Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

HeRoS A.S

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About HeRoS A.S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nwm o co ci chodzi paweł,mi to wygląda na prowokację.Jak taką masz rolę na forum to rozumiem.
 2. Będe finansowo wspierał serwer,może w taki sposób zapłacę za swoje błędy,
 3. Tej szansy nie zmarnuje,ogarnołem sie,przemyslalem swoje zachowanie,sądzę że na ta ostatnią szanse zasługuje,tylko musicie mi uwierzyć na słowo.
 4. 1. Twój nick:HeRoS A.S 2. Twój Steam ID:STEAM_0:0:40643760 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=HeRoS&advType=name 4. Data zdarzenia: 06-02-15 20:16 5. Opis zdarzenia: ban za wielokrotna recydywe Zanim znów zamknie ktoś temat proszę o ponowne rozpatrzenie mojego odwołania.Sądze że półtora roku przerwy to wystarczająco długo,by sobie przemyśleć swoje zachowanie,zmieniłem się na lepsze.Tak bardzo proszę jak nigdy,o tą ostatnią szanse.
 5. 1. Twój nick:HeRoS A.S 2. Twój Steam ID:STEAM_0:0:40643760 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=HeRoS&advType=name 4. Data zdarzenia: 06-02-15 20:16 5. Opis zdarzenia: ban za wielokrotna recydywe Nie będę sie rozpisywał jak w ostatnim odwołaniu,proszę o tą ostatnia szanse,zaufanie mi,naprawdę sie ogarnołem.Szczególnie te prośby kieruje do behemotha i velture,dziękuję!
 6. Na prawdę się ogarnąłem,zależy mi na tym by grac na najlepszym polskim serwerze tf2.Proszę o tą ostatnią szanse adminów,zarząd,graczy.
 7. 1. Twój nick:HeRoS A.S 2. Twój Steam ID:STEAM_0:0:40643760 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=HeRoS&advType=name 4. Data zdarzenia: 06-02-15 20:16 5. Opis zdarzenia: ban za wielokrotną recydywe Jeszcze chciałem coś od siebie napisać,przepraszam za wszystkie wyzwiska skierowane do graczy i adminów, żałuję że straciłem szanse gry na max playu.Proszę a bardziej błagam zarząd i adminów o danie mi kolejnej szansy,mogę powiedzieć że już na prawdę się zmieniłem,wydoroślałem,ogarnąłem.Jeśli jest nawet mała szansa t
×
 • Create New...