Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/09/2018 in all areas

 1. 3 points
  Dało by rade zamienić am_banana_44 na jakąś inną mape bo szczerze robi się już irytująca jak dla mnie. Rozumiem że dużo ludzi lubi ją, ale jak się gra ją codziennie to bez przesady. Np. AM_MinecraftFIX. Albo Co kolwiek.
 2. 3 points
 3. 2 points
  1. Twój nick: `Mlody 2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:69009901 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:69009901&advType=steamid&Submit 4. Data zdarzenia: Data bana 07.10.2018r. (data "rozpoczęcia" około 4 dni wcześniej) 5. Opis zdarzenia: A więc grałem sobie na serwerze FFA (mapa inferno), FarQ był na serwerze i zapytałem go czy można robić tak o: demko z mapy inferno z dnia 03.10.2018r. (chyba). Dostałem odpowiedź, że nie wie, musi przeczytać regulamin i zobaczyć, czy jest tam coś o skryptach. FarQ sprawdza, ban za skrypty jasne, że jest i wtedy ja mówię, że to nie skrypty, czym zaciekawia się i zaczyna się rozmyślanie jego (i maybe zarządu) nad całą sytuacją. Gdy już po 4 dniach tj, dzisiaj, FarQ daje mi komendę, której użyłem ja nie opisuję mu jak to robię, jak to wygląda z mojej strony (najzwyczajniej na początku jestem wołany na ts'a (z którego przed chwilą, w której zostałem zawołany wyszedłem), ale nie wchodzę, bo wybieram się położyć, gdyż czuję się źle i boli mnie głowa. FarQ na siłę próbuje mnie przekonać (w zasadzie dla mojego dobra, żebym nie miał bana), ale wolę wybrać własne zdrowie niż stracenie czasu na opisanie w sposób dla debili (bez urazy) jak wykonać banalnie prosty "trick". Idę spać, wstaję po ok. 1.5h i piszę do FarQ wiadomość: "FFA", on odpisuje po jakimś czasie, że nie da rady wbić i żebym opisał mu wszystko na czacie. Nie robię tego i w zasadzie bawię się z nim w "kotka i myszkę", dowiaduję się od niego, że NIKOMU z zarządu nie chciało się ruszyć tyłka i sprawdzić działania komendy, którą dostali na tacy, chociaż zajęłoby im to aż 3 minuty.). Po 2 godzinach dostaję perma, a Zarząd nadal nie wie jak to działa. That's all. Współpracy nie podjąłem z tego względu, iż dostaliście dokładne info jaki bind, i że wystarczy ruszać myszką. PS: Dodam również, że moje "zabawy" nie wpływały na rozgrywkę innych oraz były wykonywane na spawnie lub po rundzie, gdy już nikt z enemy nie żył. Samo działanie nie pomaga mi w dostaniu się w miejsca, gdzie zwykły gracz się sam nie dostanie. PS2: Na upartego mógłbym wam wytłumaczyć, ale po co skoro wy sami nawet nie próbowaliście sprawdzić działania na serwerze ?
 4. 1 point
  Siemanko, w tym temacie będą wrzucane paczki z rs'ami na serverach. Jeżeli chcecie być na bieżąco polecam odwiedzać i zasubskrybować kanał na YouTube i zostawić like'a na Facebook'u Jeżeli macie jakieś pytania, albo potrzebujecie tytuł jakiejś piosenki, śmiało możecie pisać :) Stycznowa Paczka Rs'ów
 5. 1 point
  1. Twój nick: nevaeh 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:50739190 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:50739190&advType=steamid&Submit 4. Data zdarzenia: 08.10.2018 19:13 5. Opis zdarzenia: dostałam bana za wh którego nie mam. niech admin banujący( @oko ) rozpisze demko albo gimme ub. dzięki, buziaczki edit: warto dodać że admin mnie nie spectował. dostał z awki przez ścianę i chwilę potem dostałam bana top kek unbanem na shoutboxie też nie pogardzę
 6. 1 point
 7. 1 point
×
×
 • Create New...