Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

TOP HLX

Sign in to follow this  

16 topics in this forum

• 0 replies
    • 41 views
    • 0 replies
    • 84 views
    • 0 replies
    • 75 views
    • 0 replies
    • 211 views
    • 0 replies
    • 97 views
    • 0 replies
    • 89 views
    • 0 replies
    • 100 views
    • 0 replies
    • 91 views
    • 0 replies
    • 101 views
    • 0 replies
    • 97 views
    • 0 replies
    • 112 views
    • 0 replies
    • 94 views
    • 0 replies
    • 106 views
    • 0 replies
    • 106 views
    • 0 replies
    • 157 views
    • 0 replies
    • 200 views
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• Ban na serwerach zostaje.
    • ZARZĄD (a przynajmniej ja) odpowiada, że tylko tydzień bana przy historii notorycznego prowokowania i działania na szkodę serwera to w zasadzie całkiem mało.  W przypadku powtórki z rozrywki ze strony tych graczy - dalszych naruszeń regulaminu czy nawet denerwowania administratorów - proszę o nadawanie banów na kwartał, rocznych albo nawet permów bez ostrzeżenia. Dopóki będziecie przestrzegali regulaminu i dawali spokój adminom, dopóty będziecie mogli grać. Jeżeli zaczniecie się wychylać, to zgodnie z widzimisię funkcyjnych możecie złapać wilczy bilet z serwera i wszystkie te bany przyklepię.   Zażalenia proszę na PW, spam nowymi tematami o starych banach będzie karany zgodnie z taryfikatorem.   Zamykam.
    • Pozwolę sobie na wypowiedzenie się ma ten temat. Jak jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy na serwerze jak do tej pory, widziałem nieraz że to nie @Yedy a właśnie tu @Fryzjerek97szukasz najmniejszego pkt zaczepienia żeby zbanowac osoby które mówią jak wyglądają realia na serwerze... Jako jedyny z adminow sieci odrazu wlepiasz bana /mute osobom które są dla ciebie niewygodne lub wiedzą zaduzo... 
    • Nie blokuję bs'ów w żaden sposób gdy nie ma administracji, jak nie wierzysz to popytaj graczy lub sam znajdź takie lasery, a nie piszesz kłamstwa a i wejście do bs'a jest od schodów aż do ściany w jungli a w regulaminie pisze, że jest zakaz kompletnego blokowania bs'a a mój laser nie dość, że nie blokował bs'a to jeszcze stał w połowie konektora, czyli w 1/3 odległości mapy od bs'a.    Znam regulamin i nie ma w nim nic co mówi o zakazie stawiania laserów w przejściach i nie łamie go, lecz wg ciebie to robię i wg ciebie chce dostać bana a ja sobie gram tylko tą klasą. Zobacz sobie inne demka gdzie gram, wszystkie lasery są dobrze i nikomu to nie przeszkadza tylko tobie jak nie wierzycie w moje słowa to popytajcie graczy lub przeglądnijcie demka, a nie sugerujecie się wypowiedzią tylko tego Pana.    Tak i postawiłem na tamtej mapie laser przy bs'ie, lecz nie celowo i powiedziałeś mi, że tam nie może stać to odrazu go zabrałem i resztę czasu stawiałem w odpowiednich miejscach. Gdy dostałem bana to nie powiedziałeś mi tego, tylko odrazu nadałeś bana, a admin w moim rozumowaniu nie powinien odrazu dawać bana, lecz ostrzegać lub porozmawiać, zwłaszcza gdy gracz, wtym wypadku ja go posłucha i zrobi co każe a tak, gdy dostanie odrazu bana to nie ma szans dowiedzieć się za co dokładnie ani nie ma jak tego wyjaśnić.  Z mojej strony to tyle, popytajcie graczy jak gram to zobaczycie, że wg nie łamię regulaminu a ta oto osoba się po prostu uwzieła na mnie i na siłę szuka dla mnie kary, gdy ja staram się grać normalnie i to widać na każdym demku, lub możecie się tego dowiedzieć od innych stałych graczy.   
    • Wypowiem się na temat bana . Jeżeli chodzi o ostrzeżenie otrzymałeś już na poprzedniej mapie, ponieważ podczas nie obecności administracji na serwerze blokujesz wszystkie side w perfidny sposób i po otrzymaniu ostrzeżenia zaprzestałeś swoich działań. Na następnej mapie znów balansowałeś na cienkiej lince między złamaniem regulaminu ,a przestrzeganiem go. Niestety, ale jedno z wejść na side jest właśnie konektor , a nie będę Ciebie ostrzegał co mapę , ponieważ jak nie raz już ,,pokazałeś " znasz regulamin i specjalnie go łamiesz lub balansujesz na krawędzi by otrzymać bana ,a następnie napisać skargŕ lub odwołanie., a tym bardziej ,że już Ci ten pkt, który łamiesz bez przerwy tłumaczyliśmy . @GrandFather
  • Create New...