Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/08/2019 in all areas

  1. 1 point
    Witam, otóż gram od jakiegoś czasu na serwerze(nawet kupiłem vipa) i chce się podzielić z moimi propozycjami odnośnie zmian co mi nie pasuje i fajnie by było jak by się to dało poprawić. 1. Na serwerze jest za dużo AWP na raz przez co działa to na nerwy. Moją propozycją jest ograniczenie ich do ~4 (wyjątek: VIP może grać AWP nawet jeśli wszystkie ~4 są już "zarezerwowane") 2. Poprawienie respawnów. Przykładowo na daszku cache się bugujesz w teksturze przez co przez chwile się nie możesz ruszyć co jest idealną okazją dla innych graczy do zabicia Cię. Zauważyłem również, że spawny są średnio poustawiane tzn. potrafi się 3-4 graczy jeden obok drugiego zrespić albo ty się respisz, podchodzisz trochę do przodu i po chwili pojawia się kolejny gracz za tobą a ty nawet nie masz czasu na reakcje. To potrafi bardzo podnieść ciśnienie jak się to często dzieje, a dzieje się regularnie. Generalnie propozycja ta polega na tym, aby poprawić spawny i zmniejszyć częstotliwość respienia się graczy na tym samym spawnie w krótkim odstępie czasowym. 3. Aktualizacja map_pool. Zauważyłem, że są 3 mapy są najbardziej common: mirage, dust2, cache. Propozycją jest aby dodać wszystkie mapy z aktywnej służby i ustawić odstęp tzn. żeby nie było tej samej mapy jednej po drugiej. (np. mirage -> cache -> mirage) Fajnie by było jak by to było bardziej zróżnicowane a nie w kółko to samo. Ustawienie w taki sposób było by całkiem spoko rozwiązaniem: mirage -> cache -> inferno -> vertigo -> mirage. Chodzi o to żeby był odstęp, żeby mapa która była obecnie grana nie pojawiała się w głosowaniu przez np. 3 kolejne mapy. 4. Dodanie pluginu na wyrzucanie graczy będących AFK. Często się zdarza, że gracz stoi ma np staty 0:60 i blokuje slot graczom. Pozdrawiam, MichaelMMJ
  2. 1 point
    Już miałeś jednego muta za obrazę. W drodze wyjątku ściągam, ale jeśli sytuacja się powtórzy to nie będzie mowy o unsilencie czy skróceniu. Zamykam.
  3. 1 point
    Dużo dobrych sugestii. Rozmawiamy właśnie nad planem implementacji, żeby nie zmienić zbyt dużo naraz i żeby gracze mieli czas się przyzwyczaić do poprawek. Camer rzuci potem posta z rozpiską, ewentualnie ja zedytuję tego.
×
×
  • Create New...