Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/10/2020 in all areas

  1. 1 point
    2 osoby miały zgłoszone nieobecności, ale @xNevox i @Dat Boi!!!! moglibyście się wypowiedzieć tbh. OP przez cały czerwiec przegrał wszystkiego jakieś 8h, a w lipcu ma jak dotąd tylko 2 connecty. Udało mu się jednak sporo powyzywać. Wrócimy do tematu jeśli poprawisz aktywność i przestaniesz obrażać innych graczy. Na chwilę obecną odrzucone. Zamykam.
  2. 1 point
    Cześć! Zgodnie z naleganiami wielu osób i naszymi obietnicami, z dniem dzisiejszym pojawia się z powrotem opcja kupna VIPa! W związku z przenosinami na nowe forum, przez pewien czas VIPy były niedostępne. Teraz jednak wracają - i przynoszą więcej korzyści niż kiedykolwiek! Co daje posiadanie VIPa? M.in. slota na wszystkich serwerach i unikalne korzyści na każdym - np. na arenie 1v1 będziecie mogli wyzwać dowolnego przeciwnika na pojedynek, a także... rysować laserami po ścianach. Tak, TO też możecie narysować. Oprócz tego dostaniecie ładny kolorek w czacie, oraz dodatkowy tag "VIP". Jak kupić VIPa? Jedyne co musicie zrobić to wejść w link poniżej: http://sklep.max-play.pl/ Wybrać pożądany czas i sposób płatności, wypełnić potrzebne pola, czekać na smsa zwrotnego i wpisać kod. Tanio, łatwo i szybko. Dzięki, że jesteście z nami i miłej zabawy korzyściami VIPa!

Announcements

×
×
  • Create New...