Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/11/2019 in all areas

 1. 1 point
  Mapa de_mirage_go -0.48 podejrzany wychodzi od razu wcelowany na głowę rywala przez ścianę i pędzi natychmiast na bs zabić chodź żyje jeszcze 2 przeciwników. -1.51 podejrzany nawet nie celował w przeciwnika a trafił mu banie po spowolnieniu demka wszystko ładnie widać. -4.37 strzał na ninje znów celownik nawet nie był na głowie a dostał hs. Przejrzałem jeszcze demka z de_westwood2 i de_cache i podejrzany strasznie pewnie się zachowuje nie sprawdza miejsc gdzie mogą być przeciwnicy tylko wcelowuje się tam gdzie wychodzą przeciwnicy. @GrandFather mówiłeś że on gra na słuch. Na demkach tego nie widać a widać tylko to że jak zabija to nie ma celownika na przeciwniku i nie wydaje mi się że gracz który ma 0 lvl steam i niespełna 5 h w cs'ie nie ma takiego skilla.
 2. 1 point
  Pooglądałem dwa demka ( z mapy na której został nadany ban i wcześniejszej) - Czekam do jutra popołudnia na dostarczenie dowodów (na PW, w Admin Zone) potwierdzających używanie przez gracza wspomagaczy, w przeciwnym wypadku bana ściągnę. Do tego czasu temat zamykam.
 3. 1 point
  Jak będzie demko to go obejrzę i podam werdykt.
 4. 1 point
  Miałeś dużo takich strzałów i za każdym razem trafiałeś. Ja mam tyle do powiedzenia. Zostawiam to innym.
 5. 1 point

Announcements

×
×
 • Create New...