Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/21/2019 in all areas

 1. 5 points
  Ho Ho Ho! W tym roku najlepsze świąteczne prezenty są na MAX-PLAY Graj na serwerach Max-Play, zbieraj tokeny prezentów i wygraj AWP | Neo-Noir FT + 3X SKIN DO AK47 + 2X SKIN DO AWP Osoba z największą ilością zebranych tokenów prezentu w Drugi Dzień Świąt 26 grudnia 2019 wygrywa AWP | Neo-Noir FT, ponadto z TOP20 graczy z największą ilością tokenów zostanie rozlosowanych 5 osób, które otrzymają 3X SKIN DO AK ZA ~1 KLUCZ lub 2X SKIN DO AWP ZA ~2.5 KLUCZA ADMINISTRACJA MAX-PLAY ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Regulamin: §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "ŚWIĘTA Z MAX-PLAY 2019". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim. 5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official. 6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. 7. Aktualny ranking jest dostępny na serwerze - należy użyć komendy !eventranking. Ponadto wyniki można sprawdzić na stronie http://event.max-play.pl/ §2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na uczciwym fragowaniu przeciwnika i zbieraniu prezentów. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 2. 4 points
  Zwycięzcy: 1wsze miejsce (AWP Neo-Noir FT): Milcer STEAM_0:1:164126996 5 wylosowanych osób: AWP - Wrabel STEAM_0:0:96814529 AWP - ALE MASŁO STEAM_1:0:146070025 AK - Bloody Cookies STEAM_0:0:459774189 AK - Kappro STEAM_0:1:102876860 AK - bY STEAM_0:1:172053476 Po odbiór nagród zapraszam na Steam - dodajcie mnie po prostu do znajomych. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim graczom, którzy wzięli udział życzymy powodzenia w następnych eventach!
 3. 4 points
  Moim zdaniem propozycja jest bez sensu, gdyż 1) Na serwerze istnieją klasy zależne od lvl na danej klasie, a więc gdy klasy z 301 lvl będą resetowane nie będzie można grać np. szatanem. 2) Złote naboje nie zwrócą w pełni poświęconego czasu na wbijanie poziomu.
 4. 3 points
  STEAM_1:0:201349302 Otrzymuje bana na 3 miesiące za działanie na szkodę serwera, prowokacje, nakłanianie do samobójstwa. W przypadku gdy admin uznaje, iż dany gracz ma wystarczająco "normalny" głos, i nie ma sprzeciwu ze strony graczy, nie widzę problemu w braku nadanego muta. @Janekk nie popełnił żadnego błędu, skarga bezpodstawna. Odrzucam. PS. Jeżeli wrócisz do nas po 3 miesiącach, i dalej będziesz się tak zachowywał, miej na uwadze, że następny ban będzie permanentny.
 5. 2 points
  Oczywiście, że poważnie. Każde odwołanie dotyczące muta za brak mutacji jest weryfikowane, tak lub na tsie. Z racji tego, że nie mam full wolnego czasu to wybrałam taką a nie inną opcję. Nikt nigdy nie ma z tym problemu, to 2 min roboty 🙂 To mi ma zależeć na zdjęciu blokady czy Tobie? Pozdrawiam.
 6. 2 points
  ZARZĄD (a przynajmniej ja) odpowiada, że tylko tydzień bana przy historii notorycznego prowokowania i działania na szkodę serwera to w zasadzie całkiem mało. W przypadku powtórki z rozrywki ze strony tych graczy - dalszych naruszeń regulaminu czy nawet denerwowania administratorów - proszę o nadawanie banów na kwartał, rocznych albo nawet permów bez ostrzeżenia. Dopóki będziecie przestrzegali regulaminu i dawali spokój adminom, dopóty będziecie mogli grać. Jeżeli zaczniecie się wychylać, to zgodnie z widzimisię funkcyjnych możecie złapać wilczy bilet z serwera i wszystkie te bany przyklepię. Zażalenia proszę na PW, spam nowymi tematami o starych banach będzie karany zgodnie z taryfikatorem. Zamykam.
