Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

SEJBR

VIP
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About SEJBR

 • Birthday May 4

Recent Profile Visitors

2,989 profile views
 1. @adi prawda jest taka, że nigdy wiele takiej muzyki nie słuchałem wole ostrzejszą muzykę. Przydałaby się osoba trzecia bo mi się linki praktycznie skończyły xd. Albo zaczne Ci hardstyle/metal rzucać :D. Chyba że wolisz chiptune albo klasyczne/covery pianino/skrzypce.
 2. @adi To co, jedziemy tak do rana :D?
 3. @adi skoro zmieniamy klimaty.
 4. Rozjaśnimy trochę ten pasek. Za jakiś czas swoją drogą będzie jasny theme, jednak nie jestem w stanie podać ETA.
 5. @Robaczeq To będzie zfixowane jak napiszemy usernav od nowa. Nie wiem kiedy będziemy mieli na to chwilę. Dodałem.
 6. Pasek jest. Za to czy działa na jakimkolwiek IE ani nie odpowiadam, ani nie planuje tego naprawiać. Poza tym, wrócił Shoubox.
 7. @KnoT @MarioKarabinier Troche się zapędziliście z pisaniem w tamtym temacie. Kontynuujcie rozmowę tutaj.
 8. Jest. Nikt po prostu nie dodał eventów. Mamy trochę na głowię teraz a opiekunowie chyba do nas nie pisali. Dodam do todo.
 9. Discord przez kilka najbliższych tygodni nie będzie jeszcze wspierał podkanałów, nie może więc zastąpić mumble na którym jest ich bardzo dużo.
 10. Będzie jak go napiszę. Póki co muszę ogarnąć pisanie dodatków pod ipb. Dokumentacji dobrej to oni nie mają, a bez dokumentacji trzeba czytać tony kodu.
×
×
 • Create New...