Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/28/2020 in all areas

 1. 5 points
  gangi: aby założyć 500zn (tylko VIP) max 5 osób. gangi będzie można ulepszać za 1 poziom 1000zn 2. 3000zn 3. 7000zn 4. 11000zn 5. 20000zn za te 5 poziomów dodaje int kondycje obrażenia wytrzymałość zdrowie za kolejne 5 poziomów dodaje się ponownie w inta kondycje itd. max 10 poziom gangu 6. 26000 7. 30000zn 8. 37000zn 9. 47000zn 10.75000zn. wszystkie zn członkowie gangu mogli by wpłacać
 2. 3 points
  Beznadziejny pomysł. Odwołaniami powinny zajmować się osoby, które orientują się trochę w community danego serwera a nie jakieś randomy.
 3. 2 points
  https://store.steampowered.com/app/289690/LARA_CROFT_AND_THE_TEMPLE_OF_OSIRIS/ https://store.steampowered.com/app/203160/Tomb_Raider/ za free do 24 marca
 4. 2 points
  Cześć, dzięki za cierpliwość. Zaczniemy od megamachine. surf_megamachine_go_mp 25:07 - Triggerbot. 25:20 - Spojrzenie na gracza za ścianą. 25:25 - Podobnie, spojrzenie na gracza za ścianą. 25:38 - Kampa na teleport + 2 kille na kampe. Koniec mapy. surf_ski_2_go_mp 2:00 - Ciekawe zagranie na gracza, którego nie miałeś/aś prawa widzieć. 3:00-3:12 - Szybko strzelasz Tobie powiem, czyżby triggerbot? :) 5:30 - Wszystkie twoje strzały są perfekcyjne z novy, 90% strzelonych w tym czasie to trafione wszystkie. 10:20-10:30 - Dziwne strzelanie ciąg dalszy. 19:00 - Kolejne perfekcyjne strzały z novy jak i szybka reakcja na gracz, śmiem stwierdzić, że masz wallhacka. 19:30 - Szybka reakcja na graczy pod jail'em. 26:10 - ? Co to był za strzał, że odrazu celownik Ci w inne miejsce przeskoczył? surf_aero_violence_mp 2:30 - Zero prób oddania strzałów z awp, gdy widać przeciwników, lecz nagle nieziemski flickshot. 5:00 - Krycie się z wallhackiem. A więc, Surfujesz jak nowy gracz, na dodatek czasem strzelasz gorzej niż osoby z rangą GOLD 1 + tego, co 2/3 rundy zatrzymujesz się bez powodu, niestety ale próbujesz się kryć z wallhack'iem. Niestety, ale jesteś odpalony przypuszczenia admina były dobre, że cheatujesz i na dodatek bany na innych sieciach. @Repcak również sprawdził demko. Spalony, zbanować.
 5. 2 points
  1. Twój nick oraz SteamID: T i G o STEAM_1:1:221580577 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=78 3. Twój wiek: Mam 17 lat. 4. "Dlaczego ty?": Gram od dawna na tym serwerze, znam większość graczy. Jestem codziennie na serwerze po kilka godzin a dużo osób łamie regulamin jak nie ma admina na serwerze a ja jestem często i mogę pomóc tego pilnować. Wydaje mi się też że większość graczy mnie lubi na serwerze, i posiadam jakieś tam doświadczenie. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście posiadam i z niego korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Teraz podczas "Korono Ferii" od 13 do 18. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Kiedyś byłem administratorem na serwerze który dawno temu upadł i pamiętam nie które komendy ale będę musiał sobie przypomnieć jak się dostane na admina. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiście należę do grupy i połączyłem konto. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się z regulaminem.
 6. 2 points
  1. Twój nick oraz SteamID: Wiesiek STEAM_1:0:171148895 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13614 3. Twój wiek: +18 4. "Dlaczego ty?":Jestem aktywny rozmawiam z graczami na serwerze oraz mam dobrą opinie na steam pomagam mimo tego że nie jestem do tego zobowiązany jako gracz. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: korzystam aktywnie jestem z tego rozpoznawalny. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: jak mam czas i żadnych planów to po kilka godzin przez cały dzień jeżeli jest szkoła to w godzinach popołudniowych. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: podstawowe komendy znam ale szybko sie uczę i będę znał wszystkie 😄 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: TAK. Liczę o pozytywne rozpatrzenie prośby Pozdrawiam Łukasz
 7. 2 points
  Klasa zostaje bez zmian - społeczność serwera musi się przyzwyczaić do nowej ninji, tak jak wspomniał @Fryzjerek97 na początku, gdy zaczął grać. Moim zdaniem nie ma sensu co chwilę zmieniać daną klasę, bo nigdy nie było i nie będzie, że każdemu będzie się podobała dana zmiana na serwerze, nawet takie kosmetyczne, zawsze będą takie osoby, gdzie zmiany wprowadzone ma serwer nie przypadną im do gustu i zacznie się narzekanie. Myślę, że taka wypowiedź jest wystarczają co do wytłumaczenia mojego zdania na ten temat i tego, że klasa powinna zostać taką jaką jest.
