Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE [ 1vs1 ARENA #2 ] [ 21 sloty ]

Sign in to follow this  
&nbps; &nbps;
Adres IP: 77.79.225.163:27030 lub csgoarena.max-play.pl:27030

Subforums

1. Podania na Adminów   (3,494 visits to this link)

2. Ranking ELO   (2,828 visits to this link)

3. Admins List   (2,477 visits to this link)

4. 16 posts
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• 1. Twój nick: Beny2. Twój Steam ID:3. Nick osoby, która złamała regulamin: why so ez ?4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:5. Data zdarzenia: teraz6. Powód skargi: łamanie regulaminu surf, wyzywanie graczy i najlepszego admina areksss'a 2000.7. Dowody:     EDIT: w sumie dobry chłopak.  
    • gracz czysty, jedyne zastrzeżenie mam do strzelania z ramp, powiedzmy, że aktualnie otrzymałeś taryfę ulgową w tej kwestii. Następnej nie będzie
    • Masz racje ale zbyt wielu graczy by się pewnie wykruszyło na serwie . A co do dyskusji powyżej to te +left +right to dopiero od roku widze na serwie może były pojedyncze przypadki ale nie były tak widoczne jak teraz , w 1.6 nigy tego nie widziałem a w source nie grałem to nie wiem ale te bidy strasznie irytują  graczy w tym mnie 😂
    • No ja mysle ze najlepiej cale auto bh wyrzucic i dodac fall dmg. Wtedy mozemy o skillu porozmawiac 😄
    • Konto z VAC'iem już brzmi źle (nawet jeśli mówisz prawdę i jest to grefing.) Dodatkowo nie mam możliwości co do sprawdzenia demka z dnia 06.01.2020, w którym otrzymałeś bana, ponieważ są one przechowywane do 10 dni wstecz. Jeśli nic nie używałeś, to nasuwa się pytanie dlaczego nie napisałeś odwołania niedługo po otrzymaniu blokady tylko teraz - nie będę wnikał w to.   Z w/w powodów odwołanie odrzucam, głównie ze względu na VAC bana, na Twoim drugim koncie i braku możliwości odtworzenia sytuacji z wspomnianego wyżej dnia.   Edit Również odwołanie zostaje odrzucone z powodu pierwszego odwołania.    
  • Create New...