gier CS" z kontem bez prime i tylko z csgo, admin inny jest swiadkiem i demo w ktorym widac jak w zaden sposob cie nie obrazilem. Nagle z profesjonalnego gracza nic nie grasz nagle po unbanie? Nie to jest dla mnie ewidentnie cos nie tak. Chce aby admini @FarQ sprawdzil demko z dd2 gdzie ewidentnie cheatujesz. Teraz tez sie niezle kryjesz. I lepiej nie klam ze cie obrazilem skoro tego nie zrobilem. Pozdrawiam
  • Create New...