Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/10/2019 in all areas

  1. 1 point
    Pamiętam sytuację. Groziłeś nam służbami bo "zostałeś oszukany" a nie byłeś w stanie podać kodu zwrotnego, numeru telefonu z jakiego kupowałeś ani żadnej innej podstawowej informacji umożliwiającej identyfikację faila po naszej stronie. Dodatkowo wszystkie logi były czyste. Nie lubię oszustów. Odrzucone, zamykam. @edit po otrzymaniu wiązanki na PW nadaję perma na forum.
  2. 1 point
    utrzymuje to co wcześniej napisałem czyli, poznałem sprawę i uważam że silence powinien zostać zdjęty nigdy się nie wyzywaliście się na serio było to słychać po waszych wypowiedziach
  3. 1 point
    Szanuję za chęci, ale składasz podanie po dwóch sesjach w tym roku do tego z multi kontem + mam na uwadze to jak pierwszy raz składałeś podanie i mijałeś się z prawdą co do Twojego wieku Nie ma co... odrzucam i zamykam.
×
×
  • Create New...