Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 21.05.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  1. Twój nick oraz SteamID: Darus ; STEAM_0:1:84761355 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=12749 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": nie lubię tego pisać ale na serwerze AWP jest bardzo mało adminów, jestem w miarę często na serwerze więc mógłbym chociaż w małym stopniu wspierać serwerownie 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam oraz korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zależy kiedy mam czas ale zazwyczaj od 13-19 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już parę razy administratorem i trochę jestem doświadczony jak trzeba się zachować jako admin, znam parę komend SM (oczywiście nie wszystkie) z tych bardziej ważnych 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Należę 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
 2. 2 punkty
 3. 2 punkty
  1. Twój nick oraz SteamID: Szamański CS.MONEY oraz STEAM_0:1:427645980 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22891 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Przebywam dużo czasu na serwerze, jestem ambitny I dlatego chciałbym być kimś więcej niż tylko graczem pomagać, rozwijać serwer na lepsze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam I korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 10-22 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie ale znam podstawowe komendy 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
 4. 2 punkty
  aktywny, pomocny i uprzejmy :> godziny i chat na +
 5. 2 punkty
  napiszę ponownie na tak mam takie samo wrażenie xD aktywny i pomocny
 6. 2 punkty
  Ja to mam wrażenie że Szaman jest na serwerze 24/7 Solidny kandydat, każdy go zna na serwerze Propsuje Pana
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Dopiero co odchodziłeś bo Max-Play się kończył, więc należałoby się zdecydować. https://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playersessions&player=319 Beznadziejne sesje, niewielkie faktyczne zainteresowanie serwerem. IMO słaby kandydat, tym niemniej decyzję pozostawiam opiekunowi.
 9. 1 punkt
  Reklamowanie innych serwerowni - w nicku czy jakkolwiek inaczej - nie jest tolerowane. Skracam bana do 1 dnia bo jesteś stałym graczem, następnym razem nie będzie już taryfy ulgowej. Zamykam.
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  To nie jest miejsce do prywatnych rozmów. Spam będzie karany zgodnie z regulaminem forum.
 12. 1 punkt
  https://free.ubisoft.com/promotions/for_honor/26 For honor starter edition za frii
 13. 1 punkt
  Nie brakuje zadnych pluginow, jedyne czego brakuje to fall dmg i mozliwosci podkladania bomby.
 14. 1 punkt
  Jestem na nie, SurfCombat, który jest obecnie jest dobry i nie ma potrzeby modyfikowania go w taki sposób. PS: Ludziee, dajcie innym satysfakcję z tego, że zabili będąc w powietrzu/podczas surfa etc, a nie ułatwiajcie im gry, bo jaka z tego satysfakcja jak zabijesz kogoś będąc w powietrzu skoro i tak jest 100% celności ?
 15. 1 punkt
  Moim zdaniem gracz sie nadaje: +godziny +doswiadczenie +znajomosc komend +zawsze sie ktos przyda
 16. 1 punkt
  Po co drugie podanie w ciągu 3 dni ? Mogłeś się upomnieć pod tamtym. Na TAK.
 17. 1 punkt
  1. Tinka, steam : STEAM_0:1:176741010 2. https://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=16989 3. 18 4. Lubię rozgrywkę uczciwą, i nie toleruje chamstwa i braku kultury. 5. Tak mam, i godom też :D 6. Wieczornych. 7. Kiedyś tam byłam adminem, komendy sobie przypomnę i bedzie okey. 8. Tak. 9. Tak.
 18. 1 punkt
  0/5 Sorry Yuma ale tego się słuchać nie da, migrena murowana. Tak przy okazji to, przy zamieszczaniu takiego piskliwego utworu powinnaś dodać jakieś ostrzeżenie dla ludzi żeby się nie nacięli A teraz coś, myślę że dla każdego, tak do porannej kawki
 19. 1 punkt
  https://store.steampowered.com/app/13250/Unreal_Gold/
 20. 1 punkt
  często widzę ją na serwerze pomocna oraz miła jestem na TAK :)
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  Pani @Wika zauważyła błąd związany z cyt. "O podaniu wypowiadać się będą managerowie oraz opiekunowie i administratorzy serwera, na które zostało złożone podanie." Więc prosiłbym kogoś wyższego rangą o usunięcie posta bez konsekwencji.
 23. 1 punkt
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×