Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Blokady od pluginu

Sign in to follow this  

Subforum do zamieszczania odwołań od silenców bota.

152 topics in this forum

1. Wzór odwołania

• 0 replies
    • 3,528 views
    • 2 replies
    • 79 views
    • 1 reply
    • 59 views
    • 1 reply
    • 139 views
    • 1 reply
    • 87 views
    • 1 reply
    • 114 views
    • 1 reply
    • 60 views
    • 3 replies
    • 94 views
    • 1 reply
    • 78 views
  2. Ban za przekleństwo

• 1 reply
    • 75 views
    • 1 reply
    • 111 views
    • 1 reply
    • 208 views
  3. Blokady od pluginu

• 2 replies
    • 137 views
    • 1 reply
    • 170 views
  4. Odwołanie mute i gag SURF

• 1 reply
    • 104 views
  5. Prośba o odbanowanie

• 1 reply
    • 112 views
    • 3 replies
    • 122 views
    • 2 replies
    • 121 views
    • 0 replies
    • 105 views
  6. Odwołanie od silenca

• 2 replies
    • 246 views
    • 3 replies
    • 165 views
    • 2 replies
    • 117 views
  7. odwołanie od muta

• 1 reply
    • 142 views
    • 3 replies
    • 202 views
    • 1 reply
    • 179 views
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• 1. jSida. 2. STEAM_0:1:1048575 3. 4. 20.01.20120 5. Grałem sobie, może warto wspomnieć że przed banem, triggerowałem niektórych graczy, w szczególności tych odpalonych których jest bardzo dużo na serwerze. No i gram sobie, mapa się zmienia, gram sobie dalej miałem z 8/2 no i dostaje bana, okej. Patrzę na source bans, okej. Zbanował mnie admin z którym nigdy w życiu nie miałem styczności, żadnego demka nie ma załączonego także. Tak mi się wydawało, potem zobaczyłem że owszem grałem z owym adminem wielokrotnie i domyślam się że kilkukrotnie też mnie spectował z racji tego że był jakiś chłopak który narzekał na mnie, więc wydaje mi się że kilka razy mnie już spectował, no i jakoś nic nie wychwycił. Teraz owego admina nie było na serwerze ale dostałem bana, co jest ciekawe. Nie pierwsza taka sytuacja dla mnie, bo już na Jam***** jaki cs-cl****c podobne sytuacje miałem które potem zostały rozstrzygnięte na moją korzyść ale okej, szczerze mówiąc czuję się trochę nawet urażony, ponieważ jak już w Sourcie na Ognisku grałem i byłem dość bardzo znaną personą, jak i potem jak GO dopiero raczkowało i owy SA nie wiedział co to CS nawet, to tak samo spędzałem całe dnie na Sparku i że jestem bardzo Old Schoolowym gracze, bez aliasow i spamowania M2 etc. no ale cóż. Chciałbym bardzo zobaczyć jakiekolwiek demko które owy admin zrobił, bo domyślam się ze zrobił w którym jest pokazany mój rzekomy "aimbot", a nie random strzały i rzeczy typu "nie celowałeś w niego a trafiło" z racji że to jest Surf, z 64tick. Domyślam się że owy Admin też to rozważył.
    • Podanie przyjęte. Za niedługo dodam do whitelisty. 
    • 1. Nick na steam: almighty gay 2. SteamID: STEAM_1:0:108402997 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play? (tak/nie): tak 4. Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam? (tak/nie): tak 5. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum? (tak/nie): tak
    • @CamerDisco Mógłbyś rzucić okiem?
    • Nazwa klasy: szatan (lvl 300) Błąd: jak dodasz punkty do inteligencji to nie zwiększa dmg od zatrucia
  • Create New...