Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

NaruTo

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NaruTo last won the day on November 18 2016

NaruTo had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About NaruTo

Recent Profile Visitors

2,025 profile views
 1. Grałem tutaj jeszcze za gówniarza, chociaż nadal ciężko mi uwierzyć, że to było niecałe 6 lat temu. Wydawało mi się, że minęło więcej... Mam teraz zonk, bo pamiętam, że kupowałem tutaj od forumowicza cs:go, a ten wyszedł w 2012. Dziwna sprawa, ale mniejsza o tym Grałem głównie w cs:s, potem trochę go. Jeszcze później powstało pełno aren, 4funów, a FFA (hardcore) przestało chyba istnieć. Trochę pograło się w tf2, głównie stajnia. Pamiętam, jak mieli wtedy wprowadzić ACTA, były ogólnokrajowe protesty, które nic nie dały, bo i tak to podpisali. To były czasy... Pamiętam, jak zbieraliśmy hajsik n
 2. 1. fun 2. Stajnia Ogarów 3. 0:0:37235059
 3. Gęba sama mi się uśmiecha jak słysze gdy coś gadasz :D. Daję like
 4. Na "starym" forum nie bylo zamazanych nickow i po prostu reportowalo sie takich ludzi za oszukiwanie. "Jedna osoba z tysiaca innych" - przynajmniej jednego oszusta mniej.
 5. Myslalem, ze celem tego tematu bylo wlasnie pokazywanie kto oszukuje.
 6. vilkusixsixsix, myslalem, ze ty bedziesz spiewal "Legendarny symulator biegania"))
×
 • Create New...