 7. 2 points
  Zastanowię się nad sprecyzowaniem punktu w regulaminie odnośnie niewidzialności i ww. przykładu z ninją. Oglądałam praktycznie całe demo, po waszych opisach wnioskowałam, że wynikła jakaś wielka sytuacja, ale z tego co słyszałam potraficie się dogadywać dłuższy czas a zaistniała sytuacja nie była tak strasznym problemem jak był mi opisywany. Skoro regulamin zawiera takie a nie inne punkty, są między wami jakieś niedomówienia lub macie wątpliwości wystarczyło przyjść i na spokojnie to wytłumaczyć, napisać zapytanie w tej kwestii na forum, whatever. Normalna komunikacja zamiast kłócenia się kto ma racje. (Tym bardziej, że regulamin coda jest specyficzny i często wymaga naszej uwagi) Zamiast tego usłyszałam kilka słownych przepychanek, które nic nie wniosły i administratora, który nie wiedząc jak zareagować wrzucił blokadę. Być może faktycznie zareagował tak a nie inaczej, ponieważ dwie osoby zaczęły na niego naciskać. Staram się zrozumieć obie strony i nikogo nie usprawiedliwiać 🙂 Zdejmuję blokadę. Zamykam.
 8. 2 points
  Klasa Phantom jest zbyt OP nawet na klasę MEGA PREMIUM. Jak dla mnie jest ona do usunięcia bo nie da się jej praktycznie w pojedynkę zabić. Jak nie chcecie uwieżyć to polecam sprawdzić demka z ostatniego tygodnia lub dwóch.
 9. 2 points
  Z racji tego, że gracz dostał perm bana od @GrandFather bez ostrzeżenia o zmianie to zdejmuję blokadę. Pamiętaj o tym, żeby nie wstawiać takich reklam w nick. Zamykam
 10. 1 point
  Co przydałoby się zmienić (przynajmniej moim zdaniem): - Aktualizacja przedawnionego regulaminu, który był napisany w 2017 roku - Zmiana HLXów (w topce są osoby, które siedzą dziennie godzinami na serwerze, a nie te które faktycznie dobrze grają) - Zmiana zbugowanych map na poprawnie działające wersje (część map ma niepoprawnie działające teleporty - zatrzymują w miejscach, w których nie powinny) Dodatkowe zmiany: - Zwiększenie airaccelerate do 5tys+ aby upłynnić surf - Dodanie vote'a na początku każdej mapy na Spread/NoSpread (odrzut broni) Zniechęciłoby to graczy do kampienia całej rundy w jednym miejscu
 11. 1 point
  Ban na serwerach zostaje.
 12. 1 point
  1. Twój nick: KreningRobie (na serwerze, dla znajomych- förordningar (w skrócie Foro)- Od jakiegoś szweda nick dostalem) 2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:42018187 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:42018187&advType=steam 4. Data zdarzenia: 16.01.2020 21:59 ?? 5. Opis zdarzenia: W sumie nie wiem za co, wg. @GrandFather Działanie na szkode serwera (nie wiem jak działałem będać jedną z niewielu osób wypisujących błędy z serwera) + prowokacje w strone administracji ( To juz było wyjaśnione w moim odwołaniu od mute ...) P.S obstawiam ze za Nick który mialem "Czy ty wiesz co to regulamin ??" ale widocznie nie zrozumiałeś żartu 😞 (P.S nick był zmieniony jak wszedłeś na serwer i kazałeś go zmienić można sprawdzić na demku )
 13. 1 point
  1. Twój nick: Yedy ♥ 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:105065257 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist 4. Data zdarzenia: 16.01.2020 godzina około 21:00 5. Opis zdarzenia: Dostałem bana za blokowanie bs'a laserami na mapie de_mirage_go a laser za, którego był ban stał w konekcie. Napisałem, później do Admina, który mówi mi, że laser nie może stać w przejściach, a takiej rzeczy nie ma w regulaminie i chodźby nawet to ten laser dało się ominąć i zniszczyć a bana dostałem bez żadnego ostrzeżenia i za coś czego nawet nie ma w regulaminie. Proszę aby zaja się tym ktoś z ZAŻĄDU, bo jak można dostać bana za coś czego nie ma w regulaminie i to jeszcze bez żadnego słowa lub ostrzeżenia. @CamerDisco @Lord Yabol
