Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Kazayuki

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Kazayuki

 • Birthday 07/11/1997

Recent Profile Visitors

1,961 profile views
 1. I'm out... To jest odwołanie a nie wojna kamixo vs serwer. Dostosować się do odwołania. Ja jestem na nie, KnoT się już na ten temat wypowiedział.
 2. @Tetro'Cinni chodzilo Ci chyba o prop hunta bo h&s to nazwa w csie
 3. akurat samp jest dobrze graną grą.
 4. Z tego powodu jestem na nie, nick łamie regulamin.
 5. Spróbuj zmienić IP, może to pomoże, w konsoli cmd systemu wpisz ipconfig - zapamiętaj swoje ip. Wpisz ipconfig -release Odczekaj chwilę. Wpisz ipconfig -renew I zobacz czy zmieniło Ci się ip, jeśli tak to gz, może nie dostaniesz bana, jeśli nie, to masz stałe ip. Pozdrawiam, Kazayuki.
 6. Mogę troszkę wyjść ponad budżet :) @YumA Dzięki za minimalną pomoc czym mam się też sugerować :D
 7. Witam, potrzebuję żeby mi polecono jakieś dobre słuchawki do 200/250zł, fajnie by było jakby ktoś miał jakieś sprawdzone, nie chodzi mi o słuchawki do gier, bardziej do muzyki, z dobrym basem, więc nie chcę słuchawek od razera albo steelseries. Mogą być każdej firmy z wyjątkiem wyżej wymienionego razera i steelseries, najlepiej z pioneera ale nie muszą być, liczę na pomoc.
 8. ...która była bardzo brudna bo...
 9. Odpowiadając może i są one na 4funie, ale nie zawsze gracze chcą grać potem surfa. A może przyszli tylko na jaila? :)
 10. CS:GO JB/MG mam wrażenie że tryb byłby grany, głównie Zakała wpadł na ten pomysł a ja z chęcią mu pomogę, oczywiście zdaję sobie sprawę, że dostając opiekuna na nowym serwerze wiąże się to ze stratą opiekuna na arenie, mimo mojego odejścia chłopaki na pewno sobie poradzą! Poświęcimy mnóstwo czasu aby serwer wyszedł jak najlepiej. Serwer mógłby być albo samym trybem JB albo MG. Jeśli ktoś nie wie to tryb MG jest to głównie przechodzenie różnych map głównie pobijając rekordy i rywalizując wśród graczy, natomiast tryb JB jest to tryb w którym chodzi o wydawanie poleceń więźniom przez prowadzących
×
 • Create New...