Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 17.07.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Co do rozbudowanej moderacji, po latach doświadczeń i prób funkcję moderatorów pełnią u nas Managerowie oraz my(Zarząd), każdy syf staramy się usunąć jak najszybciej, musisz uwierzyć, że jesteśmy bardzo często na forum Też mamy ten problem, że ciężko nam ściągnąć ludzi z serwerów na forum, twoje pomysły dot. dawania VIPa za rejestrację na forum + połączenie konta steam oraz VIP za TOPke na serwerze są bardzo dobre i prawdopodobnie na dniach je wprowadzimy(zależnie czy nie rozpuszczę się na dniach ). Dzięki za słowa opinii, na pewno postaramy się coś zrobić w tym kierunku.
 2. 2 punkty
  https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=24382&page=7 heh Silencuję i zamykam.
 3. 2 punkty
  Ten headshot z AWP był fishy, ale 3 minuty grania i 2 kille to *troszeczkę* za mało, żeby permować za cheaty. Opiekuna proszę o rozmowę z adminem i ewentualne przejrzenie innych dem, jeżeli uzna to za konieczne. @edit i jak już przy tym jesteśmy, to radzę nauczyć się od nowa formatu bana, vide perm z "60" w powodzie. Odwołanie rozpatrzone pozytywnie, zamykam.
 4. 1 punkt
  Może to moje jakieś głupie przyzwyczajenie, ale jako gracz chcąc złożyć podanie na Admina wchodzę w dział serwerowy Co do community, widzę że nie ma rozbudowanej moderacji, ale serwerów macie sporo i są grywalne. Niedawno odszedłem ze sporej sieci, która sobie liczy może nie tak długo jak Wasza, ale jednak 6 lat. Właściciel jak sam twierdzi nie potrafi ściągnąć i przyciągnąć graczy na forum. Ale jednak Siec tamta ma 6 serwerów Cs 1.6 i 6 serwerów CS:GO. Sam zajmowałem się przez jakiś czas promocją forum i ogólnym poszukiwaniem współpracy, później zajmowałem się z ramienia administracji sieci serwerami cs:go i jednak graczy lepiej bądź gorzej da się przyciągnąć. Przede wszystkim robiliśmy to miesięcznymi konkursami top 1, za 1 miejsce na serwie vip do odebrania na forum, jakies darmowe vipy za rejestrację, itd. Fakt, że mając więcej użytkowników na forum trzeba rozbudować moderację, a do tego też potrzebni są odpowiedni ludzie. Ktoś zarządzającymi nimi, itd. Większa liczba użytkowników = potrzebny dział redakcyjny, itp. itd. Dlatego rozumiem Was całkowicie. I fakt, że przyciągnąć graczy na siłę na forum się nie da, ale też nie jest to chyba jednak niemożliwe. Dodatkowo aby przyciągnąć ludzi robiłem integrację na tsie. Będąc czerwonym na Sieci starałem się być blisko użytkowników, gadać z nimi, żartować, prosić o to adminów serwerów, opiekunów. WIadomo, że najważniejsza jest atmosfera. Miłe jest u Was na Sieci, że osoby z TOPki Sieci w szybkim momencie odezwali się na "zgłoszenie" noname - mnie - a to się liczy. Z taką postawą - a wiele użytkowników to ceni - można przyciągnąć ludzi. I taka luźna myśl. Może ludzie nabili tam tylko 25 postów dlatego, że jak ja nie potrafili go znaleźć i szybko się poddali po nieudanej próbie? Nie wiem jak było kiedyś. I proszę nie odbieżcie tego jako jakieś wymądrzanie... zupełnie nie mam tego na myśli... nie jestem alfą i omegą.
 5. 1 punkt
  Wszystkie podfora z podaniami na administratorów i tak przekierowują do zbiorczego: https://max-play.pl/forum/115-csgo/ Na FFA jest dokładnie tak samo, więc nie widzę problemu. @edit myślałem że po prostu było git, ale widać Camer szybciej fixnął niż ja klepnąłem posta. Welp. Od 18 marca 2016 userzy nabili tam całe 25 postów (włączając twój), więc temat ewidentnie nie jest szczególnie potrzebny. Zastanowimy się nad rzuceniem go gdzieś wyżej, ale raczej nie będzie to miało specjalnie sensu. Nauczyliśmy się przez te lata, że porażająca większość userów zlewa nasze forum, co widać po znajomości regulaminów (a komunikatami rzucamy w twarz + okazjonalnie leci spam advertami w czacie). Dopóki zwykły gracz CSa nie zacznie być zainteresowany angażowaniem się w społeczność, dopóty nie będzie specjalnego ruchu w tematach, a nikogo nie zmusimy, choćbyśmy chcieli.