 14. 1 point
  Nie blokuję bs'ów w żaden sposób gdy nie ma administracji, jak nie wierzysz to popytaj graczy lub sam znajdź takie lasery, a nie piszesz kłamstwa a i wejście do bs'a jest od schodów aż do ściany w jungli a w regulaminie pisze, że jest zakaz kompletnego blokowania bs'a a mój laser nie dość, że nie blokował bs'a to jeszcze stał w połowie konektora, czyli w 1/3 odległości mapy od bs'a. Znam regulamin i nie ma w nim nic co mówi o zakazie stawiania laserów w przejściach i nie łamie go, lecz wg ciebie to robię i wg ciebie chce dostać bana a ja sobie gram tylko tą klasą. Zobacz sobie inne demka gdzie gram, wszystkie lasery są dobrze i nikomu to nie przeszkadza tylko tobie jak nie wierzycie w moje słowa to popytajcie graczy lub przeglądnijcie demka, a nie sugerujecie się wypowiedzią tylko tego Pana. Tak i postawiłem na tamtej mapie laser przy bs'ie, lecz nie celowo i powiedziałeś mi, że tam nie może stać to odrazu go zabrałem i resztę czasu stawiałem w odpowiednich miejscach. Gdy dostałem bana to nie powiedziałeś mi tego, tylko odrazu nadałeś bana, a admin w moim rozumowaniu nie powinien odrazu dawać bana, lecz ostrzegać lub porozmawiać, zwłaszcza gdy gracz, wtym wypadku ja go posłucha i zrobi co każe a tak, gdy dostanie odrazu bana to nie ma szans dowiedzieć się za co dokładnie ani nie ma jak tego wyjaśnić. Z mojej strony to tyle, popytajcie graczy jak gram to zobaczycie, że wg nie łamię regulaminu a ta oto osoba się po prostu uwzieła na mnie i na siłę szuka dla mnie kary, gdy ja staram się grać normalnie i to widać na każdym demku, lub możecie się tego dowiedzieć od innych stałych graczy.
 15. 1 point
  Moge się mylić ale z tego co zauważyłem to skargi nie pisałem, napisałem odwołanie bo moim zdaniem kara została nie słusznie... Pozwole sobie to wyjaśnić, działania które możesz nawet zobaczyć na demku nie miały w najmniejszym stopniu na celu zbuntowania graczy. były to czyste żarty... No niestety ale źle to zrozumiałeś... była to kontynuacja żartów między mną a @Yedy @CzareQ777 (nie jestem pewnien czy dobrego czareq oznaczylem) Czyli pomoc w udoskonalaniu serwera to coś złego ?? Przytoczysz sytuacje i oczywiście pokażesz dowód ? obstawiam że chodzi ci o to gdy mówiłem że ninja nie jest NIEWIDZIALNY (na tamten moment opis wskazywał iż był on w 1% niewidzialny + było to bardzo nie jasne (Przed słowami z posta https://max-play.pl/topic/75853-regulamin-gracza/)
 16. 1 point
  1. Twój nick: ExoHuman2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:439662183 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:439662183&Submit 4. Data zdarzenia: 01-12-20 11:45 5. Opis zdarzenia: Bana za wh. Na serweze gram barzo aktywnie w csgo gram z ranga Global Elite. W innych grach jak Overwatch z ranga Grand Master bedadz top 100 grachem w wybranych rolach https://www.overbuff.com/players/pc/ExoHuman-2371?mode=competitive. Jestem ustabilizowanym aimerem i umiem czytac sytuacjie w kturych reaguje szybko. Prosze sprawdzic demko.
 17. 1 point
  1. Twój nick: Yedy ♥ 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:105065257 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=Yedy&Submit=Szukaj 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1929 5. Opis zdarzenia: Dostałem bana za multikonto, wiem dlaczego bo grają tu moi bracia, lecz nie ma tu mowy o żadnym podpowiadaniu i innych takich rzeczach. Proszę o pozytywne rozpatrzenie.