 8. 2 points
  dodajmy jeszcze ze ulepszac klan moze tylko ten co zalozyl a reszta czlonkow moze tylko wpacac ZN dowolna kwote
 9. 2 points
 10. 1 point
  Edytuj swoje podanie, dodając w pełni uzupełniony wzór tj. punkty, treść.
 11. 1 point
  Mam propozycję założenia discorda max-playa. Skoro jest ts to dlaczego by nie. Niektórzy wolą używać dsc zamiast tsa. Mogę nawet postarać się go zrobić samemu jeżeli zajdzie taka potrzeba 😉.
 12. 1 point
  Było, zdechło i niech spoczywa w pokoju (dla pewności można by się przejść i przebić serce kołkiem i odciąć głowę). A teraz lekcja historii: Było Mumble - ale było za skomplikowane według przeciętnego użytkownika CS'a, który najwyraźniej ma iloraz inteligencji średnio wyrośniętej rzodkiewki.. Tym niemniej, najgorszym było to, że na Mumble nie ma czego? Rang! Bo oczywiście każdy user musi mieć naje*ane znaczków koło nicku! Jak czasem wbijam i patrzę, ze ludzie ponadawali rang które utworzyłam dla pewnego konkretnego celu, to mam ochotę się przejść po uprawnieniach i zrobić kosi łapci. Był Discord - normalnie szał pał na początku! Trwało to może z miesiąc czy dwa i po pierwszym hype, no bo przecież każdy ma Discord, znowu się zaczęło marudzenie. Swoja drogą, nigdy nie zrozumiałam tej manii, no ale z drugiej strony ja potrafię składać pełne zdania... Jest TS - po jakiejś niesamowitej ilości czasu, marudzenia ze strony community że TS to jest mus, że normalnie liczebność skoczy o miliony, że serwer bez TS do nie serwer i w ogóle MP ssie z tego tytułu, postawiliśmy TS. Liczebność jest.. jaka jest. W tej chwili zaczyna się znowu pier*olenie, bo już inaczej tego nie określę, żeby zmienić komunikator. Mam nadzieję, ze to wyjaśnia sprawę.
 13. 1 point
  Przedłużyłem VIPa o 9 dni, bana ściągnąłem. Na przyszłość @GrandFather @Jagoda @FarQ zróbcie po prostu background check i ściągajcie te bany albo tagujcie mnie, zamiast czekać na dema. Zamykam.
 14. 1 point
  Przepraszam ale były problemy z demkami i nie mogłem dostać demka. Już patrzę.
 15. 1 point
  Obejrzałem całe demko i popieram administratora w kwestii bana. Na nagraniu jest wiele akcji typu: celowanie przez ściany w przeciwnika, wychodzenie wręcz z chirurgiczną precyzją na przeciwników, gdzie nie było żadnego infa o położeniu danego gracza. Również wspomniane przez Kobi'ego strzelanie przez smoke, gdzie nie miałeś szans na zobaczenie przeciwnika, a jednak wiedziałeś dokładnie gdzie stoi. Wspomnę jeszcze o akcji, krótko przed otrzymaniem bana - w connectorze, był smoke, a przeciwnik wchodził właśnie do środka, OP zgubił się w tym granacie i szukał jakiejś luki, po czym zobaczył zbliżającego się przeciwnika i wcelował w niego. Wszystkie te akcje, są dla mnie jednoznaczne, że odwołujący się używał cheatów podanych w powodzie bana - wobec powyższych dowodów odwołanie zostaje odrzucone.
 16. 1 point
  Za kolejny taki debilny post dostaniesz wylot z forum i serwerów.
 17. 1 point
  Jestem aktualnie na nie . Z powodów ostatnich twoich mutów . https://zapodaj.net/4cac95c051437.png.html https://zapodaj.net/8e57650ad29c6.png.html
 18. 1 point
 19. 1 point
  Wiemy o tych problemach ale niestety nic nie jesteśmy w stanie z nimi zrobić - nie są one zależne od nas. Przepraszamy za niedogodności wynikające z tego problemu.
 20. 1 point
  Z racji tego, że to Twoje pierwsze przewinienie, to blokada zostaje zdjęta ale uważaj co piszesz, bo następnym razem nie będzie taryfy ulgowej. Rozumiem, że poniosły Cie nerwy ale w takich wypadkach polecam po prostu nic nie mówić, odpiąć mikro.
