Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 14.07.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/choroby-psychiczne/osobowosc-wieloraka-rozdwojenie-jazni-przyczyny-objawy-i-leczenie_36603.html ? Zamykam.
 2. 2 punkty
  https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=24382&page=7 heh Silencuję i zamykam.
 3. 2 punkty
  Ten headshot z AWP był fishy, ale 3 minuty grania i 2 kille to *troszeczkę* za mało, żeby permować za cheaty. Opiekuna proszę o rozmowę z adminem i ewentualne przejrzenie innych dem, jeżeli uzna to za konieczne. @edit i jak już przy tym jesteśmy, to radzę nauczyć się od nowa formatu bana, vide perm z "60" w powodzie. Odwołanie rozpatrzone pozytywnie, zamykam.
 4. 1 punkt
  Wszystkie podfora z podaniami na administratorów i tak przekierowują do zbiorczego: https://max-play.pl/forum/115-csgo/ Na FFA jest dokładnie tak samo, więc nie widzę problemu. @edit myślałem że po prostu było git, ale widać Camer szybciej fixnął niż ja klepnąłem posta. Welp. Od 18 marca 2016 userzy nabili tam całe 25 postów (włączając twój), więc temat ewidentnie nie jest szczególnie potrzebny. Zastanowimy się nad rzuceniem go gdzieś wyżej, ale raczej nie będzie to miało specjalnie sensu. Nauczyliśmy się przez te lata, że porażająca większość userów zlewa nasze forum, co widać po znajomości regulaminów (a komunikatami rzucamy w twarz + okazjonalnie leci spam advertami w czacie). Dopóki zwykły gracz CSa nie zacznie być zainteresowany angażowaniem się w społeczność, dopóty nie będzie specjalnego ruchu w tematach, a nikogo nie zmusimy, choćbyśmy chcieli.
 5. 1 punkt
  Co do działu FFA, faktycznie był problem i były źle ustawione uprawnienia do przeglądania tego, aczkolwiek to były i tak tylko odnośniki do podforum znajdującego się w innym dziale, tutaj: https://max-play.pl/forum/131-ffa/ Tak czy tak, dzięki za info. Odnośnie przywitań to pozostawię to dla kogoś innego.
 6. 1 punkt
  Jeśli chcesz wesprzeć serwer to możesz zakupić VIPa. Myślę, że to dobre rozwiązanie.
 7. 1 punkt
  Nie ma tu raczej kogoś kto się w edytowanie map bawi więc nic na to przyśpieszenie nie można poradzić ale z tego co zauważyłam ski2night jest grana raz na +/- 15 map więc moim zdaniem lepiej ją zastąpić tsr'em który jest uderzająco podobny do ukochanego ski2go ale ma więcej ramp i boostów.
 8. 1 punkt
  W dalszym ciągu odrzucam.
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  Doczekam się odpowiedzi w tym miesiącu czy czekać na następny?
 11. 1 punkt
  1. Twój nick: hitting p 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:50739190 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:50739190&advType=steamid 4. Data zdarzenia: 26.07 5. Opis zdarzenia: weszłam na serwer, zrobiłam ok. 4 kille i dostałam perma za cheaty, których nie mam ¯\_(ツ)_/¯ nagranie jak dostaje bana here: edit: jako że admin chciał się pobawić w detektywa izaka to miło by było gdyby rozpisał demko/wyjaśnił za co konkretnie wlepił mi bana (:
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Jak Ty chcesz to zrobić? Co mają ludzie pisać podania na forum, aby zagrać na serwerze ?
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Filmik: Chodzi o 100% celności z awki podczas spadania edit: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959 Nie wiem czy będzie działać, ale OP mówił że powinno ^ w configu ustawić nospread "0" dla wszystkich broni //oprócz novy(wedle uznania) dropdown "1" tylko dla awki //i scouta, też wedle uznania edit2(żeby nie pisać x postów): 4. proponuje zmniejszyć czas ochronki po respawnie z 10s na 7/8/9s, ponieważ na niektórych mapach kluczowe miejsca w których ludzie się strzelają są blisko spawna(więc można dolecieć w mniej niż 10s) i najczęściej pojedynki przegrywa osoba która pierwsza w panice opróżni swój magazynek. *jeśli przejdzie, to zedytować regulamin: paragraf 2, punkt 8* 5. ustawić timelimit na 20/30min(whatever) ponieważ czasami mapa trwa kilkanaście minut(szybkie 13:0), albo 40+ minut(dużo remisów/przedłużanie) 6. znowu coś się zepsuło z punktami w hlx, tak jak kiedyś: fin. Nie są to baaardzo potrzebne zmiany(4,5) aczkolwiek uważam że z nimi lepiej się będzie grało.
 17. 1 punkt
  Zmiany odnośnie mapy i tego cvaru wykonałem na serwerach surf combat oraz surf rpg. Co do tego pluginu to musisz przybliżyć go/podać link, bo nie wiem o czym piszesz. btw. staraj się lepiej nazywać tematy, większa szansa że zajrzę szybciej.
 18. 1 punkt
  Guzior MikMik? DONCIU NOŁ PAMPERA
 19. 1 punkt
  weapon_air_spread_scale =/= nospread Nie chodzi mi o wprowadzenie nospread'a, ponieważ wielu osobom by się to raczej nie spodobało. Chciałam żeby "air spread patterny" zostały przywrócone do swoich poprzednich wersji sprzed aktualizacji, czyli nie zawsze będzie się trafiać ale strzelanie w powietrzu/na rampie będzie łatwiejsze.
 20. 1 punkt
  Cześć! Z dniem dzisiejszym na Max-Play'u powstaje nowy serwer CS:GO - Surf RPG! Zapraszamy wszystkich do gry! Adres IP: 77.79.225.163:27050 lub csgosurfrpg.max-play.pl:27050
 21. 1 punkt
  Na ten moment serwer ma być zahasłowany. Będzie dostępny prawdopodobnie dzisiaj wieczorem, ewentualnie jutro.
 22. 1 punkt
  1. Twój nick: `Mlody 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:69009901 3. Nick osoby, która złamała regulamin: `Mlody 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_1:1:69009901 5. Data zdarzenia: 12.07.2018r. 6. Powód skargi: Piszę na siebie skargę z powodu, iż shacky and spółka twierdzą, że mam skrypty na bh, ale nikt nie chce mi tego udowodnić, a mówiąć im, żeby napisali skargę po prostu sobie to zlewają. 7. Dowody: demo z mapy awp_pro_mp, godzina około 11:30. PS: Nie dziękujcie chłopaki, że napisałem w waszym imieniu na siebie skargę ;) PS2: Z racji, iż wiem, że @Lord Yabol mnie nie trawi i coś do mnie ma to niech on najlepiej to sprawdzi ;) Myślę, że wtedy będzie subiektywna ocena sytuacji.
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
  Ja mogę co najwyżej zarekomendować tego gracza gdyż dobrze się sprawował na surfie jako admin .
 25. 1 punkt
  Podanie odrzucam ze względu na czat i nadaję blokadę. Przykłady: i inne
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×