Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Arena 1v1 #2

Sign in to follow this  

Tu należy zamieszczać odwołania od banów nadanych na serwerze Arena 1v1 #2

16 topics in this forum

1. Wzór odwołania

• 0 replies
    • 265 views
    • 3 replies
    • 137 views
  2. unmut

• 1 reply
    • 123 views
    • 1 reply
    • 119 views
    • 1 reply
    • 168 views
    • 1 reply
    • 141 views
  3. unmute

• 1 reply
    • 202 views
  4. unmute

• 2 replies
    • 198 views
    • 2 replies
    • 275 views
    • 7 replies
    • 317 views
  5. Mute

• 1 reply
    • 286 views
    • 1 reply
    • 282 views
  6. odwołanie

• 1 reply
    • 262 views
  7. MUTE!!!

• 1 reply
    • 260 views
  8. Unban

• 3 replies
    • 693 views
    • 2 replies
    • 329 views
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• Alias na +right i +left nigdy nie byl ani nie jest podstawą, ani w 1.6 ani w Sourcie, tak samo w GO, jest to jakaś dziwna meta wymyślona na przestrzeni ostatniego czasu która bardzo i to bardzo ułatwia grę osobie korzystającej, jak i zarazem mocno denerwuję przeciwnika. To nigdy nie było podstawą ani nie jest, i owszem zgodzę się z kolegą wyżej który mówił o usunięcie jej, podstawą są strafe, speedup, surf, osobą nie potrafiąca nawet chociaż trochę dobrze tego zrobić z +right +left jest nagle totalnym szefem pomimo że kompletnie nie umie strefować. Do tego doliczając mete "+left +right spam m2" to totalny śmiech i ze skillem ma bardzo mało wspólnego.
    • Zablokować czynność, która jest podstawą w surf combacie? Chyba nie grałeś na topowych serwerach w takim razie. Ja osobiście używam +left jak i zarówno +right do tego, aby wyrównać swój surf, bo uwierz ale na sensitivity 0.5 i DPI 800 ciężko się robi pełny obrót samą myszką. Co do samego NoSpreada, to posiada dużo opcji, przejrzyj sobie fora czy cokolwiek zanim dasz łapkę w dół. :)   Od Siebie tylko dodam o poprawne respienie na teleportach.   Pozdrawiam. 
    • 1. Twój nick oraz SteamID:STEAM_0:1:206122861 RaFi ツ 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1138 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Miałem do czynienia z byciem adminem na serwerze FFA 5vs5, gram bardzo często w cska a szczególnie na waszych arenkach znam sporą ilość osób co świadczy że nie mam problemów z nawiązywaniem sympatycznego kontaktu z graczami na serwerze. Liczę się z obowiązkami i konsekwencjami jakie będą mnie obowiązywały. Jestem gotowy podołać wyzwaniu 😄 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak zawsze jestem aktywny głosowo 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 16-24 zazwyczaj coś w tych godzinach, częściej bardziej w tych wieczornych ze względu na edukacje 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Oczywiście lecz odświeżenie mogłoby się przydać ze względu na zmiany 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, czytałem i zapoznałem się
    • Po obejrzeniu całego demka mogę stwierdzić ze żadnego aimbota to on nie ma co najwyżej mogę się przyczepić za zabijanie z wierzchołków ramapy .
    • Przenoszę do odpowiedniego działu    Z racji na Twój w miarę czysty czat i brak blokad w przeszłości, silenc'a ściągam ale następnym razem uważaj co piszesz, bo nie zależenie od sytuacji taryfa ulgowa nie zostanie drugi raz zastosowana.
  • Create New...