 6. 1 punkt
  Warunkowo ściągam. Nie wyzywaj więcej. Zamykam.
 7. 1 punkt
  Jeśli chcesz wesprzeć serwer to możesz zakupić VIPa. Myślę, że to dobre rozwiązanie.
 8. 1 punkt
  Nie ma tu raczej kogoś kto się w edytowanie map bawi więc nic na to przyśpieszenie nie można poradzić ale z tego co zauważyłam ski2night jest grana raz na +/- 15 map więc moim zdaniem lepiej ją zastąpić tsr'em który jest uderzająco podobny do ukochanego ski2go ale ma więcej ramp i boostów.
 9. 1 punkt
  W dalszym ciągu odrzucam.
 10. 1 punkt
  Jak dotąd nie podziałało 5 blokad czatu, więc żegnamy pana na 3 miesiące. Zamykam.
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Doczekam się odpowiedzi w tym miesiącu czy czekać na następny?
 14. 1 punkt
  1. Twój nick: hitting p 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:50739190 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:50739190&advType=steamid 4. Data zdarzenia: 26.07 5. Opis zdarzenia: weszłam na serwer, zrobiłam ok. 4 kille i dostałam perma za cheaty, których nie mam ¯\_(ツ)_/¯ nagranie jak dostaje bana here: edit: jako że admin chciał się pobawić w detektywa izaka to miło by było gdyby rozpisał demko/wyjaśnił za co konkretnie wlepił mi bana (:
 15. 1 punkt
  Po obejrzeniu demka nadaje blokadę.
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  Jak Ty chcesz to zrobić? Co mają ludzie pisać podania na forum, aby zagrać na serwerze ?
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  Filmik: Chodzi o 100% celności z awki podczas spadania edit: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959 Nie wiem czy będzie działać, ale OP mówił że powinno ^ w configu ustawić nospread "0" dla wszystkich broni //oprócz novy(wedle uznania) dropdown "1" tylko dla awki //i scouta, też wedle uznania edit2(żeby nie pisać x postów): 4. proponuje zmniejszyć czas ochronki po respawnie z 10s na 7/8/9s, ponieważ na niektórych mapach kluczowe miejsca w których ludzie się strzelają są blisko spawna(więc można dolecieć w mniej niż 10s) i najczęściej pojedynki przegrywa osoba która pierwsza w panice opróżni swój magazynek. *jeśli przejdzie, to zedytować regulamin: paragraf 2, punkt 8* 5. ustawić timelimit na 20/30min(whatever) ponieważ czasami mapa trwa kilkanaście minut(szybkie 13:0), albo 40+ minut(dużo remisów/przedłużanie) 6. znowu coś się zepsuło z punktami w hlx, tak jak kiedyś: fin. Nie są to baaardzo potrzebne zmiany(4,5) aczkolwiek uważam że z nimi lepiej się będzie grało.
 21. 1 punkt
  Tak jak w tytule, podawajcie, krótki tekst utworu, który macie w głowie(nie musi być zgodny z tekstem, ważne aby każdy "wiedział" o co chodzi), a następna osoba próbuje odgadnąć jaki to utwór i podaje swój utwór(ale nie musi) To ja zacznę, na początek coś łatwego JOMAHA JOMASO
 22. 1 punkt
  Guzior MikMik? DONCIU NOŁ PAMPERA
 23. 1 punkt
  Podanie odrzucam. We wcześniejszym powodzie odrzucenia napisałem, żebyś pograł z nami dłużej ( nie miałem na myśli 3dni) +Zły link do HLstatsX.
 24. 1 punkt
  Podanie odrzucam ze względu na czat i nadaję blokadę. Przykłady: i inne
 25. 1 punkt
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×