Jump to content

Magisk

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Magisk

 • Birthday 12/21/1999

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Magisk

  Odwołanie [CSGO 4FUN] .#Mag1sk

  Tak napisałem tak i pisałem komuś że dostanie bana ? ehhh a powiesz mi jeżeli możesz do kogo to pisałem ? :p Edit: I tak to były żarty... Edit2: Czemu wy co sekunde zmieniacie temat? jeden o tym co napisałem drugi o podszywaniu się wow. EDIT3: Moge wrzucic screeny z demka to co powyzsza osoba zacytowała ?
 2. Magisk

  Odwołanie [CSGO 4FUN] .#Mag1sk

  Dobra kazałeś mi tutaj napisać Yabol to pisze... Na początku chciałbym dodać że piszesz o czymś innym,a odwołałem się do powodu: "Podszywanie się pod admina" 1. Capslock używałem go bo osoby z którymi grałem nie zawsze zwracały uwagi na czat, żeby zauważyłi pisałem z capsem. (Słabe wytłumaczenie ale no cóż innego nie mam) 2. Spam no co do tego to "spamie" bo mam zepsuty mikrofon. (Już pomijam to że osoby które nie spamia a mają mikrofon używają go tyle co ja pisze) 3. Przekleństwa/Obrażanie większość obraz poszło do osób z ,którymi grałem i nie uraziłem ich natomiast 1/2 randomów zwyzywalem mogłem ich urazić zgadza się. A co do tego jak według mnie wyglądają żarty no cóż nie uważam żebym wyzywał innych/spamował dla żartu raczej mówiąc o żartach miałem na myśli zmienianie nicku na innych moich znajomych również nie wprowadzając nikogo w błąd.
 3. Magisk

  Odwołanie [CSGO 4FUN] .#Mag1sk

  1. Twój nick: .#Mag1sk 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:106303459 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advType=steamid&advSearch=STEAM_0:1:38106821 4. Data zdarzenia: 13.11.2016r. 5. Dostałem bana za rzekome podszywanie sie pod administratora. Dobrze użyłem komendy sm_name używając przerobionej litery "a" natomiast nie uważam ,że powinienem dostać 3 miesiecy bana nikogo nie wprowadzając w błąd możecie sobie obejrzeć demo do nikogo nie pisałem że ktoś dostanie bana bo mam admina, po drugie pod tab widać że mam range Vip nie Admin. A na jail breaku zmieniałem nick co chwile bo żartowaliśmy sobie z graczami.
 4. Magisk

  Oceń utwór powyżej

  1/5
 5. 1. Twój nick: .#Mag1sk 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:106303459 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advType=steamid&advSearch=STEAM_0:1:38106821 4. Data zdarzenia: 31.10.2016r. 5. Opis zdarzenia: Miałem ustawione w konsoli voice_enable 0 i na chwile z alt-tabowałem będąc na serwerze. Nie znając mapy (nigdy na niej nie grałem) będąc po stronie "atakującej" miałem awp, więc stwierdziłem okej pozabijam sobie paru graczy. Po chwili gdy zabilem 2/3 osoby z awp dostałem bana na 30 minut od Admina bongodongo.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×