Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE [ SURF Combat ] [ 30 slotów ]

&nbps; &nbps;

Adres IP: 77.79.225.163:27035 lub csgosurfcombat.max-play.pl:27035

Opiekunowie: @Repcak

• Topics

• Po rozmowie z @GrandFather na dzień dzisiejszy podanie odrzucam. Zamykam.
    • Pograj z nami dłużej i spróbuj za jakiś czas. Wtedy zobaczymy. Na dzień dzisiejszy odrzucone. Zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: W01T4Z   |   STEAM_1:0:429707872 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=64386 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Posiadam dużo wolnego czasu, który w większości spędzam na serwerze 1v1 i irytuję się kiedy na pierwszej arence cały czas siedzi ktoś, kto się kręci i strzela głowy przez skrzynki. Przez cały czas który grałem na tym serwerze tylko kilka razy widziałem jakiegokolwiek admina. Jestem miłym, przyjaznym i zawsze uśmiechniętym graczem z wieloletnim stażem, który potrafi rozpoznać kto gra nieczysto 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Korzystam z mikrofonu (mój teammate nie narzeka że audio zawodzi) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 15 do 24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: znam podstawowe komendy takie jak sm_kick lub sm_ban 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę i połączyłem konto forum z kontem steam 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak  
    • 1. Twój nick: Duduś 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:498106560 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:498106560&advType=steamid 4. 17 Lipiec 2019 5. przy wejściu na serwer Max-Play ukazał mi się ban na tym serwerze, Wszedłem na sourcebans i zobaczyłem perma na działanie na szkode serwera  P.Sdodałem już raz odwołanie, jednak chciałbym żeby ten temat był rozważony i dokładnie wytłumaczony dlaczego dostałem perma., Odpowiedz Odruczone zamykam nie daje nic do zrozumienia dlaczego ten perm jest na koncie 
  • Create New...