 18. 1 point
  Regulamin został sprecyzowany - dodane zostały podpunkty 12a; 12b, oraz podpunkty 18a; 18b.
 19. 1 point
  Przepraszam z góry za opóźnienie ale to z powodu podróży powrotnej. Zacznijmy od mapy de_rats_csgo_b2: Otóż z tego co zauważyłem Twoje lasery blokowały dojście na bs'a oraz w jeden rundzie postawiłeś go pod drabinką, co zgodnie z regulaminem serwera dokładniej mówiąc punktem numer 12 jest zakazane - lasery/miny nie mogą w jakikolwiek sposób blokować dojścia na side'y/pokoju z hostami, nawet jeśli są one możliwe do zniszczenia (dzisiaj postaram się zredagować ten punkt, w celu jednoznacznego stwierdzenia, bo z tego co widzę jest z nim duży problem.) Nie zauważyłem, by Patryk nadał Ci bezpodstawnego bana, bez ostrzeżenie, bo zwrócił Ci uwagę, abyś nie stawiał w w/w miejscach laserów. Następna podana przez Ciebie mapka - cache Tutaj sytuacja wygląda podobnie, postawiłeś laser na boxie przy main'ie gdzie wychylając się z niego nie jest możliwe zniszczenie go ale istnieje możliwość przejścia pod nim, gdzie tutaj jest można powiedzieć działanie na granicy zgodności z regulaminem, bo jak pisałem wyżej punkt jest niesprecyzowany odnośnie takich rzeczy. Druga sprawa to jest postawiony laser w wejściu do main'a od strony side'u "a" gdzie owszem da się go zniszczyć ale blokuje on całkowicie wejście na bs. Punkt w regulaminie mówi o tym, że "...blokowania wejść na strefy detonacji bomb..." - według Ciebie chodzi tylko o obrys bs'a na mapce, gdzie w rzeczywistości chodzi o dojścia do side'ów ze wszystkich stron, tak by jedna czy druga strona mogła bez problemu przejść do niego i podłożyć/rozbroić bombę. Wiele razy już słyszałem, że próbujesz ustalić całkiem inne zasady, niż te, które panują praktycznie od zawsze na serwerze i przepraszam za to stwierdzenie ale próbujesz ustalić nowy regulamin, który pasowałby Tobie oraz tym graczom, którym nie podoba się dany punkt w naszym regulaminie. Na mapie de_rats stwierdziłeś, że można kampić na respie do minuty przed zakończeniem rundy, gdzie żaden punkt w regulaminie nie mówi o tym, a jedyny punkt, który mówi o kampieniu jest punkt o numerze 8. Pomijam fakt, że byłeś u nas długi czas adminem i wiesz dobrze jak wygląda regulamin, jakie działania może podejmować admin oraz jak to wszystko wygląda od strony czysto administracyjnej, więc prosiłbym Ciebie oraz Kreninga o nieprowokowanie administracji, w takie sposoby jak: twierdzenie, iż nie znają regulaminu, przekrzykiwanie się na serwerze co wolno, a co nie wolno. Myślę, że stąd wzięła się ta chęć pozbycia się Patryka z administracji, bo nie zauważyłem by w tych dwóch demkach popełnił jakikolwiek błąd, a jedynie Twoje działanie na granicy regulaminu sprawiło, iż otrzymałeś bana za blokowanie wejść do bs'a. Jednocześnie nakazuje zaprzestanie działań, które są na granicy złamania zasad gry, aby tylko otrzymać bana i móc "udupić" administratora, bo "nie zna regulaminu" oraz informuję, że każda następna sytuacja, mająca na celu wprowadzenie administracji serwera w błąd poprzez działania na cienkiej granicy regulaminu będą natychmiastowo karne banami o dłuższym czasie bez możliwości odwołania się od nich, ze względu na to, iż serwer to nie jest miejsce do rozwiązywania kłótni między graczami, a administracją serwera, a miejscem do takich rzeczy jest forum serwera i odpowiednie do tego działy. Skargę odrzucam.