 21. 1 point
  Po obejrzeniu w/w demek stwierdzam, iż ban został nadany prawidłowo - nigdy nie pozwolimy aby ktokolwiek wyśmiewał się z naszych funkcyjnych na serwerach, bo czegoś nie zauważyli (odnoszę się tutaj do sytuacji na mapie fy_snow, gdy OP zacząć drzeć się na Kapitana, że nie reaguje na rzucane nade'y, z respa do respa, nie informując wcześniej administratora o zaistniałej sytuacji.) Jednocześnie informuję, że jeśli w przyszłości będą miały miejsce takie akcje to każdy kto będzie się naśmiewał z któregokolwiek funkcyjnego na serwerze/PW otrzymają bany na dłuższy okres czasu, bez możliwości odwołania się. Wczorajsza nadana blokada jest ostatnim ostrzeżeniem - następnym razem nie skończy się to na jednodniowej przerwie od serwera. Odwołanie odrzucam.
 22. 1 point
  1. 0neTap CaseDrop.eu 2. STEAM_1:0:531217903 3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:531217903&advType=steamid&Submit 4. 03-15-20 23:25 5.Pytałem się "Kapitana" czy za podpowiadanie jest ban. I chyba źle sie zrozumieliśmy. W tej rozmowie Pan Admin "Kapitan" stwierdził, że się z niego naśmiewam. Śmiałem sie z typa jakiegoś na serwie, bo gadał jakieś głupoty w jego kierunku. Jestem troche wybuchową osobą i nieraz moge powiedzieć coś nie miłego z moim ust. Czasem mnie ponosi, rozumiem trzeba za to ponosić konsekwencję. Ja jedynie mogę tylko Przeprosić Pana "Kapitana". Przepraszam
 23. 1 point
  Do godziny 18 sprawdzę podane demka.
 24. 1 point
 25. 1 point
  Nie połączyłeś konta na forum ze steam.
 26. 1 point
  Tak jak napisał wyżej Never klasa, która będzie posiadała klony odbijające pociski/obrażenia, bez znikania jest zbyt op. Ja proponuje po przeczytaniu wszystkich komentarzy parę rzeczy: Znikanie klonów po 10 sekundach Jeśli klony miałby stać całą rundę to szansa na odbicie obrażeń 1/8 Odbijanie max 20% obrażeń bez dodatkowych związanych z int Również bym proponował, aby klasa zasiliła mega premium zmieniając z postacią phantom z racji tego, że bardzo duża liczba graczy się skarży na nią, ze względu na jej niewidzialność podczas skoków.
 27. 1 point
  Dosc slabe sesje. Podanie odrzucone.
 28. 1 point
  Ja bym jeszcze dodal zeby cos zrobic z mapami "rats" poniewaz sa osoby co tylko to by graly i beda nominowac same ratsy bo jest ich chyba z 4 rodzaje i niedlugo dojdzie ze jak bedzie glosowanie to tylko ratsy beda w tabeli 😉
 29. 1 point
  Moim zdaniem pomysł jest nawet okej ale żeby uniknąć tworzenia op postaci to zmniejszyłbym inteligencje i wytrzymałość do 0 a odbijane obrażenia do 30%. Lub zrobienie z tego 1/x. Przy wprowadzeniu na serwer posprawdzać ją i potem dokonać ewentualnych poprawek.
 30. 1 point
  Jestem przeciwny dodania mapek parkour, ze względu na klasy jakie posiadamy aktualnie na serwerze, a głównie chodzi mi o klasy które mają insta kill'a. Na owych mapach z jednego końca jest się w stanie zobaczyć przeciwnika po drugiej stronie, a co idzie w parze z szansą na insta będzie zbyt op. Również co do regulaminu na pewno musiałby powstać zasady, które mówiłby o rozgrywce na takich mapach tj. gdzie wolno kampić, a gdzie nie - kwestia zasad nie jest problemem ale dla mnie te mapki nie nadają się na serwer call of duty mod. Do reszty mapek nie mam nic przeciwko, a odnośnie subzero z tego co pamiętam jest na serwerze dodana, tylko nie jest grana. @CamerDisco co myślisz na temat w/w propozycji?
 31. 1 point
  Podanie przyjęte. Dodałam do whitelisty.
 32. 1 point
  Nazwa klasy: Elitarny łowca [mega prem.] Co chcesz, aby było zmienione: Jak wiadomo raczej zmiany ze scouta 1/1 na 1/2 nie bedzie, a przynajmniej większość tak mówi mimo, że każdy tego b chciał :P Sam pogrywam tą klasą i uważam że jakieś "znefienie" jej by się przydało więc to jest moja myśl: zamiast 2 dodatkowych skoków zrobić mu jeden dodatkowy, usunąć 1/1 z granatów lub zmienić na 1/4 jak w tytanie. Uważam to za rozsądną propozycje względem zmieniania 1/1 ;)
×
×
 • Create New...