Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 22.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  1. Twój nick oraz SteamID: xyz | STEAM_0:0:136808082 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=44076 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ na arenach jest mało adminów, a dużo cwaniaków, którzy myślą, że wolno im wszystko nie zważając na regulamin serwera. Czasem zdarzy się odpał (ze względu na duże doświadczenie w grze oraz administracji potrafię odróżnić skillowego gracza od cheatera), czy osoba bez mutacji lub nadużywająca mikrofonu (tj. bindy, krzyki, piski, trzeszczenie, puszczanie muzyki, czy innego dziadostwa). Ostatnie sesje nie są najlepsze ze względu na miesięczną przerwę od gry, ale na areny wracam Chętnie pomogę obecnym adminom, których nie ma i opiekunowi serwera 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Mikrofon posiadam i gdy jest z kim porozmawiać to go używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 16-24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie w administracji serwerem mam wysokie, byłem administratorem na kilku sieciach CS:GO jak i CS 1.6. Silniki serwerów znam, podstawowe i dodatkowe komendy ogarniam również. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę i konto również połączyłem. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, że tak.
 2. 2 punkty
  Trochę za mało sesji po dłuższej przerwie. Spróbuj za jakiś czas. Na ten moment odrzucone.
 3. 2 punkty
  Pamiętam sytuację. Groziłeś nam służbami bo "zostałeś oszukany" a nie byłeś w stanie podać kodu zwrotnego, numeru telefonu z jakiego kupowałeś ani żadnej innej podstawowej informacji umożliwiającej identyfikację faila po naszej stronie. Dodatkowo wszystkie logi były czyste. Nie lubię oszustów. Odrzucone, zamykam. @edit po otrzymaniu wiązanki na PW nadaję perma na forum.
 4. 2 punkty
  Szanuję za chęci, ale składasz podanie po dwóch sesjach w tym roku do tego z multi kontem + mam na uwadze to jak pierwszy raz składałeś podanie i mijałeś się z prawdą co do Twojego wieku Nie ma co... odrzucam i zamykam.
 5. 2 punkty
  Cześć! Z dniem dzisiejszym @ZosiazMarsa przez czas nieokreślony nie będzie aktywnie pełnić swojej funkcji z uwagi na natłok spraw irl.
 6. 2 punkty
  Witam, witam @mrk Paczka map bardzo ładna, przetestowałem wszystkie pod względem grywalności, wyglądu i możliwości trollowania i mapy am_devlife musi odpaść ponieważ nie ma możliwości podejścia do siebie, a grając rundę only knife będzie problem, am_vertigo jest zbyt zabudowana i gracze mogą narzekać, że "można chować się za wszystkim", mapa am_wildwest jest ohydna z wyglądu i ma zadatki na trollowanie. Jedna mapa jest w trybie aim, a dokładniej ak-colt_3. Resztę jak najbardziej można dodać.
 7. 2 punkty
  Tytuł: Podanie o dostęp [NICK UŻYTKOWNIKA NA FORUM] Wzór do skopiowania: 1. Nick na steam: 2. SteamID: 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play? (tak/nie): 4. Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam? (tak/nie): 5. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum? (tak/nie): *Dostęp otrzymają jedynie konta widoczne dla wszystkich użytkowników Steam (publiczne).
 8. 1 punkt
  utrzymuje to co wcześniej napisałem czyli, poznałem sprawę i uważam że silence powinien zostać zdjęty nigdy się nie wyzywaliście się na serio było to słychać po waszych wypowiedziach
 9. 1 punkt
  Witam dostałem gaga&mute, mute choć się wogole nie odzywałem XD 1. Twój nick:Zeus 2. Twój Steam ID:STEAM_0:1:89655922 3. Link do sourcebans: np. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=zeus&Submit=Szukaj dostałem pod nickiem zeuserbye 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: nie posiadam ew nie wiem co to pierwsze słysze EDIT: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=41465 5. Opis zdarzenia:Dostałem gaga na miesiąc za napisanie słowa szmato do cressza XD którego znam 4 lata i sobie smieszkujemy, mute nie mam pojecia za co dostałem szczerze, mam 20 lat i posiadam mutacje, mogę to udowodnić po przez wejście na ts3/discord.
 10. 1 punkt
  Moja nowa propozycja ze względu na wyłączenie zamiany drużyn. Balans drużyn uniemożliwiający statsiartswo przez które często serwer pustoszeje... Walka z wynikiem nie za bardzo równym 17 : 6 sprawia, że dużo graczy ucieka co więcej śmiem twierdzić, że nasze " elyty" z premedytacją trzymają się razem jednego teamu i nikomu nawet nie przyjdzie na myśl aby pomóc drużynie przeciwnej
 11. 1 punkt
  Generalnie staramy się rozpatrywać dema najszybciej jak jest to możliwe. To że ktoś z zarządu jest na TSie nie oznacza jednak że w dokładnie w tym momencie rzuci wszystko inne i będzie sie zajmował konkretną sprawą. Prośba o chwile cierpliwości
 12. 1 punkt
  poznałem sprawę i uważam że silence powinien zostać zdjęty nigdy się nie wyzywaliście się na serio było to słychać po waszych wypowiedziach
 13. 1 punkt
  Dla oczekiwanego efektu - słuchawki.
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  Cześć! Piszę sugestię dotycząca dodania nowych map. Aktualnie na serwerze widzimy, że jest tylko de_cache, de_dust2 i de_mirage. Jestem za dodaniem takich map jak: de_inferno, de_overpass, de_train, de_nuke, de_cobblestone. Myślę, że sugestia zostanie rozpatrzona pozytywnie :)
 16. 1 punkt
  Wyłączyłem plugin od autobalansu i teraz jest autobalans od gry, wolniejszy, aczkolwiek lepiej działający.
 17. 1 punkt
  po pierwszych 10 min widać ewidentne auto bh i wallhack'a zaraz biorę się za nadawanie bana
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=19613 Silencuję na miesiąc i zamykam.
 20. 1 punkt
  Zgodnie z aktualną godziną.
 21. 1 punkt
  Mi osobiście sama koncepcja loga się podoba, aczkolwiek obecnie do niczego ono nie pasowałoby, potrzebny byłby nam cały nowy styl, ale no w przyszłości zobaczymy.
 22. 1 punkt
  Nowe RSY! https://www.mediafire.com/file/9cao6slx27iy162/rsy_styczen_2019.rar/file i nowa nutka!
 23. 1 punkt
  Witam, Imię: Krystian wiek: 31 lat nick na steamie: crashhandler zarządzam zakładem produkcyjnym na śląsku Od jakiegoś czasu grywam na CS:GO FFA i DM, historia z CS od wersji 1.5... kilka lat temu pełniłem nawet funkcję [email protected] jednej ze społeczności, która zgasiła światło dla CS:GO... staram się po sporej przerwie wrócić "z martwych" zainteresowania: psychologia i grafika komputerowa tak więc Witojcie
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×