Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 17.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  @Repcak Memy memami, ale przydałoby się zachować jakiś poziom na publicznych. OPa proszę o zmianę nicku. W przypadku kolejnego connecta z tą samą ksywką zostanie nadany ban. Podanie odrzucam z racji krótkiego connecta (10h na przestrzeni 5 dni), łamiącego regulamin nicku i tendencji do "mijania się z prawdą" (patrz posty powyżej). Zamykam.
 2. 2 punkty
  Cała sytuacja jest dla mnie dziwna i nie powinna mieć miejsca Arek jako opiekun bardzo dobrze się sprawował i zawsze jak mógł to pomagał dla mnie Arek powinien dostać z powrotem opiekuna
 3. 1 punkt
  Nowe demo Revenge jest... no, co najwyżej takie se. Głównie dlatego, że mixing siedzi na krześle w kącie i cicho się kiwa. Przód, tył, przód, tył. Wiecie o co chodzi. Zaniedbany przez ostatnie 3 lata. Dobrze, że ich album z 2015 to perfekcyjny palate cleanser. Scratches an itch. Also apel: postujcie w muzycznych.
 4. 1 punkt
  Skarga odrzucona, nie widzę podstaw ku odbanowaniu, może jeśli wyraziłbyś jakąś skruchę, ale w twoim przypadku jest nawet odwrotnie.
 5. 1 punkt
  Ależ proszę bardzo: https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6278 i w historii nicków: 3- AIMWARE.NET - I dobrze, nie chciałoby mi się banować twoich multikont.
 6. 1 punkt
  1. Twój nick oraz SteamID: LEGION (dawniej Razer i Furnick) STEAM_1:0:181955790 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=788 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Chciałbym pomagać serwerowni w rozwoju bo nawet małe złamanie regulaminu niszczy inną frajdę z gry. Byłem tutaj adminem dość długo i wywiązywałem się ze swoich obowiązków. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 13-15 do 16-21 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Yep 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
 7. 1 punkt
  moze TAKI degrad to przesada
 8. 1 punkt
  Również uważam że arkowi powinien zostac przywrócony opiekun (;
 9. 1 punkt
  Proszę o próbkę głosu w wiadomości prywatnej w celu weryfikacji.
 10. 1 punkt
  Raczej wolę miarkować twoje "sprawności" tym, że proste zadanie napisania własnego podania najwidoczniej cię przerosło. Brak połączonego konta steam z forum, odrzucam i zamykam.
 11. 1 punkt
  Od tego jest !calladmin
 12. 1 punkt
  Kompletnie nie mój klimat, wokal straszny ale koncepcja kompletnego przerysowania video jest niezła i za to daję 3/5. A teraz coś nieco starszego..
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Nie jestem fanem jakiegoś groove metalu i tego typu bawienia się synthami, ale póki AD gra crossover, to gra crossover zasługujący na 3.5/5 Thrash? Thrash.
 15. 1 punkt
  1. Twój nick oraz SteamID: SKURWIEL
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  Em powiem tak to nie jest cod mod by dawać jakieś niestandardowe mapy typu : de_rats1337 czy jak to tam. Ta mapa jest tam w ogóle nie grana. FFA powinno mieć tylko standardowe mapy które można grac na matchmakingu. W sprawie afków staram się być codziennie na serwerze po kilka map pod rząd. Kickuje takie osoby. A to, że niby nie działa autokick do specta to nie prawda patrzyłem na nich oni stoją AFK i po chwili Klikają AD AD żeby ich nie wywaliło i dalej Afczą. I w sprawie administracji może jest mało administracji ale nie zapominajmy o pomocniczych adminach. Oni też są na serwerze nie mało , starają się być na nim jak najdłużej. Ja staram się być na serwerze 1/2/3/4 map dziennie. Więc bywamy długo na serwerze.
 18. 1 punkt
  na TAK -mily -chat na + -godziny widuje go na serwerze co jakis czas jezeli byl by jakis problem z komendami to chetnie pomoge :)
 19. 1 punkt
  4/5 Meeeh, myślałam, że ktoś inny oceni w końcu, nie to nie! Faktycznie melodyjne. U mnie Warbringer, ale nie mogłam się zdecydować, który kawałek.
 20. 1 punkt
  Skąd mam mieć pewność, że faktycznie jest taka sytuacja, że jest po prostu kolizja adresu IP a nie, że to faktycznie twoje multikonto. Także czekam nadal na odpowiedź.
 21. 1 punkt
  https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=97459624&advType=steam Miałeś już raz silenca od pluginu przed tą sytuacją, więc powinieneś mieć jakieś pojęcie na temat tego jak działa ^^ W przypadku naruszenia filtru za pierwszym razem dostajesz tylko ostrzeżenie, dopiero za drugim miesięczną blokadę. A w kwestii tłumaczenia: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=search&game=csgo&st=player&q=kurwo HLX pokazuje tylko 5 osób ze słowem "kurwo" w nicku i żadna z nich nie grała tego dnia na serwerze. Za ściąganie silenców od pluginu bez poinformowania osoby funkcyjnej nad sobą można dostać warna albo nawet wylecieć z rangi. Nie będę teraz wnikał kto to zrobił ani czy ta sytuacja w ogóle miała miejsce, ale uznajcie to za PSA. Wisienką na torcie jest to, że dodałeś temat w złym dziale. Odrzucone. Zamykam.
 22. 1 punkt
  Wszystko wszystkim ale wątp8e, że masz szanse ze względu na wiek (admin od 15) Edit: Naprawdę łączenie konta nie jest obowiązkowe?
 23. 1 punkt
  1.5/5 Riff < wokal w metalu, apparently. Strasznie rytmiczne delivery, ale może to i lepiej bo jakby jełop od garów miał bić w tego snare'a brzmiącego jak petarda częściej to chyba bym się pociął. No i do tego nic ciekawego się w tym kawałku nie dzieje, ot taki 3-minutowy drone żeby frajerzy na koncercie mieli do czego podskakiwać. Nie lubić. Bardzo melodyjne, bardzo grindowe, bardzo drugofalowe i bardzo fajne.
 24. 1 punkt
  Moim skromnym zdaniem pisanie w podaniu o serwerze, na którym chcesz mieć rangę, że upadnie jest co najmniej nie na miejscu. A tak informacyjnie, bo chyba nie wiesz, na serwerze w tym momencie jest 5 adminów, a nie sam Yedy czy MmM. Odrzucone.
 25. 1 punkt
  Niepodłączone konto steam i niesprawny mikrofon na tę chwilę Cię dyskwalifikują. Odrzucone.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×