 20. 1 point
  Jestem na nie, wystarczy patrzeć co się robi i jak się to robi. A tak apropo to lasery mogą być w przejściu tak by dało się przejść lub zniszczyć.
 21. 1 point
  Humana znam długo i wiem, że jest człowiekiem, który wykona powierzone mu zadanie. Pamiętam czasy jak był adminem i wychodziło mu to naprawdę dobrze. Jedynie do czego mogę się przyczepić to czas na serwerze (chociaż na HLX ma tylko 13h to na profilu ma ich aż 40h), generalnie podanie na TAK, lecz musisz do Nas częściej wracać. Byłbym na okresem próbnym aby sprawdzić jak będzie u Ciebie wyglądała aktywność.
 22. 1 point
 23. 1 point
  Znerfiłem phantoma i arktosa.
 24. 1 point
  POLAC MU !
 25. 1 point
  Wielkie PLUS JEDEN
 26. 1 point
  Przenoszę post do odpowiedniego działu.
 27. 1 point
  Jak najbardziej jestem ZA sympatyczny gracz
 28. 1 point
  Bez problemu byłem w stanie użyć twojego kodu i otrzymać usługę, dodałem Ci VIPa ręcznie.
 29. 1 point
  Warunkowo skracam do 2 tygodni, następnym razem nie będzie taryfy ulgowej.
 30. 1 point
  Dodałem Ninjy 1/3 z noża PPM oraz zablokowałem wszystkie perki dające dodatkowe bronie. Przy okazji robię nowy sezon i restart rang.
 31. 1 point
  Dzięki, i Nawzajem wesołych świąt :D
 32. 1 point
  Proszę o edycję koloru tekstu, ponieważ odwołanie jest nieczytelne.
 33. 1 point
  Szturmowca i Komandosa poprawiłem. Opis łowcy poprawiłem. Ninje zrobiłem wg. twojej koncepcji. Motyl znerfiony. Kapitan - póki co bez zmian, jestem teraz przez święta na sprzęcie, na którym nie mam kodu źródłowego tej klasy. Wędrowiec - znerfiona Medyk - znerfiony Lustrzana zbroja - zrobione Peleryna kucacza - opis poprawiony Zaćmienie księżycia - też póki co nie mogę poprawić. Mapy zmienione. Co do resetu klas to zostanie zrobiony prawdopodobnie na dniach.
 34. 1 point
  Tytuł: Podanie o dostęp [NICK UŻYTKOWNIKA NA FORUM] Wzór do skopiowania: 1. Nick na steam: 2. SteamID: 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play? (tak/nie): 4. Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam? (tak/nie): 5. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum? (tak/nie): *Dostęp otrzymają jedynie konta widoczne dla wszystkich użytkowników Steam (publiczne).
 35. 1 point
  1. Twój nick - 2. Kupowałeś przelewem/smem(jeśli smsem to na 7 dni czy 30 dni) - 3. Kod zwrotny - 4. Opisz problem -
 36. 1 point
  Cześć! Zgodnie z naleganiami wielu osób i naszymi obietnicami, z dniem dzisiejszym pojawia się z powrotem opcja kupna VIPa! W związku z przenosinami na nowe forum, przez pewien czas VIPy były niedostępne. Teraz jednak wracają - i przynoszą więcej korzyści niż kiedykolwiek! Co daje posiadanie VIPa? M.in. slota na wszystkich serwerach i unikalne korzyści na każdym - np. na arenie 1v1 będziecie mogli wyzwać dowolnego przeciwnika na pojedynek, a także... rysować laserami po ścianach. Tak, TO też możecie narysować. Oprócz tego dostaniecie ładny kolorek w czacie, oraz dodatkowy tag "VIP". Jak kupić VIPa? Jedyne co musicie zrobić to wejść w link poniżej: http://sklep.max-play.pl/ Wybrać pożądany czas i sposób płatności, wypełnić potrzebne pola, czekać na smsa zwrotnego i wpisać kod. Tanio, łatwo i szybko. Dzięki, że jesteście z nami i miłej zabawy korzyściami VIPa!

Announcements

×
×
 • Create New...