Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Retakes

Sign in to follow this  

Forum służące do składania podań na administratorów.

44 topics in this forum

1. Wzór podania

• 0 replies
    • 890 views
    • 1 reply
    • 125 views
    • 1 reply
    • 161 views
    • 2 replies
    • 252 views
    • 4 replies
    • 223 views
  2. Podanie o Admina

• 4 replies
    • 208 views
    • 1 reply
    • 76 views
    • 2 replies
    • 284 views
  3. Podanie by KoBi

• 1 reply
    • 281 views
  4. Podanie o Administratora

• 2 replies
    • 256 views
    • 3 replies
    • 390 views
    • 2 replies
    • 278 views
    • 1 reply
    • 272 views
  5. Podanie na admina

• 1 reply
    • 287 views
    • 2 replies
    • 478 views
    • 1 reply
    • 254 views
    • 2 replies
    • 342 views
  6. Podanie o admina

• 1 reply
    • 322 views
    • 1 reply
    • 291 views
    • 3 replies
    • 396 views
  7. Podanie na Admina

• 3 replies
    • 326 views
    • 1 reply
    • 326 views
    • 1 reply
    • 446 views
    • 1 reply
    • 301 views
    • 1 reply
    • 363 views
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• Jak najbardziej na Tak jutro pogadam z @Lord Yabol aby dał ci uprawnienia przyda się pomoc /close
    • 1. Twój nick oraz SteamID: vWvArTuReKvWv, STEAM_0:0:117067925 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=24331 3. Twój wiek:19 4. "Dlaczego ty?": Jestem adminem na CodModzie i z racji że odwiedzam też arenke na której spotykam tutaj cziterów oraz graczy o bardzo niestosownym zachowaniu przy tym rzadko(w czasie gdy ja grałem) jest jakiś admin postanowiłem że chcialbym zostać adminem pomocniczym. Myślę że jeśli jestem juz adminem na cod modzie to mogę też wesprzeć tak licznie odwiedzany serwer przez uczciwych oraz tych nieuczciwych graczy na których to jest tylko jeden działający sposób. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, Tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 9-20  7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Jestem adminem na Cod Modzie, znam  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
    • Забанен за радархака, которого у меня нет, как у других читов. Забанено Элджей. Я просто убил его несколько раз и получил за это бан 
    • Prime kupny czy wbijany? 
    • Witam, Od niedawna zmagam się z problemem takim, iż mając prime, na niektórych serwerach uznaje mnie za non-prime i nie jestem w stanie na nie dołączyć. Z góry oznajmiam, że reinstalowałem cs'a (3 razy), więc nie jest to wina plików.
  • Create New...