Jump to content

Gandalf

Members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Gandalf last won the day on January 21 2017

Gandalf had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About Gandalf

 • Birthday June 6

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  20.8
 • CSGO AWP ONLY
  0.2
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

1,842 profile views
 1. Gandalf

  Kilka propozycji

  Pamiętam jak zaproponowałem (na 4Funie jeszcze) te "zagadki matematyczne" jak to ująłeś w pkt. 2 i bardzo fajnie się przyjęły, więc CamerDisco, liczę na Ciebie, tak jak i wtedy. Brakuje mi trochę tego liczenia. Nagrodą, bo wiem, że nie ma rpg to nie ma co dawać, może być zwykła pochwała na czacie (np. tak jak w pkt. 3). Pozdrawiam Administrację
 2. Gandalf

  Quizz

  Powiedziałbym √32 = ?, albo 8√256 = ? Będzie łatwiej. Albo to: Bluzka kosztuje 48 zł, a spódnica jest dwa i jedną czwartą raza droższa. Ile kosztuje spódnica?
 3. Gandalf

  Quizz

  Proponuję dodanie pytań matematycznych na czacie, tak jak to było na 4funie, tylko ponieważ tu nie ma rpg to za poprawną odpowiedź mogłaby być lola. Niedużo, dosłownie 1 pkt, ale myślę, że znacznie urozmaiciłoby to oczekiwanie na następną rundę, bo można by było rozwiązywać te łamigłówki. Co wy na to? Czy w ogóle da się to wprowadzić na ten serwer?
 4. Gandalf

  YT

  Nie wiem czy to się da zrobić, ale jeżeli tak to proponuję dodanie tego pod komendą "!yt nocturne", bo aktualnie nie znajduje nic ze słowem kluczowym nocturne.
 5. Gandalf

  Losowy skin

  Ok, rozumiem.
 6. Gandalf

  Losowy skin

  Ponawiam pytanie.
 7. Gandalf

  Losowy skin

  Proponuję dodanie takiej opcji pod !ws jak losowy skin czy tam random skin.
 8. Gandalf

  PREFIXY za kredyty

  Tagi: Gruby/Grubas, Hajsownik, Policja, SWAT (j.w.), Kappa
 9. Nie znalazłem tematu dotyczącego pytań odnośnie tego serwera, więc robię ten. Pytania i odpowiedzi na nie piszcie tu pod spodem, a jeśli taki temat już istnieje to proszę jakiegoś Managera żeby zablokował ten i wskazał mi gdzie jest właściwy. Pierwsze pytanie: ile trzeba mieć przegranych godzin na serwerze, żeby można było starać się o posadę administratora?
 10. Gandalf

  Modele postaci,kosy za kredyty lub dla vipów

  Ja się zgadzam i z modelami i z kosami. Kilof z minecraft'a jest super.
 11. Gandalf

  Oceń utwór powyżej

  3,5/5
 12. Gandalf

  [Klasa] dfgdgg

  Nazwa: Denerwownik Opis: Ma zeusa i nóż. Na nożu ma teleportacje przed siebie co 10 sec (nie zadaje z noża obrażeń). Z zeusa ma nieskończoność strzałów, ale może strzelać tak co 4-6 sec. Porusza się bezszelestnie. Na początku rundy ma 1/15 szansy na odrodzenie się na spawnie przeciwnika. Bronie: Zeus i nóż Inteligencja: 10 Zdrowie: 100 punktów zdrowia Obrażenia: nie wiem jaką liczbę wpisać, ale myślę, że powinny być duże. Wytrzymałość: 0 Kondycja: 10 Nazwę można zmienić na jakąś mniej wulgarną.
 13. Gandalf

  Konkursy

  Jw.
 14. Gandalf

  Nowy Manager

  Wow mamy już 2.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×