Jump to content

Ćwierkacz

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ćwierkacz

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  9.2
 • CSGO Arena #2
  0.9
 • CSGO Surf Combat
  53.3
 • CSGO AWP ONLY
  1.1
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

1,574 profile views
 1. Ćwierkacz

  Odwołanie

  +Nie ten dział.
 2. Ćwierkacz

  Podanie na admina/Ćwierkacz

  Ciągle nadrabiam te godziny.
 3. Ćwierkacz

  Podanie na admina/Ćwierkacz

  1. Twój nick oraz SteamID:STEAM_0:1:35519876 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10875 3. Twój wiek:15 (w maju 16) 4. "Dlaczego ty?":Głównych z przyczyn,dlaczego pisze te podanie to: -Pomaganie w rozwinięciu serwera. -Pomaganie nowym graczom oraz stałym. -Oczywiście pomóc adminom typu @arekkss2000, @TheCzesio,gdyż jest ich tylko dwóch i przydała by się dodatkowa para rąk. -Mutowanie dzieci,które drą się,wyzywają. -Banowanie graczów,którzy nie stosują się do regulaminu. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak posiadam oraz z niego korzystam.Głosu nie mam piskliwego itp. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:Pn-Pt 7-22, weekend 9-22 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Byłem tutaj adminem,więc mam doświadczenie i znam podstawowe komendy. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Należę do grupy i oczywiście połączyłem konto ze Steam'em. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Oczywiście,że zapoznałem się.
 4. Ćwierkacz

  Unmute-Surf Combat, Ćwierkacz

  Bodajże Arekks mógł nie wiedzieć,gdyż zmieniłem wtedy nick.
 5. Ćwierkacz

  Unmute-Surf Combat, Ćwierkacz

  +to było jakieś „mlaskanie” przez dosłownie 5 sekund,admin typu Młody wie jaki mam głos,napewno nie piskliwy.
 6. Ćwierkacz

  Unmute-Surf Combat, Ćwierkacz

  Aczkolwiek to było 6 miesięcy temu.
 7. Ćwierkacz

  Unmute-Surf Combat, Ćwierkacz

  Nick:Ćwierkacz Steam Id:STEAM_0:1:35519876 Data zdarzenia:Nie wiadoma(konsola) Opis zdarzenia:Próbowałem się komunikować na serwerze kilka razy,ale ludzie z całego serwera mnie nie słyszeli,nawet ich się pytałem.Napewno to nie jest problem z mikrofonem,bo na innych serwerach słychać mnie.Podobno zostałem zmutowany przez jakiegoś admina,co ma wysokie uprawnienia.W sourcebanach nie ma napisanego,że mam jakiegoś mute,zapewne jest w konsoli.Serwer mi się podoba,ale mnie trochę drażni jak nie mogę się komunikować,tylko pisać.
 8. Ćwierkacz

  Do jakiego aktora jesteś podobny?

  Jacki Chan
 9. Ćwierkacz

  Podanie na admina;)

  Tak,oczywiście poprawie swoje sesje.
 10. Ćwierkacz

  Podanie na admina;)

  1. Twój nick oraz SteamID:Ćwierkacz,STEAM_0:1:35519876 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=141 3. Twój wiek:15 4. "Dlaczego ty?":Kilka miesięcy napisałem rezygnację,miałem kilka spraw prywatnych,ale teraz już je rozwiązałem i powracam;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak posiadam oraz z niego korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:Od 17 do 23,oczywiście szkoła nie daję żyć,więc nie gram tak dużo,ale się staram,a w weekend prawie cały dzień;) 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Miałem już kilka razy admina na tej sieci oraz znam bardzo dobrze komendy. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak należę,i mam połączone konto. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Oczywiście,zapoznałem się.
 11. Ćwierkacz

  Zmiany w zarządzie!

  Congratulations!;D
 12. Ćwierkacz

  Podanie na Administratora.

  Troszeczkę mało godzin,nabij je,a tak to mógłbym dać szansę;)
 13. Ćwierkacz

  Podanie na Admina Nienormalny

  Pograj z nami więcej i daj się poznać,jestem na Neutral.
 14. Ćwierkacz

  Podanie na Admina

  Podanie napisane na odwal się.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×