Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Arena 1v1

Subforum służące do składania skarg na graczy serwera Arena 1v1

Announcements

• Topics

• 1. Twój nick: Beny2. Twój Steam ID:3. Nick osoby, która złamała regulamin: why so ez ?4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:5. Data zdarzenia: teraz6. Powód skargi: łamanie regulaminu surf, wyzywanie graczy i najlepszego admina areksss'a 2000.7. Dowody:     EDIT: w sumie dobry chłopak.  
    • gracz czysty, jedyne zastrzeżenie mam do strzelania z ramp, powiedzmy, że aktualnie otrzymałeś taryfę ulgową w tej kwestii. Następnej nie będzie
    • Masz racje ale zbyt wielu graczy by się pewnie wykruszyło na serwie . A co do dyskusji powyżej to te +left +right to dopiero od roku widze na serwie może były pojedyncze przypadki ale nie były tak widoczne jak teraz , w 1.6 nigy tego nie widziałem a w source nie grałem to nie wiem ale te bidy strasznie irytują  graczy w tym mnie 😂
    • No ja mysle ze najlepiej cale auto bh wyrzucic i dodac fall dmg. Wtedy mozemy o skillu porozmawiac 😄
    • Konto z VAC'iem już brzmi źle (nawet jeśli mówisz prawdę i jest to grefing.) Dodatkowo nie mam możliwości co do sprawdzenia demka z dnia 06.01.2020, w którym otrzymałeś bana, ponieważ są one przechowywane do 10 dni wstecz. Jeśli nic nie używałeś, to nasuwa się pytanie dlaczego nie napisałeś odwołania niedługo po otrzymaniu blokady tylko teraz - nie będę wnikał w to.   Z w/w powodów odwołanie odrzucam, głównie ze względu na VAC bana, na Twoim drugim koncie i braku możliwości odtworzenia sytuacji z wspomnianego wyżej dnia.   Edit Również odwołanie zostaje odrzucone z powodu pierwszego odwołania.    
  • Create New...